Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczyrk 2012


Pesymista

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, dużo nas było w tą środę w SON bo mi się też tam się udało trafić, ale nikogo z naklejkami nie widziałem.

Widzę że coraz więcej zadowolonych z Szczyrku, aż dziwne, jeszcze trochę i zapomnimy że tam są orczyki. Tak na marginesie to moja kurtka (jasny zielony) też jest w kropkach z oleju:( Mimo to do samochodu wchodziłem z bananem na twarzy pierwszy wyjazd w tym sezonie i było naprawdę super. Jedyny minus już od dwóch dni nóg nie czuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z Was będzie jutro w Szczyrku i zobaczy gościa z kamerą i aparatem, to będę ja :)

Damn it, Ja będe w niedziele :P

Kurcze, dużo nas było w tą środę w SON bo mi się też tam się udało trafić, ale nikogo z naklejkami nie widziałem.

Widzę że coraz więcej zadowolonych z Szczyrku, aż dziwne, jeszcze trochę i zapomnimy że tam są orczyki. Tak na marginesie to moja kurtka (jasny zielony) też jest w kropkach z oleju:( Mimo to do samochodu wchodziłem z bananem na twarzy pierwszy wyjazd w tym sezonie i było naprawdę super. Jedyny minus już od dwóch dni nóg nie czuje!

Mnie tam orczyki nie przeszkadzają a wręcz wolę orczyk od kanapy szczególnie w dni kiedy wieje ostro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jechałem dzisiaj wyciągiem na Julianach za kimś z forumowiczów. Narty Dynastar Omeglass, kask srebrny z naklejką Skionline, kurtka czarna, spodnie czerwone. Byłem przed ósmą w Czyrnej (5 zł), karnet do 13-ej (37 zł ze zniżką Plusa)

Nie mogę znaleźć żadnych informacji odnośnie zniżki z plusa, mógłbym prosić o jakieś info odnośnie tego? nie ukrywam że 37zł to o wiele lepsza opcja niż 48zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć żadnych informacji odnośnie zniżki z plusa, mógłbym prosić o jakieś info odnośnie tego? nie ukrywam że 37zł to o wiele lepsza opcja niż 48zł :)

Prosze bardzo http://www.plus.pl/indywidualna/Abonament/AktualniKlienci/Promocje/SMSkiNaStokach/

Edytowane przez KubaBB
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wróciłem z SON. Spotkałem na Golgocie znanego w kręgach narciarskich filmowca czyli J.C.

Zamieniliśmy kilka zdań i uwag na temat nart i nie chcąc zajmować więcej Jego cennego czasu pomknąłem w dół.

Warunki do filmowania dzisiaj były ciężkie z powodu wiatru, mgły i okresowej zamieci.

Warunki narciarskie z tego samego powodu też nie były najlepsze. Wg SON na większości tras są dobre i bardzo dobre, ale wg mnie te wszystkie oceny trzeba obniżyć o jeden stopień i określić je na dobre i trudne. Na Golgocie np. stale pracowały lance naśnieżające tworząc zwały śniegu i osadzając zamarzającą mgłę na goglach, a na dole było sporo walających się zmrożonych grud ziemi. Wg SON warunki dobre - czyli pojechali po bandzie z tym określeniem.

Na plus wyjazdu trzeba zaliczyć to, że pierwszy raz jechałem od wielu, wielu lat trasami i ich wariantami do Czyrnej, które były przez te lata nieczynne lub nieprzejezdne.

Ponarzekać oczywiście trzeba, ale wyjazd uważam za udany i wybaczam SONowi różne wpadki bo piękna zima mi to rekompensuje. Na pewno po obecnych opadach ogarną się i będzie miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem dzisiaj w SON. Snieżek sypał, mgła była, na małym skrzycznym warunki cieżkie mega mocno wiało co powodowało duże oblodzenai stoku i... czasami prawie wiatr zatrzymywał w miejscu! Lecz śniegu jest mega dużooo ale ten wiatr zniweczył jego ilość tworząc te okropne połacie lodu :(. Dość fajne warunki były na trasie nr 1 gdzie w gornej czesci dalo sie fajnie pojezdzic potem pojawialy sie male przetarcia i co mnie bardzo irytowalo na wielu trasach w SON powstaja grudki lodu ktore wystepuje na dlugich odcinkach (domyslam sie ze to przez armatki bo nigdzie indziej tego nie spotykam) co mega utrudnia jazde i nie daje żadnej przyjemnosci np połowa golgoty tak dzisiaj wyglądała ale wracająć do trasy nr 1 nawet ratraki tam w dzień jeżdziły w sumie to ratrak koło 10-11 :) i co fajne po bokach trasy FAJNYYY puch! No i jeszcze ten las :) dwa zjazdy przez las zaliczone pomiedzy trasa nr 1 a bienkulą - fajnie sie zjedzalo megaaa duzo sniegu w lesie (raz wyladowalem na szczupaka gębą w sniegu i bylo miekko :) ). Reasumująć wypad udany ale wyjezdzic sie w SON jest ciezko ze wzgledu na polacie lodu, bryły lodu które pokrywaja czesto trasy i wiatr za to dużo sniegu i bajkowa sceneria.

