Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rozpoczęciem sezonu w Jańskich


jeromer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zastanawiam sie nad rozpoczęciem sezonu w Jańskich. Patrząc na ich kamerki i cenniki to ta oferta wydaje się najbardziej korzystna - także dla wrocławian:biggrin:.

Do Szpindla 166km i 3,21h (według NAVTEQ) a do Jańskich 135km i 2,40h

Będąc w Jańskich polecam szczególnie karkówkę w restauracji obok stacji dolnej (z lewej strony) - pycha.

Edytowane przez jeromer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastanawiam sie nad rozpoczęciem sezonu w Jańskich. Patrząc na ich kamerki i cenniki to ta oferta wydaje się najbardziej korzystna - także dla wrocławian:biggrin:.

Do Szpindla 166km i 3,21h (według NAVTEQ) a do Jańskich 135km i 2,40h

Będąc w Jańskich polecam szczególnie karkówkę w restauracji obok stacji dolnej (z lewej strony) - pycha.

Pytanko, czy Jańskie Łaźnie to ośrodek narciarski Cerna Hora?

Edytowane przez iron74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Miało być już dawno temu, ale nie miałem czasu - dopiero dzisiaj pierwszy raz wyjechałem na narty - do Jańskich:tongue:. dojazd ciężki - duża ilość lodu i śniegu na drodze dojazdowej (Przełęcz Okraj), miejscami są 3 paski kolein na drodze, na poboczach ponad metrowe zaspy. Pogoda na miejscu była super - słonecznie i bez opadów, w połowie góry lekka mgiełka. Śnieg miękki i czasami mokry (Protez), na czarnej (pod kabiną) czasami twardo i gładko (jak lubię). Przetopy i minerały odgrodzone siatką. Już drugi raz wychodzę z tego samego założenia, że ta czarna traska jest najlepiej przygotowana ze wszystkich - ja polecam. Przelicznik koron obok kasy za 90zł dostaje się 428 koron:eek:. Karkówka w gospodzie obok dolnej stacji (189 koron) - jak zwykle pycha. Parking płatny - nas to kosztowało 60 koron.

Zrobiłem tylko 1 zdjęcie (tzn. mi zrobiono) - dzień krótki, a szkoda czasu. Pozdrawiam

633d812a77b60b69.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaromer - skąd złapałeś tyle słońca:eek::confused:: Czyżby szczyt był ponad chmury zalegające chyba nad całymi Sudetami ??

Chyba zaatakuje w piątek z samego poranka...może ktoś też planuje pocisnąć do Jańskich:smile:

Ja planuję pocisnąć koło Janskich, w drodze na Spindla.

Tylko jeszcze nie wiem czy pt czy so :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem te chmury (ja widziałem mgłę) były tylko w połowie stoku. U szczytu i trochę poniżej było słonecznie. Na tym zdjęciu jak się dobrze przyrzec to widać granicę tych chmur. Jak się wjeżdżało w te mgłę to czuć było bardzo przyjemny zapaszek z lasu (taki "iglakowy").

W zeszłym roku w tym miejscu byłoby wszystko oświetlone, ale teraz pada cień od ogromnego zbiornika na wodę do naśnieżania - z tej pozycji wygląda jak bunkier.

Edytowane przez jeromer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Jak widać Pepiki też daja rade i od czwartku można śmigać!!!!!!!!!!!!!

Oj korci mnie aby tam pojechać....!!!

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC (Janské Lázně)

Provoz kabinkové lanovky Černohorský Express v čase od 8.30 do 16.00, 17.30 hodin, dle jízdního řádu. Ve čtvrtek 6.12.2012 jízda v 17.30 zrušena!!!

Probíhá technické zasněžování sjezdových tratí.

Zahájení lyžařské sezóny ve čtvrtek 6.12. na sjezdovce Anděl a horním úseku sjezdovky Ford Černohorská, v celkové délce 2,5km. Ve čtvrtek a pátek (6.12-7.12.) lyžujeme za speciální snížené ceny na 1 den = 300Kč dospělí, junioři/senioři 250Kč, 200Kč děti.

Przez czwartek, 6,12 rozpoczęcie sezonu zimowego.Otwarta trasa zjazdowa Andel i górny odcinek Ford Černohorská 2.5 km długości.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC (Černý Důl)

Lyžařský areál mimo provoz, průběžně probíhá technické zasněžování sjezdových tratí.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...