Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dobra stacja niedaleko Genevy


kschris

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wykupiony bilet lotniczy do Genevy od poniedziałku do poniedziałku. Poszukuję porady jaka stacja byłaby najłatwiejsza w dojeździe. Nie będę miał prywatnego środka transportu. Potrzebuje porady również co do hotelu. Czy ktoś mógłby mi podać jakiś przyzwoity hotel blisko wyciągów(jeżeli możliwe w miarę tanio)?

Będę bardzo zobowiązany za poradę. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupiony bilet lotniczy do Genevy od poniedziałku do poniedziałku. Poszukuję porady jaka stacja byłaby najłatwiejsza w dojeździe. Nie będę miał prywatnego środka transportu. Potrzebuje porady również co do hotelu. Czy ktoś mógłby mi podać jakiś przyzwoity hotel blisko wyciągów(jeżeli możliwe w miarę tanio)?

Będę bardzo zobowiązany za poradę. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

Tu masz mapkę ze stacjami do których można dojechać bezpośrednio z lotniska.

Carte-Grand-Ski_2011.jpg

Blisko, szybko będzie do rejonu Portes du Soleil http://www.portesdusoleil.com/

Rejon składa się z 12 stacji. Tu masz wyszukiwarkę noclegów-->http://en.portesdusoleil.com/cheap-skiing.html

W jakim terminie jedziesz??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest właśnie kłopot. Hotele najczęściej oferują noclegi od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli. Ja lecę od poniedziałku do poniedziałku. I tu zaczynają się schody 6 Lutego do 13 Lutego. Póki co najczęściej znajduje tylko oferty od weekendu do weekendu. Nie moge też znaleźć namiarów na tańsze pensjonaty. Tylko hotele i to drogie.

Spróbuje waszych linków i zobaczymy co wskóram. Bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest właśnie kłopot. Hotele najczęściej oferują noclegi od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli. Ja lecę od poniedziałku do poniedziałku. I tu zaczynają się schody 6 Lutego do 13 Lutego. Póki co najczęściej znajduje tylko oferty od weekendu do weekendu. Nie moge też znaleźć namiarów na tańsze pensjonaty. Tylko hotele i to drogie.

Spróbuje waszych linków i zobaczymy co wskóram. Bardzo dziękuję za pomoc.

To i z transferem może być problem:( Zobacz jak jeżdżą autobusy z lotniska: http://www.gva.ch/en/desktopdefault.aspx/tabid-429/

Albo jeszcze prościej. Napisz email po angielsku lub francusku do miejscowego biura informacji. Napisz kiedy i o której ląduje samolot. Hotele nie mają przeważnie wyznaczonych turnusów sobota-sobota. Oni powinni pomóc w kwestii noclegów. E-mail do biura w Avoriaz: resa@avoriaz.com

Jeśli nic nie wymyślą nic nie wymyślą to jest jeszcze 11 stacji w tym rejonie. Bardziej niż o spanie martwił bym się o dojazd, gdyż najwięcej transferów jest sobota-niedziela.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...