Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Red Bull Zjazd na Krechę


JC

Rekomendowane odpowiedzi

284 :smile:

Daliście się zmanipulować i głosujecie na nie najlepszy film.

Zaruski,zanim napiszesz kolejną taką głupotę,w dodatku chamską,może najpierw weź do ręki słownik i zapoznaj się ze znaczeniem użytego słowa... W tym przypadku mam na myśli "zmanipulować". Zajrzyj choć na Wikipedię...

Po drugie,kim Ty jesteś,żeby mówić,że ten film jest bądź nie jest najlepszy?

Dla Ciebie może nie być,ale nie jesteś żadną wyrocznią/autorytetem,który będzie wszystkich w tym temacie pouczać.

Mam wrażenie,że celowo w pierwszym poście w każdym temacie starasz się zrobić możliwie "mocne wejście",na granicy chamstwa i regulaminu Forum,żeby tylko zawrzało,po czym stawiasz się w roli biednej zaszczutej ofiary zbiorowego gwałtu. :stupid: Nie dziw się później reakcją Forum.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera dałem się zmanipulować:wink:

Ode mnie masz 333.

Szczerze mówiąc to nie wiem który film najlepszy bo krytykiem nie jestem,

ale przynajmniej znam reżysera, montażystę i aktora:biggrin::biggrin:

Jeśli dobrze kojarzę, to smiths23 byłeś na WZF skimanii w Bahledovej 13.03.2011 razem z Boogie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam fragmenty regulaminu głosowania.

W przypadku zaistnienia podejrzenia, że jedna osoba posiada więcej niż jedno konto lub

wykorzystuje swoje konto w sposób niezgodny z postanowieniami Regulaminu, przepisami

prawa lub zasadami uczciwości, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania głosów, co

do których zachodzi podejrzenie, iż zostały oddane w celach niezgodnych z niniejszym

Regulaminem, przepisami prawa oraz zasadami uczciwości, bez ostrzeżenia

W przypadku zaistnienia podejrzenia rażącego naruszenia postanowień niniejszego Regulaminu,

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru zwycięskiej pracy niezależnie od ilości zgłoszonych

przez Użytkowników głosów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam fragmenty regulaminu głosowania.

W przypadku zaistnienia podejrzenia, że jedna osoba posiada więcej niż jedno konto lub

wykorzystuje swoje konto w sposób niezgodny z postanowieniami Regulaminu, przepisami

prawa lub zasadami uczciwości, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania głosów, co

do których zachodzi podejrzenie, iż zostały oddane w celach niezgodnych z niniejszym

Regulaminem, przepisami prawa oraz zasadami uczciwości, bez ostrzeżenia

W przypadku zaistnienia podejrzenia rażącego naruszenia postanowień niniejszego Regulaminu,

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru zwycięskiej pracy niezależnie od ilości zgłoszonych

przez Użytkowników głosów

i niech ten przepis zostanie respektowany w gestii organizatora Panie Zaruski a nie Pana, nie wiem, któryś inny film jest Pana, Pana kolegi znajomego? bo to co Pan robi zaczyna się robić powoli śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dwa słowa ode mnie.

kol.zaruski - ty chłopie nie wiesz po jakim świecie stąpasz !!!!

siedzę w konkursach dość długo i wyjaśniam Ci,że jeżeli konkurs jest na tzw. lajki-czyli głosy to nie liczy sie piękność tych prac -tylko ilość zebranych głosów !!!

widziałem już różne badziewia ,które wygrywały konkursy z mega liczbą głosów.

w necie jest sporo for tzw.klikaczy,którzy klikaja głos za głos i maja to w d..ie czy to jest fajne czy nie.

ludzie z tego żyją i idą po trupach - nie interesuje ich Twoje szanowne zdanie na ten temat.

był ciekawy program o tych ludziach - potocznie nazywanych "bulionerami"

czasami ktoś wrzuci jakis komentarz o niezadowoleniu - to go poprostu zleją.

jeżeli jest konkurs na ocenę jury to wtedy wygrywa w miarę obiektywnie oceniona praca.

Tu w przypadku Maćka ,moim zdaniem filmik jest ok-i dlatego na niego klikam i to razy 4,bo nawet nie mam ochoty oglądać innych-solidarność forumowa (tak jak pisałem wcześniej) musi być !!!

sam uczestniczę w konkursach ,bo sprawia mi to przyjemność i zapewnia rozrywkę i nawet czasami coś wpadnie....

pozdrawiam normalnych i trzeźwych:laughing:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera dałem się zmanipulować:wink:

Ode mnie masz 333.

Szczerze mówiąc to nie wiem który film najlepszy bo krytykiem nie jestem,

ale przynajmniej znam reżysera, montażystę i aktora:biggrin::biggrin:

Jeśli dobrze kojarzę, to smiths23 byłeś na WZF skimanii w Bahledovej 13.03.2011 razem z Boogie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

a nie zauważyłem posta, tak byliśmy wtedy z Bugim w Bahledovej na spotkaniu, dzieki za głosy!

p.s.

afrikaner dzieki za kolejne wyjaśnienie Panu Z. jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam fragmenty regulaminu głosowania.

W przypadku zaistnienia podejrzenia, że jedna osoba posiada więcej niż jedno konto lub

wykorzystuje swoje konto w sposób niezgodny z postanowieniami Regulaminu, przepisami

prawa lub zasadami uczciwości, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania głosów, co

do których zachodzi podejrzenie, iż zostały oddane w celach niezgodnych z niniejszym

Regulaminem, przepisami prawa oraz zasadami uczciwości, bez ostrzeżenia

W przypadku zaistnienia podejrzenia rażącego naruszenia postanowień niniejszego Regulaminu,

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru zwycięskiej pracy niezależnie od ilości zgłoszonych

przez Użytkowników głosów

Ciekaw jestem czy na co dzień jesteś takim idealnym obywatelem,tzn. jeździsz zgodnie z przepisami,nie wypijesz piwa na plaży itp.Czy jak ktoś Ci coś chce załatwić po znajomości,np. szybszą wizytę u lekarza,to odmawiasz...

