Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Red Bull Zjazd na Krechę


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Daliście się zmanipulować i głosujecie na nie najlepszy film.

a Pan zaruski jaki ma problem? czy ktoś zmusza użytkowników do głosowania? ja poprosiłem o pomoc w konkursie, kto chce głosuje, kto nie - nie zmuszam.. każdy robi to z własnej nie przymuszonej woli, a że mam tu kilka znajomych osób które chcą mi pomóc, to ja bardzo się z tego cieszę bo niektórych znam osobiście nawet, szanuje to że pomagają mi. Nie napisałem nigdzie "nie głosujcie na innych tylko na mnie" tylko napisałem że mam prośbe o pomoc, poza tym, powiedz mi gdybyś brał udział w jakimś konkursie, na fil, fotografie, rysunek itp i gdybyś wiedział że Twoja praca jest dajmy na to średnia, ale znajomi i tak by głosowali na Ciebie, nie byłbyś zadowolony z faktu że masz tak dobrych znajomych? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie zachowanie ludzi ,powoduje że pełno wszędzie dziadostwa i zakłamania. Nie szukając daleko "Plebiscyt na najlepszą stację Małopolski".

Dobrej zabawy !

Chyba pomyliłeś jakieś pojęcia, jak napisał Marcin, głosuje na kolegę z forum bo ma taką ochotę, jakby chciał to może oddać głos na innym film, jego wola i nic na to nie poradzę.. z tym dziadostwem i zakłamaniem to troche przesadzasz chyba, dla mnie koniec dyskusji na ten temat.

dzieki za głosy tych którzy chcą pomóc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto chodzi , aby oddać głos na film który się podoba , a nie jak baran klikać w link który ktoś podsunie. Brawo !

tak swoją drogą link był do całego konkursu i każdy mógł sobie obejrzeć każdy film i zagłosować, ja poprosiłem o pomoc dla mnie, kto ma ochotę pomaga.

Przemo dzięki, Ty potrafisz dobrze ocenić bo byłeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromna prośba, głosujcie na mój film z Red Bulla, autor smiths, nr zawodnika 159, na stronie jest 6 filmów, znajdz moj i głosuj codziennie przez fb lub mail! czekam na waszą pomoc! dzieki

podaje linka na strone:

http://www.redbull.pl/cs/Satellite/pl_PL/Konkurs/001242809720288

wystarczy kliknac na film i oddac głos!

Chciałem na Ciebie oddać głos ale... po obejrzeniu wszystkich stwierdzam, że inni jednak bardziej napracowali się przy montażu i lepsza muzykę wybrali (choć muzyka to akurat subiektywne), więc oddałem głos na matiass. Mam nadzieję, że się nie obrazisz :tongue:

aa i zejdzie z Zaruskiego bo generalnie ma rację, że ślepe popieranie rodziny, znajomych itp. tworzy patologię, że zamiast zwycięstwa najlepszego, najzdolniejszego wygrywa ten z koneksjami czy innym niekoniecznie słusznym poparciem...

Edytowane przez michaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa i zejdzie z Zaruskiego bo generalnie ma rację, że ślepe popieranie rodziny, znajomych itp. tworzy patologię, że zamiast zwycięstwa najlepszego, najzdolniejszego wygrywa ten z koneksjami czy innym niekoniecznie słusznym poparciem...

Zaruski nie ma racji, ponieważ Smiths23 nie karze nikomu na siebie głosować, tylko podsuwa Wam link z wszystkimi filmami, które sa dostępne i sami możecie wybrać który Wam sie podoba.

A że ktoś chce pomóc Smiths'owi to jest przecież jego sprawa! Nikt nikogo do nikogo nie zmusza!

