Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie są warunki na Słowacji


galdon

Rekomendowane odpowiedzi

może ktoś był i zda relację ?

Tez jestem zainteresowany bo patrząc co się dzieje w O.N.w Beskidzie śląskim i przewidując pogodę, to do 25.12 może nie dać się w ogóle w pobliżu Aglomeracji śląskiej pojeździć. Warunki w Słowacji np. na Chopoku dobre. Wyjazd chyba kosztowny( Euro), ale podział kosztów na trzech ,jedzenie w plecaku, sprzęt własny to uczyni około 150-200zł? Przed Alpami chciałem zaledwie 5 razy pojechać na narty ,ale w tym sezonie i to może być trudne. Może ktoś napisze kto tam jeździł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za info o Słowacji ,ale nie znalazłem zrozumienia na pomysł wyjazdu do Słowacji u rodzinnych narciarzy z samochodami. Samemu pociągami czy autobusami to byłoby bez sensu. Według najnowszych prognoz numerycznych w dniach 21-23.12 będzie wyż i napłynie nad południową Polskę suche i mroźne powietrze z kierunków wschodnich. No to chyba da się pojeździć w naszych Beskidach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam rozpocząć sezon z grubej rury czyli na Chopoku. Znajomy student był tam tydzień temu i bardzo sobie chwalił. Ma być w niedzielę mrozik i słoneczko więc droga nie powinna być męcząca. No i ta cena 5 Euro za dzień (kupony w Newsweeku). Johnny może się spikniemy i zrezygnujesz z Rohac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam rozpocząć sezon z grubej rury czyli na Chopoku. Znajomy student był tam tydzień temu i bardzo sobie chwalił. Ma być w niedzielę mrozik i słoneczko więc droga nie powinna być męcząca. No i ta cena 5 Euro za dzień (kupony w Newsweeku). Johnny może się spikniemy i zrezygnujesz z Rohac ?

Jedziesz w niedzielę?Niedzielę będę miał niestety zajętą. :redface: :frown:: Mogłem wcześniej wyraźnie zasygnalizować plany. :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten karnet po 5 euro dużo lepiej wykorzystać po 10 kwietnia niż przed sezonem - w tym roku zrobili naśnieżanie prawie pod sam szczyt (do 1840 m npm), więc na pewno czynnych będzie dużo więcej tras niż teraz i to przy lepszej pogodzie. Początek tego sezonu jest akurat fatalny. Osobiście stawiam, że górna część trasy 11 będzie czynna jeszcze w czasie weekendu majowego, bo to mniej więcej tak jakby zrobili naśnieżanie na Kasprowym, a tam i bez naśnieżania jeździ się często w maju. Natomiast nie raz jeździłem na Chopoku w połowie kwietnia i większość tras była czynna. Teraz nie polecam - ogromny tłok (co widać na zdjęciach z otwarcia) i czynne chyba 3-4 trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
Ja zamierzam rozpocząć sezon z grubej rury czyli na Chopoku. Znajomy student był tam tydzień temu i bardzo sobie chwalił. Ma być w niedzielę mrozik i słoneczko więc droga nie powinna być męcząca. No i ta cena 5 Euro za dzień (kupony w Newsweeku). Johnny może się spikniemy i zrezygnujesz z Rohac ?
ndy-w mam pytanko te kupony to w każdym newsweeku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

15.02 Velka Raca - warunki bardzo przyzwoite, zwłaszcza biorąc pod uwagę aurę, raczej wiosenną. Czynna Dedovka - dwie trasy - czerwona całkiem w porządku, niebieska na dole strasznie zcukrzona oraz Laliky - jedna trasa czynna - bardzo dobrze przygotowana, zwłaszcza z rana. Ludzi nie za dużo, zwłaszcza na Lalikach.

pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ta cholerna pogoda mnie wykończy !

za tydzień wybieram się do Szklarskiej Poręby ,czy ktoś mi może powiedzieć czy w ogóle warto zabierać narty czy to tylko nie potrzebny bagaż ,niestety zmiana kierunku nie wchodzi w grę (rezerwacja hotelowa ) a może przy okazji może ktoś był w Hotelu Las w Piechowicach ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...