Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki na Chopoku


andrzej67

Rekomendowane odpowiedzi

I co robić, bo decyzja, że wieczorem jadę w góry zapadła?

Na razie jest plan żeby jechać do Zakopca, ale nie koniecznie Kasprowy (drogo i jedna trasa), tylko Jurgów i Czorsztyn. Jeśli dostaniemy informację, że w weekend jest tam dużo ludzi to zmywamy się na Chopok lub sobota na Kasprowym (tam jest pusto) i niedziela, poniedziałek na Chopoku.

Czy ktoś może mi powiedzieć jak w tym okresie wygląda Jurgów i Czorsztyn w weekend? Muszę się nastawić na czekanie w kolejkach?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, skoro można wjechać na górę to czemu zjazd po żywym lodzie? Trasy 1a, 1b, 1c i 11 to przygotowany jest tylko w formie lodowiska?

A ich FIS 11 nie działa? Zjeżdżałeś tam może - na prawdę nie ma tam śniegu?

Wiatr na górze jest taki że śnieg który zalegal na trasie "przeminał z wiatrem" i jazda była lub jak kto woli jest po lodzie. 11A jest właśnie w stanie który opisałem dalej 11 jest ok. Tylko nie ma jak wrócić znów na 11 trzeba zataczac duże koło poprzez wyciąg z zahradky na priehybe i dalej gondola na Chopok. Z Chopoka potem znów we mgle 1C skręt w 11A gdzie jest lód i mgła i dopiero normalną jazda.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jeździsz z drugiej strony. Ja bardzo lubię 31A, 36 - krótkie, niestety tylko orczyk, ale często jeździ się tam poniżej chmur, czysto slalomowe o równym nachyleniu.

Planuje dwa dni zabawić w okolicach Zakopanego i na niedzielę poniedziałek udać się na Chopok. Odradzasz przyjazd na Chopok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzis porazka przy silnym wietrze jezdzila tylko pomaranczowana Prehibe i Funitel na szczyt Wiatr 80 na godzine zwial snieg z tras, mgla od szczytu do scianki na lukowej. Poza trasy nie wyjechalem bo mgla byla na 5 m. Jezdzilem ostatnio to byla rewelka i pod 2 na konski grun jak i obok szczytowej w kierunku czarnej na lukowej. Na poludniu dzis nie bylem bo nie jezdzila kolej od poludnia ale ostatniobylo lepiej jak na polnocy. Dzis rownali czarna moze jutro ruszy...

Jezeli ktos lubi poza trasami to warto ale trasy no od 8.30 do 12 max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd na Chopok w obecnym okresie to jakieś nieporozumienie. Bulić 180 euro za 6 dni za to, żeby pojeździć na 4-5 trasach, z których połowa w zasadzie nie nadaje się na jazdę to absurd.

Ja na Chopoku nigdy nie kupuję karnetu dłuższego niż 1-dniowy. Rano oglądam warunki na kamerkach, ew. podjadę pod wyciągi i na tej podstawie decyduję, czy jeździć. Szkoda trochę kasy na jazdę w ciężkich warunkach, a takie występują tam dosyć często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam super skipas placisz 300 jurkow a jezdzisz ile chcesz i jak nie chopok to lomnisci, strbskie czy racza... Vratna tez :-)

jezdze tak juz 5 sezon i nigdy nie bylo zle napewno taniej i ciekawiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 350 i to przed sezonem, teraz 390. Opłaca się jeśli zakładasz, że spedzisz ok. 15 dni w TeeMeRach.

Zgadza się, 350 kosztuje ten 15-dniowy, co daje nieco ponad 23 euro za dzień. 390 kosztuje całosezonowy. Z kolei 6-dniowy na Chopok kosztuje teraz 151 euro przy zakupie przez www, co daje 25 euro na dzień, więc super skipass się opłaca tylko wtedy jak napisał Pływak. Nawet przy dwóch wyjazdach 7-dniowych na Słowację bardziej opłaca się kupić dwa 7-dniowe skipassy. A na tym skipassie kupionym na Chopok na Łomnicy i Pleso też można jeździć.

Superskipass opłaca się przy pobycie powyżej 15 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Słowacy zrobili numer dnia. Na Chopoku zamknęli jeszcze staje lucky :-D. Wszystkich odsylaja na stacje bela put. Wczoraj kolejka do wagonika była na kilkanaście minut stania więc boję się pomyśleć co będzie dzisiaj

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ważna informacja dla wszystkich wybierających się w najbliższych dniach na Chopok

(otrzymana z infocentrum Biela Put):

v čase konania MS Juniorov budú obmedzeniach na týchto zjazdovkách, v nasledujúcich termínoch:

21.2.-9.3.2014 zjazdovky č. 11 a 11a uzavreté,

19.2.-6.3.2014 zjazdovka č. 7 uzavretá,

26.2., 2.3., 3.3.2014 zjazdovka č. 1 uzavretá,

24.2.-1.3. 2014 zjazdovka č. 1 čiastočne otvorená.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę odwiedzać wątek Słowacja warunki narciarskie 2013/14

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/18020-S%C5%82owacja-warunki-narciarskie-2013-2014/page13

opisałem warunki podczas weekendu! było rewelka oczywiście nie wiem jak na biela put... czy Luckach... mówimy o Chopoku!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, 350 kosztuje ten 15-dniowy, co daje nieco ponad 23 euro za dzień. 390 kosztuje całosezonowy. Z kolei 6-dniowy na Chopok kosztuje teraz 151 euro przy zakupie przez www, co daje 25 euro na dzień, więc super skipass się opłaca tylko wtedy jak napisał Pływak. Nawet przy dwóch wyjazdach 7-dniowych na Słowację bardziej opłaca się kupić dwa 7-dniowe skipassy. A na tym skipassie kupionym na Chopok na Łomnicy i Pleso też można jeździć.

Superskipass opłaca się przy pobycie powyżej 15 dni.

A to dla niedowiarków jak można tanio jeździć do końca kwietnia:

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php/18020-S%C5%82owacja-warunki-narciarskie-2013-2014/page12 odpowiedź dla ZAJ 12-02-2014, 19:57

poczytajcie a róbcie jak chcecie można jeździć na 7 dni do Włoch czy Austrii ja jeżdżę ponad 30 dni na sezon a więc... sory nie stać mnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przespałem 1000 lat :stupid: , a tu dalej wszystko takie same :eek:

Bardzo smieszne... Ha ha ha :-)

Juz poprawilem zeby Cie nie draznilo... Zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...