Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

W Szpindlu pełnia zimy


juice

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z Czechem na krzesełku, to mówił, że bardzo mocno nocami naśnieżają, bo w nocy jest kilka stopni mrozu. To chyba prawda, bo rano był świeży sztuczny śnieg na stoku i to w sporej ilości.

My byliśmy w piątek na otwarciu, stąd ta cena karnetu, ale od soboty miały ruszyć pozostałe wyciągi.

Możesz spokojnie jechać. Czesi są daleko przed nami w utrzymaniu tras narciarskich, choć ich tumiwisizm nadal doprowadza mnie do pasji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Czechem na krzesełku, to mówił, że bardzo mocno nocami naśnieżają, bo w nocy jest kilka stopni mrozu. To chyba prawda, bo rano był świeży sztuczny śnieg na stoku i to w sporej ilości.

My byliśmy w piątek na otwarciu, stąd ta cena karnetu, ale od soboty miały ruszyć pozostałe wyciągi.

Możesz spokojnie jechać. Czesi są daleko przed nami w utrzymaniu tras narciarskich, choć ich tumiwisizm nadal doprowadza mnie do pasji.

Właśnie -twoja wisienka była tylko na jeden dzień,tylko na otwarcie sezonu.Teraz już tak dobrze nie jest ceny w Szpindlu są jednymi z najdroższych w Karkonoszach Czeskich.Ale oczywiście polecam początek sezonu zawsze jest tam b.dobry,może zamało jest tras otwartych,na ŚW.Piotrze chyba tylko chodzi mała kanapa i jeden stok-więcej info na holidayinfo.cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz, dlaczego tam pojechaliśmy w piątek. :biggrin:

NO i co najeżdziliście się na jednym krótkim stoku (śv.petr ),jeszcze nie mają otwartego całego Spindla,może na sobotę.

Chyba dojazd był najdroższy w tym wyjezdzie-pozdrowienia (od 19.12 zaczyna się wysoki sezon i cena jest poprostu kosmiczna-pozdrowienia:sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety popełniłem błąd i nie przyjrzałem się dokładnie mapie ośrodka, Dlatego nieświadomie na początek pościłem się czarna trasą. Zapłaciłem za to. Ale jak się rozjeździłem, to nawet fajnie się tam jeździło, bo prawie nie było tam ludzi.

Czy wspomniałem, że promocja obejmowała też ceny pyfka?

Karnet całodniowy, cztery pyfka na stoku i jedno do knedlików już na trasie do domu zdjęło mi z karty 68 zł. :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu skorzystałem ze ski-ekspresu organizowanego przez jedno z biur turystycznych z Łodzi. Koszt to 99 zł. Zabrali, zawieźli, przywieźli a ja mogłem raczyć się pyfkiem i drzemać po drodze. Teraz też z nimi jadę w sobotę do Zieleńca.

Jeśli mogę podpowiedzieć to w okolicy kotliniy Kłodzkiej są jeszcze dwa fajne ośrodki narciarskie po Czeskiej stronie:Dolni Morava oraz nowy ośrodek otwarty od dwóch lat Cervena Voda+Cenkovice na jednym skipasie (polecam gorąco ),więcej info na Holidayinfo.cz

Często zaliczamy te właśnie ośrodki ze względu na lepsze trasy i korzystne ceny (karnetów+pyfka )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...