Coś czuję,że masz wysokie wymagania od wszystkich tylko nie od siebie. :tongue:

"Psy szczekają,a karawana jedzie dalej" - 362. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że nijaki Zaruski ma swoj film na liście zgłoszonych, albo ma ktoś z jego znajomych (jeżeli jakichkolwiek znajomych ma :smile: ) i próbuje nas zastraszyć regulaminem i nie wiadomo czym tam jeszcze.

A prawda jest taka Panie Zaruski - OD STRASZENIA TO SA DUCHY!!!

A smiths23 ma kolejny głos odemnie.

Edytowane przez Przemo_ski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaapelować do oddających głosy w konkursie , aby oglądnęli wszystkie filmy i oddali głos na ten , który im się podoba. Klikając na film Kowala23 nie oglądając innych, robicie mu krzywdę i sobie. Postępujecie aspołecznie , stawiacie się w złym świetle i wiele tracicie. Takie rzeczy jak uczciwość i honor są bezcenne. Czy warto je bezpowrotnie tracić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Klikając na film Kowala23 nie oglądając innych, robicie mu krzywdę i sobie. Postępujecie aspołecznie , stawiacie się w złym świetle i wiele tracicie. Takie rzeczy jak uczciwość i honor są bezcenne. Czy warto je bezpowrotnie tracić?

Na szczęście zagłosowałem na film smiths23, więc o mój honor jestem spokojny.

Pozdrawiam

PS: 421

Edytowane przez Piotr_67
ps
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy na co dzień jesteś takim idealnym obywatelem,tzn. jeździsz zgodnie z przepisami,nie wypijesz piwa na plaży itp.Czy jak ktoś Ci coś chce załatwić po znajomości,np. szybszą wizytę u lekarza,to odmawiasz...

Coś czuję,że masz wysokie wymagania od wszystkich tylko nie od siebie. :tongue:

"Psy szczekają,a karawana jedzie dalej" - 362. :smile:

taa, niezłe tu sobie zrobiliście towarzystwo wzajemnej adoracji haha, a zaraz się przeniesiecie na wątek obok i będziecie narzekać na brak inwestycji narciarskich przez złych urzędasów itd, tylko może najpierw zastanówcie się skąd wynika np niekompetencja urzędnicza? może dlatego, że w konkursie na dane stanowisko wygrywa nie osobą z najlepszymi kwalifikacjami, a jakaś miernota ślepo popierana przez kogoś z rodziny, znajomego... tak jak wy popieracie tylko dlatego, że ktoś jest z Waszego forum tak inni popierają w bardziej istotnych kwestiach i potem Red Bull odbywa się na Słowacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Zaruskiego i Michasia

Panowie , wielki szacun za to , że chcecie naprawiać świat ( mam nadzieję ,że w realu jesteście tak samo czyści i wytrwali w tępienie patologii :rolleyes::) , tylko proszę nie mylcie pewnych pojęć i nie bądźcie bardziej papiescy od papieża . Jeżeli uważacie ,że inne filmy są lepsze to klikajcie na nie ile się da , a nie próbujcie recenzować za innych , który film jest lepszy , a który gorszy .Jak wam się ta ZABAWA nie podoba to po prostu to olejcie , a nie obrzucajcie innych błotem , bo tak zza klawiatury najłatwiej . Konkurs w sumie banalny , a Wy zaraz chyba do ABW doniesiecie , że ktoś , coś , komuś , za coś :stupid:

pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

474 i 475 - ja i Żona. :smile:

Chciałbym zaapelować do oddających głosy w konkursie , aby oglądnęli wszystkie filmy i oddali głos na ten , który im się podoba.

A Ty im go wskażesz... :tongue:

Klikając na film Kowala23

Bez obelg żyć nie możesz? :mad::

nie oglądając innych, robicie mu krzywdę i sobie. Postępujecie aspołecznie , stawiacie się w złym świetle i wiele tracicie. Takie rzeczy jak uczciwość i honor są bezcenne. Czy warto je bezpowrotnie tracić?

Szkoda,że sam zapomniałeś o szacunku dla innych i kulturze... Ty chcesz pouczać i "zbawiać świat"? :stupid:

Zacznij od siebie!

taa, niezłe tu sobie zrobiliście towarzystwo wzajemnej adoracji haha, a zaraz się przeniesiecie na wątek obok i będziecie narzekać na brak inwestycji narciarskich przez złych urzędasów itd, tylko może najpierw zastanówcie się skąd wynika np niekompetencja urzędnicza? może dlatego, że w konkursie na dane stanowisko wygrywa nie osobą z najlepszymi kwalifikacjami, a jakaś miernota ślepo popierana przez kogoś z rodziny, znajomego... tak jak wy popieracie tylko dlatego, że ktoś jest z Waszego forum tak inni popierają w bardziej istotnych kwestiach i potem Red Bull odbywa się na Słowacji...

Czy my wybieramy amatorski filmik z imprezy czy ministra finansów? :eek:

Zawsze będę chętnie pomagał kolegom i nie inaczej jest teraz.Gdyby Smiths23 chciał zrobić napad na bank,wtedy bym się zastanowił... :rolleyes:: ...czy pula w "bębnie" jest wystarczająco motywująca.... :biggrin:

Co do polityki,wyborów "specjalistów" itp,to już inna bajka,a raczej koszmar.... :eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...