Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, surfing napisał:

Duża była kolejka do Punktu Obsługi Klienta (kas) ?

Ja załatwiłem to już przedwczoraj wiec nie wiem. Parę razy słyszałem na dole w kolejce "kur.... co jest - jaki błąd kodowania". Dziś sprawdziłem też swoją nową kartę na COS-ie - działa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ratrak napisał:

Kurczę, chciałem jutro wieczorem wybrać się pociągiem do BB i dalej autobusem do Szczyrku by pojeździć w poniedziałek i wtorek ale patrząc na prognozy to chyba dalej zostanie 0 dni na nartach w tym sezonie... 🥺

Czekając na bardzo dobrą zimę to chyba nigdy nie pojeździsz, trzeba zacisnąć zęby i brać to co jeszcze zostało. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, moruniek said:

Ja załatwiłem to już przedwczoraj wiec nie wiem. Parę razy słyszałem na dole w kolejce "kur.... co jest - jaki błąd kodowania". Dziś sprawdziłem też swoją nową kartę na COS-ie - działa.

Wiesz może od której jest czynne infocentrum ? Jakbym tak czasem jutro się wybrał to może udałoby się jeszcze przed otwarciem bramek coś załatwić. 

Ciekawe czy infocentrum na Solisku ma podobne możliwości jak to pod gondolą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, andy-w napisał:

Wiesz może od której jest czynne infocentrum ? Jakbym tak czasem jutro się wybrał to może udałoby się jeszcze przed otwarciem bramek coś załatwić. 

Ciekawe czy infocentrum na Solisku ma podobne możliwości jak to pod gondolą ?

Od 8:00. Jedną z poprzednich reklamacji załatwiałem właśnie na Solisku, czy teraz też dadzą radę nie wiem. Wtedy poszło to bardzo sprawnie.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat, ale zagląda tu sporo osób z sezonówką SK, PL, CZ obejmującą czeski Szpindlerowy Młyn. 

Zarezerwowałem w pełni wyposażony apartament (180eur) niedaleko Szpindlerowego Młyna od czwartku 5 marca do poniedziałku 9 marca (4 noclegi, 4 dni na nartach).
Niestety moja załoga wykrusza się i poszukuję 2-3 osób do wspólnego wyjazdu lub do odstąpienia kwatery. W razie wspólnego wyjazdu, mam wygodny samochód z miejscem na narty. Oprócz Szpindlerowgo Młyna jest jeszcze do jazdy na nartach pobliska Cerna Hora i Pec.

P.S. Warunki obecnie w tych ośrodkach są bardzo dobre, a prognozy pogody na termin wyjazdu są optymistyczne. 

Edytowane przez andy-w
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koniec ferii warszawskich, a tym samym ogólnopolskich. To było widać we frekwencji. Ogólna niepewność czy w ogóle ośrodek ruszy z powodu wiatru także się przyczyniła do luzu na stokach. Problem z sezonówkami "słowackimi" nadal nie jest rozwiązany, dostałem zastępczą na 1 dzień. Ogólnie warunki, tam gdzie nie było przetarć, które były do ominięcia całkiem dobre. Miękko, równo, powoli. Wiatr dodatkowo spowalniał. Zjazd z Kopy bez odpychania nie byłby możliwy. 

Trasy jeszcze wszystkie czynne. Kolejek ZERO do godziny 12 kiedy zaczęło mocno padać i się zwinęliśmy. Miło było spotkać Moruńka w jego ostatnim 16 dniu w Szczyrku oraz Rafała mającego dopiero drugi dzień w sezonie dla siebie bez "instruktorki" . 

20200223_091631.jpg

20200223_093246.jpg

20200223_093852.jpg

20200223_094434.jpg

20200223_100320.jpg

20200223_110127.jpg

20200223_113936.jpg

20200223_115147.jpg

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ratrak napisał:

Chyba się skuszę i pojadę tam na trzy dni jazdy, wtorek - czwartek za tydzień.

Jak będzie jeszcze po czym jeździć :/ Dzisiaj od południa pada deszcz,do tego wieje silny wiatr,a prognozy na najbliższe dni niestety nie są optymistyczne :/ 

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ratrak napisał:

No niestety, dla mnie - w tym roku bez auta, jednocześnie mając do dyspozycji tylko czas od poniedziałku do czwartku Szczyrk jest chyba jedyną opcją. No, może jeszcze Kasprowy.

A może Krynica? Jaworzyna działa całościowo oprócz jednej trasy (nr 4). Autobusy bezpośrednie z Krakowa do Krynicy są. Po Krynicy busy prywatne lub bezpłatna komunikacja uzdrowiskowa która kursuje pod gondole. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MAIKEL 1977 napisał:

Szczyrk płynie z kilkoma przerwami od początku sezonu🤪

No właśnie, ale chyba teraz mu się uda i odpłynie :P 

Testowanie nowych nart, niestety będzie musiało poczekać do kwietnia i wyjazdu do Livigno :/ 

Edytowane przez pasazer85
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawelb91 napisał:

A może Krynica? Jaworzyna działa całościowo oprócz jednej trasy (nr 4). Autobusy bezpośrednie z Krakowa do Krynicy są. Po Krynicy busy prywatne lub bezpłatna komunikacja uzdrowiskowa która kursuje pod gondole. 

Dojazd 3 godziny dłuższy, ale możliwe, że tak to się skończy. Jutro poczytam o tym. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pasazer85 napisał:

No właśnie, ale chyba teraz mu się uda i odpłynie :P 

Testowanie nowych nart, niestety będzie musiało poczekać do kwietnia i wyjazdu do Livigno :/ 

z tym Livignio to może być problem, jest coraz gorzej, koronawirus czai się w okolicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, ralu said:

Witam

Standardowe pytanie: jadę pierwszy raz do Szczyrku, gdzie najlepiej wypożyczyć narty, jakieś sprawdzone punkty? Jestem początkującym narciarzem więc super sprzętu nie potrzeba :)

W okolicach gondoli jest pewnie z kilkanaście wypożyczalni. Wstąp gdziekolwiek, negocjuj, wybieraj. Trudno mi cokolwiek doradzić bo nie korzystam. Znam ludzi co prowadzą wypożyczalnię BIKER jakieś 150-200 m przed gondolą po prawej stronie więc tą mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ostatnia relacja z mojego 16 dniowego pobytu w Szczyrku. Dzięki dla @andy-w, Marka, Rafała i Oli za wspólną jazdę i miłe spotkanie. Odnośnie dnia wczorajszego to było bardzo miękko i mokro, co natura wcześniej dała teraz odebrała. Ten cały pobyt, to trochę też tak było, że raz było więcej a raz mniej śniegu. Było i piękne słońce, śnieżyce, kompletnie pusto na bramkach, jak i zdarzały się (raczej sporadycznie) kolejki. Były dni w których karty rozdawał wiatr, a były i takie gdzie wiatru nie było. Wczoraj wyszły drobne przecierki, miejscami sporo wody, śnieg miękki i wolny. W sobotę tłoczno a w niedzielę kompletnie pusto. W sobotę twardo i szybko a w niedzielę miękko i wolno. I za te zmienne warunki lubię Szczyrk.

Widokowo.

spacer.png 

Miejscami tak.

spacer.png

spacer.png

A miejscami tak.

spacer.png

Dolna ścianka na 3 jeszcze się trzymała.

spacer.png

Dojazd do gondoli.

spacer.png

  • Like 9
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...