A co do kamerki, to na przyszły start muszę też sie w takową zaopatrzyć, bo filmik z takiego zjazdu z "własnej głowy" to coś bezcennego! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem na Ciebie oddać głos ale... po obejrzeniu wszystkich stwierdzam, że inni jednak bardziej napracowali się przy montażu i lepsza muzykę wybrali (choć muzyka to akurat subiektywne), więc oddałem głos na matiass. Mam nadzieję, że się nie obrazisz :tongue:

aa i zejdzie z Zaruskiego bo generalnie ma rację, że ślepe popieranie rodziny, znajomych itp. tworzy patologię, że zamiast zwycięstwa najlepszego, najzdolniejszego wygrywa ten z koneksjami czy innym niekoniecznie słusznym poparciem...

ktoś wcześniej pisał z oddał głos na kogoś na desce, nie bede sie obrażał jak małe dziecko, każdy ma swoje poglądy, jedni uważają ten film za dobry i jeszcze inni znów inny film, każdy ma swoje gusta i upodobania..

ślepe popieranie rodziny? coś Cie chyba ponosi, chyba jesteś jedynakiem skoro tak piszesz bo pomoc rodziny jest najważniejsza, nawet w sytuacji głosowania na film, nie wyjeżdzaj tu z patologią bo chyba nie bardzo rozumiesz znaczenie tego słowa, a jeszcze Zaruski niech zejdzie sam z nas bo ja mu dałem odp od razu a później coś tam pisał o baranach klikajacych w link podany w poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wcześniej pisał z oddał głos na kogoś na desce, nie bede sie obrażał jak małe dziecko, każdy ma swoje poglądy, jedni uważają ten film za dobry i jeszcze inni znów inny film, każdy ma swoje gusta i upodobania..

ślepe popieranie rodziny? coś Cie chyba ponosi, chyba jesteś jedynakiem skoro tak piszesz bo pomoc rodziny jest najważniejsza, nawet w sytuacji głosowania na film, nie wyjeżdzaj tu z patologią bo chyba nie bardzo rozumiesz znaczenie tego słowa, a jeszcze Zaruski niech zejdzie sam z nas bo ja mu dałem odp od razu a później coś tam pisał o baranach klikajacych w link podany w poście.

Przeciez oddalem na ciebie, to byla sciema :rolleyes::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wcześniej pisał z oddał głos na kogoś na desce, nie bede sie obrażał jak małe dziecko, każdy ma swoje poglądy, jedni uważają ten film za dobry i jeszcze inni znów inny film, każdy ma swoje gusta i upodobania..

ślepe popieranie rodziny? coś Cie chyba ponosi, chyba jesteś jedynakiem skoro tak piszesz bo pomoc rodziny jest najważniejsza, nawet w sytuacji głosowania na film, nie wyjeżdzaj tu z patologią bo chyba nie bardzo rozumiesz znaczenie tego słowa, a jeszcze Zaruski niech zejdzie sam z nas bo ja mu dałem odp od razu a później coś tam pisał o baranach klikajacych w link podany w poście.

Nie gorączkuj się tak bo pojęcia Ci się mylą. Ja mówiłem o nepotyzmie, który zawsze powoduje patologię, bo jeżeli ktoś z rodziny jest najlepszy to wyga bez niczyjej pomocy, a jeżeli jest słaby to niech się weźmie do roboty albo zmniejszy ambicje, a nie liczy na rodzinne poparcie swojej miernoty.

aa i brak argumentów merytorycznych nie zastępuj ad personam bo tylko ten wspomniany tu "Ham" z Ciebie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gorączkuj się tak bo pojęcia Ci się mylą. Ja mówiłem o nepotyzmie, który zawsze powoduje patologię, bo jeżeli ktoś z rodziny jest najlepszy to wyga bez niczyjej pomocy, a jeżeli jest słaby to niech się weźmie do roboty albo zmniejszy ambicje, a nie liczy na rodzinne poparcie swojej miernoty.

aa i brak argumentów merytorycznych nie zastępuj ad personam bo tylko ten wspomniany tu "Ham" z Ciebie wychodzi.

wiesz co, w konflikty na forum nigdy nie wchodziłem i nie mam zamiaru teraz tego zmieniać, wszystkie argumenty już poszły i nie bede sie tłumaczył bo już niestety nie ma z czego, nie wiesz widocznie co to wsparcie np rodziny i przyjaciół, a co do filmu ja i wiele osób nawet z forum uważa że mój film jest dobry i to ich decyzja, powtarzam, nikogo nie zmuszałem do głosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...