Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Red Bull Zjazd na Krechę


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Już 12 lutego najbardziej wyczekiwane zawody sezonu zimowego - Red Bull Zjazd na Krechę - wracają w polskie góry! W tegorocznej odsłonie kilkuset amatorów uzbrojonych w narty i deski snowboardowe będzie rywalizować o wejście do ścisłego finału na Tatrzańskiej Łomnicy. Każdy, kto chce pokonać ograniczenia prędkości na tatrzańskim stoku, może spróbować swoich sił i wystartować w eliminacjach, które odbędą się w: Krynicy (12 lutego), Szczyrku (19 lutego) i Zakopanem (25 lutego).

Więcej informacji o zawodach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest, widzę że kolega się szykuje, ja również:) zakupiłem już odpowiednie narty do tego, długość nie powala bo tylko 186cm ale promień ponad 28metrów i są wąskie jak klasyki.. taliowanie minimalne, Rossignol SG Power Pulsion komóra z wybitymi numerami.. jutro test jak będzie twardo.. poza tym na bank wybieram się na eliminacje do Krynicy 12 luty!

http://allegro.pl/rossignol-sg-power-pulsion-186-cm-i2044117887.html

o ta kupiłem:)

Edytowane przez smiths23
link
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest, widzę że kolega się szykuje, ja również:) zakupiłem już odpowiednie narty do tego, długość nie powala bo tylko 186cm ale promień ponad 28metrów i są wąskie jak klasyki.. taliowanie minimalne, Rossignol SG Power Pulsion komóra z wybitymi numerami.. jutro test jak będzie twardo.. poza tym na bank wybieram się na eliminacje do Krynicy 12 luty!

http://allegro.pl/rossignol-sg-power-pulsion-186-cm-i2044117887.html

o ta kupiłem:)

Pewnie ze sie szukuje ;) . Rok temu na Szymoszkowej i na Łomnicy bylo super wiec w tym roku powtórka z rozrywki. Ja tez juz szukam sprzet na RB Zjazd na Kreche. Znalazlem w piwnicy 2 pary nart: 1)190cm a 2)200cm. Pewnie ktores z nich wybiore. Tylko jeszcze zastanawiam sie nad eliminacjami... czy tylko na Szymoszkowej czy jeszce gdzies wcesniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie są to wielkie pieniądze:)

ja jeśli uda mi się załatwić udział w finale to na szymoszkowej bede tylko jako widz chyba bo weekend w Zakopanem sie szykuje:) ale to wszystko wyjdzie w praniu.. nurek pojawisz sie?:)

No szykuje się tylko nie wiem bardzo gdzie na eliminacje jechać najbardziej pasowała by mi Szymoszkowa bo ją znam a co do reszty to jeszcze tam nie byłem :biggrin:

Ps. ostatnie eliminacje nadal mi kolano przypomina :frown::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie i panowie jest reuglamin imprezy! wiadomo już ile osób będzie sie kwalifikować z krynicy i szczyrku, po 50osób.. tyle max do tych eliminacji moze sie zgłosic 200osób wiec nie będzie tak źle chyba:) będzie walka, natomiast na szymoszkowej max moze byc 350 w wybiorą 200.. kto się nie załapie w krynicy i szczyrku może się zgłośić na szymoszkowej pod warunkiem że bedą wolne miejsca jeszcze.. jest pewne ryzyko ale ja chyba na miejscowym podwórku powalczę o finał czyli w krynicy:)

regulamin:

http://www.redbull.pl/cs/userfiles/file/REGULAMIN_RedBullZjazdNaKreche2012.pdf

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie, teraz sie zarejestrowalem i pieniazki tez wplacilem :smile: Nic tylko teraz czekac na eliminacje... a pozniej Wielki Finał :smile:

właśnie miałem pisać że ruszyła rejestracja:) wyręczyłęs mnie, ja też już zapisany jeszcze tylko przelew zrobić i 12 lutego ścugamy sie w Krynicy! Ty Przemo gdzie w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem pisać że ruszyła rejestracja:) wyręczyłęs mnie, ja też już zapisany jeszcze tylko przelew zrobić i 12 lutego ścugamy sie w Krynicy! Ty Przemo gdzie w końcu?

Ja powalczę o final na szymoszkowej. Myslalem tez o szczyrki ale raczej nie dam rady pogodzic pracy i terminu eliminacji w szczyrku. Ale na szymoszkoej bede na 200% :smile: Rok temu bylem , w tym tez bede hehe. "Smith23" - moze w tym roku uda nam sie spotkac na szymoszkowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Bull robi sobie reklamę-imprezę za którą zapłacą uczestnicy... :tongue:

No 30zł za to żeby miec pewnośc że ktoś startuje na 100% to naprawdę niedużo.. jak były dwie ostatnie edycje i jak padały pytania ile wpisowe i nic nie było a kosztami było kilka zjazdów na szymoszkowej i nocleg w zakopanem to sie wszyscy dziwili:) teraz mają pewniak że jedziesz, wole zapłacic im niż np 40 czy 50zł na eliminacjach mistrzostw polski amatorów gdzie za to dostajesz kiełbaskę i herbatę.. a tu napewno dostaniesz pakiet startowy z jakimis gadżetami, jak ktoś bierze 1 raz udział i pojedzie w finale to nr na pamiątke.. to już coś:) a ile red bulla sie spijesz to już swoją drogą..

czyli spotkanie Zjazdowców najwcześniej na finale ew. szymoszkowej:) liczę że załapię sie na swoim podwórku i na szymoszkową przyjadę jako kibic:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopane już zapełnione

PEŁNA LISTA NA ZAKOPANE

Wygląda na to, że w tym roku listy zostaną zamknięte w rekordowym tempie! Po pierwszym dniu rozpoczęcia rejestracji na naszej stronie, jesteśmy zmuszeni wstrzymać rejestrację na Zakopane. Nasza lista na te kwalifikacje została zapełniona. Nie oznacza to, że zapisy nie zostaną wznowione. Obecnie weryfikujemy wszystkie zgłoszenia i czekamy na wpłaty wpisowych. Po tym procesie rejestracja powinna zostać wznowiona. Kończą się także miejsca na Szczyrk. Znacznie więcej miejsca zostało na eliminacje w Krynicy-Zdroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...