Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JC

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, sstar napisał:

To, ze ktoś wpisuje się w dany wątek jest jego decyzją, chęcią ubogacenia tego wątku swoją obserwacja, wizja, doświadczeniem. Może głupim, może ułomnym.

Nie kazdy zakłada nowe wątki z różnych przyczyn co tez można uszanować.

Oczekujesz, ze twoja wizja, zrozumienie jest jedynie słuszne, a innym pozostaje to łykać jak pelikan.

Świat to różnorodność, myślenie bywa rozne...

Mylisz wątek z własnym ogródkiem.

Jakbys miał swoje forum to mógłbyś tam sobie uchwalić dowolny regulamin.

Pisałem na trzech forach, nigdzie nie spotkałem się z takimi reakcjami na wpis o 1 gram za ciężki, wg własnej wagi oceniony.

 

To nie jest moja wizja, tylko wizja Jacka, którą ja szanuję.

Cytat JC: "Jeszcze raz proszę o trzymanie się tematu wątku, w którym piszemy! Ułatwi to odnalezienie się dla innych forumowiczów po czasie."

 

Skionline to nie jest mój ogródek. Jest na nim regulamin i zasady, które nie ja wprowadziłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos trzymania się tematu. Kiedyś w "Trochę do śmiechu" napisałem o prawdziwej historii pewnego zdarzenia. Pewna pani, (dała się poznać jako żona sławnego męża co to piramidę finansową zrobił i oszukał sporo ludzi, a także pozwolił na ciąganie swojego samolotu za linę), urodziła dziecko. Pani siedziała w kiciu i od długiego czasu, ponad rok, może dwa, nie miała kontaktu z mężem, który siedział w innym więzieniu w innym mieście. Pani ta "sypiała" się z klawiszem, stad dziecko na swiecie. Do obcowania z osadzoną  i dziecka przyznał się klawisz, pani wskazała klawisza jako ojca. No i klops, dziecko należało przypisać osadzonemu ojcu, mimo że nie utrzymywał kontaktów seksualnych z żoną i mimo zgodnej deklaracji kobiety i klawisza co do ich pożycia w kiciu. Byli małżeństwem a to jednoznacznie nakazuje przypisywać mężowi wszystkie dzieci które żona urodzi. Dla mnie taka prawna niedorzeczność była śmieszna. Opisałem wiec to w wątku, a jakże, "Trochę do śmiechu". No i zgadnijcie drodzy forumowicze co się później stało? A no odpowiadam, dostałem bana na 2 tygodnie czy chyba nawet miesiąc!!! Rozumiecie coś z tego? Napiszcie proszę, bo ja do dziś nie rozumiem  jakie to reguły naruszyłem aby zasłużyć na bana? 

  • Like 3
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, MarioJ napisał:

@Bumer Dostałeś bana kilka razy na tym forum. Myślę że powinieneś iść do sądu. Jak masz problemy z postami sprzed kilku lat, to tylko sąd Ci pomoże. 😜

 

Zgoda, dwa bany to już mieści się w pojęciu kilka, prawda? A co do sądów, ban za złe przypisane dziecię złodzieja już chyba przedawnił się. 

Edytowane przez Bumer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, JC napisał:

Dobra Panowie, koniec robienia jaj. Szkoda Waszego cennego czasu. Zapraszam do merytorycznych dyskusji zgodnych z tematami :)

To bardzo ciekawe gdy właściciel forum stwierdza, że szkoda czasu jego użytkowników. Nawet gdy wykorzystują go niezbyt zgodnie z oczekiwaniami.

:) :) :)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 godzin temu, Wujot napisał:

To bardzo ciekawe gdy właściciel forum stwierdza, że szkoda czasu jego użytkowników. Nawet gdy wykorzystują go niezbyt zgodnie z oczekiwaniami.

:) :) :)

 @Jeeb dobrze wie, że jesteśmy zapędzeni w kozi róg i prędzej czy później będziemy musieli się przed nim płaszczyć, żeby nas lubił i żebyśmy mogli pisać na KN. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

A co Jacek zamyka Skionline? KN to jakiś koniec czy raczej początek końca...

Dla narciarza chcącego pisać głównie o Smoleńsku to katastrofa*. Skiforum już nie ma, Jacek nie pozwala, to może Jeeb uratuje. :)

* może przesada, bardziej chodzi o szeroko pojęty offtop.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ziemowit napisał:

Dla narciarza chcącego pisać głównie o Smoleńsku to katastrofa*. Skiforum już nie ma, Jacek nie pozwala, to może Jeeb uratuje. :)

* może przesada, bardziej chodzi o szeroko pojęty offtop.

Ani ja, ani wśród moich znajomych narciarzy nie ma zainteresowanych tym tematem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, artix napisał:

A tam jest tak jak tu,  czy normalnie?

Inaczej. Dla mnie ideałem było sp skiforum.

ps wątki off są przenoszone nie wycinane.

mi się podoba i tu i tam, skiforum se ne vrati

lubilem wpisy dziadków i mlodych gniewnych

starych wk... a tu fotki ładnie wchodzą i git

FEAED33E-5608-42B6-8E51-8996F6B9854C.png

Edytowane przez sstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...