PS: Oraz dość nie ciekawa sytuacja gdyż karner czasowy do godziny 13 nie chciał działać o godzinie 12.57!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg SON na większości tras są dobre i bardzo dobre, ale wg mnie te wszystkie oceny trzeba obniżyć o jeden stopień i określić je na dobre i trudne

Faktycznie dziś już większość tras jest oznaczona o stopień wyżej. Wczoraj tylko trasa z Małego Skrzycznego oznaczona była jako warunki bardzo dobre, a Golgota oznaczona była jako trudne/dostateczne. A całość oznaczona jako dobre, dziś już widnieje bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj byłem z synami w Szczyrku, na hali skrzyczeńskiej widziałem jakiegoś gościa z kamerą:) ale nie poznałem:) Warunki już przede mną opisali. Ja jednak chciałem zwrócić uwagę na jedną rzecz. Tak wszyscy zaczęli ten SON zachwalać, że ludzi zjawiła się cała masa:). Jeździliśmy od 8.00 do 10.30 bo potem kolejki przypominały stare czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy przypadkiem za czasów gat-u na golgocie były już lance, bo mam jakieś takie wspomnienie jak przez mgłę że były i chciałbym je zweryfikować???

Osobiście sobie przypominam, że na Golgocie zawsze naśnieżano armatkami :)

http://www.skionline.pl/stacje/?co=galerie&g_rodzaj=stacje&g_co=galeria&g_id=499&g_numer_zdj=1&id_miejscowosci=23&podstrona=galerie

Cała inwestycja polegała na tym, że na Golgocie stanęły lance, a armatki z niej naśnieżają reszte stoków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób dokładnie wszystko opisuje a ty z takim pytaniem :confused::

COS to inaczej Skrzyczne, czyli słusznie pyta, bo to inny ośrodek. Ale tak a propos tych 2 miejsc, to ciekawi mnie czemu po zmianie właściciela nie próbują się dogadać w kwestii wspólnego karnetu (chyba że już jest, a ja o czymś nie wiem?). Nawet w Wiśle potrafili, a te 2 ośrodki szczyrkowskie dzieli tylko ze 2-3 kilometry.

Za rok to właściwie będzie można przejechać większość tras nie korzystając z orczyków - wszystkie na Skrzycznem (21 i 22 raczej tylko na górze, potem 23+24 na dół, następnie wjazd kolejką na Skrzyczne, przejazd "3" na Halę Skrzyczeńską, tam wszystkie 4 trasy do Czyrnej: 1,2,3,5 (nowe krzesło), wjazd tym nowym krzesłem i zjazd 7 (lub 4), a następnie powrót busem pod Skrzyczne - taka opcja dla nielubiących orczyków (czyli m.in. dla mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COS to inaczej Skrzyczne, czyli słusznie pyta, bo to inny ośrodek. Ale tak a propos tych 2 miejsc, to ciekawi mnie czemu po zmianie właściciela nie próbują się dogadać w kwestii wspólnego karnetu (chyba że już jest, a ja o czymś nie wiem?). Nawet w Wiśle potrafili, a te 2 ośrodki szczyrkowskie dzieli tylko ze 2-3 kilometry.

Za rok to właściwie będzie można przejechać większość tras nie korzystając z orczyków - wszystkie na Skrzycznem (21 i 22 raczej tylko na górze, potem 23+24 na dół, następnie wjazd kolejką na Skrzyczne, przejazd "3" na Halę Skrzyczeńską, tam wszystkie 4 trasy do Czyrnej: 1,2,3,5 (nowe krzesło), wjazd tym nowym krzesłem i zjazd 7 (lub 4), a następnie powrót busem pod Skrzyczne - taka opcja dla nielubiących orczyków (czyli m.in. dla mnie).

COS to nadal moloch państwowy który ma wszystko i wszystkich w D.... Ale już mam dosyć wiarygodne informacje że Będzie Skrzyczeńska Rewolucja już niebawem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...