Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Red Bull Zjazd na Krechę


JC

Rekomendowane odpowiedzi

:sad:

474 i 475 - ja i Żona. :smile:

A Ty im go wskażesz... :tongue:

Bez obelg żyć nie możesz? :mad::

Szkoda,że sam zapomniałeś o szacunku dla innych i kulturze... Ty chcesz pouczać i "zbawiać świat"? :stupid:

Zacznij od siebie!

Czy my wybieramy amatorski filmik z imprezy czy ministra finansów? :eek:

Zawsze będę chętnie pomagał kolegom i nie inaczej jest teraz.Gdyby Smiths23 chciał zrobić napad na bank,wtedy bym się zastanowił... :rolleyes:: ...czy pula w "bębnie" jest wystarczająco motywująca.... :biggrin:

Co do polityki,wyborów "specjalistów" itp,to już inna bajka,a raczej koszmar.... :eek:

To dobrze,że się tłumaczysz,bo wiesz,że robisz ŹLE,ale osobistymi wycieczkami nie uspokoisz sumienia.Jedynym wyjściem jest naprawienie zła , które robisz również sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty uważasz,że bycie uczciwym to nie w porządku?

Może jednak też gryzie sumienie?

załóż sobie inny wątek o byciu w porządku i o zasadach a nie rób tu OT, to jest wątek o zawodach Red Bull i tematach z nim związanych. Nikt tu nie ma ochoty z Tobą rozmawiać więc nie zasmiecaj wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny ja już po prostu zlewam posty panów z. i m. i zrób to samo:) dzieki za głosy, nie komentuje postów ww panów, szkoda czasu wchodzić w dyskusje jak ktoś uparcie szuka zaczepki.

dzięki pozostałym za głosy którym się podoba i głosują.

a mnie to w ogóle nie interesuje czy wygrasz czy nie, skoro lud na 10 rąk:biggrin: zadecyduje, że Twój film jest najlepszy to się ciesze się Twoim szczęściem bo mimo wszystko trochę się napracowałeś w tej nagonce, a do tego zaruski swymi wypowiedziami podbijał Ci wątek na forum do góry:crazy:. Była dyskusja o nepotyzmie to się odezwałem, Ty go popierasz ja nie i tyle w temacie.

Czy my wybieramy amatorski filmik z imprezy czy ministra finansów? :eek:

Zawsze będę chętnie pomagał kolegom i nie inaczej jest teraz.Gdyby Smiths23 chciał zrobić napad na bank,wtedy bym się zastanowił... :rolleyes:: ...czy pula w "bębnie" jest wystarczająco motywująca.... :biggrin:

Co do polityki,wyborów "specjalistów" itp,to już inna bajka,a raczej koszmar.... :eek:

niestety obawiam się, że ten koszmar zaczyna się od takich małych rzeczy, jakie społeczeństwo tacy politycy, bo nie przylecieli tu z kosmosu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wygranej :) nieoficjalnie.

A odnośnie konkursów na lajki to o kant d..y można je rozbić.

Ale formuła jest ogólnie znana i nie ma co z nią dyskutować, a tak na prawdę to co najwyżej to można zmienić formułę i wybrać JURY z sportowców, dziennikarzy i wtedy można mieć namiastkę bezstronności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko odpowiadam, na pytanie , może innym zwrócisz uwagę ?

zaruski weź ty się przymknij ze tak powiem bo już mnie denerwujesz nie zaśmiecaj wątku i sie uspokój. Żal Cie sciska ze nie masz takiego filmiku? jakieś kompleksy? kto chce ten pomaga jak nie chce to nie więc nie widzę po co robisz takie wielkie zamieszanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą robotę to wykonali Ci którzy głosowali na mój film, film który wg nich był najciekawszy ze wszystkich zgłoszonych:) przede wszystkim w tym poście chcę podziękować osobom które głosowały codziennie, podtrzymywały wątek o głosowaniu, oczywiście pisząc na temat konkursu:) dzięki jeszcze raz, z nagrody powrzucam jakieś zdjęcia z wyjazdu do Maso Corto, jadę w piątek wieczorem na tydzień w Alpy także w miarę możliwości podeślę, dzieki jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...