Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

 

23 minutes ago, asiek said:

Do Szczyrku mega korek. Jak ktoś się wybiera polecam spróbować przez Salmopol emoji6.png

 

No to mam usprawiedliwienie, aby nie ruszać się z domu ;)

Skoro mam już za sobą 12 dość udanych wypadów na narty w tym sezonie to trzeba wiedzieć kiedy odpuścić :(

Myślałem jeszcze o Żarze, ale tam jest tak

 

Żar - 06.01.2017.jpg

Edytowane przez andy-w
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kilka migawek z dzisiejszych stoków z godz. 12.

Na Rohacach minus 19,9 :o

Pozdrawiam wszystkich twardzieli co dzisiaj byli na nartach.

 

Białka Tatrzańska

Białka T. 06.01.17.jpg

 

Szczyrk, BSA

BSA 06.01.17.jpg

 

Czarna Góra, Sienna

Czarna Góra Sienna.jpg

 

Bielsko-Biała, Dębowiec

Dębowiec Bielsko-Biała  06.01.17.jpg

 

Pilsko, Hala Miziowa

Pilsko Hala Miziowa 06.01.17.jpg

 

Słowacja, Tatry Zachodnie, Rohace

Rohace 06.01.17.jpg

 

Wisła, Klepki

Wisła Klepki 06.01.17.jpg

 

Wisła, Soszów

Wisła Soszów 06.01.17.jpg

 

Istebna, Złoty Groń

Złoty Groń Istebna,_2 06.01.17 godz. 12.jpg

Edytowane przez andy-w
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy z SON'u zadowoleni. Dopóki było się w ruchu temperatura nie była problemem. Ludzi też rozsądnie[emoji6] chyba większość pojechała na BSA.
Trasa pod niektórymi orczykami nadal hardcore [emoji12] spore wyboje plus momentami "wiszenie" (przynajmniej w moim przypadku).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro COS + SON trzeci raz w tym sezonie. Nie wiem czego się spodziewać ( mróz, dużo ludzi ) ale mam nadzieje że będzie fajna przygoda i może choć byłem już tam dziesiąt a może więcej razy to pierwszy raz zjadę widokową no czekam jeszcze na otwarcie tej przebudowanej trasy FIS przez kanion. Aha no i jeszcze jutro jedynka SON a może na dziko i Bieńkula

Edytowane przez christofer30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marek_kapica napisał:

Koledzy mam pytanie, z SON do COS to tylko autobus prawda?  Nie ma żadnych busikow?  W przyszłym tygodniu chce zaliczyć oba a wolałbym nie ściągać botów narciarskich ;-) 

Są płatne busiki. Rok temu jeździłem w nich w butach narciarskich i nie było żadnego problemu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam krótkie, nietypowe pytanie do miłośników GON-u, szczyrkowskiego GAT-u, SON-u. Do którego roku funkcjonowało akwarium na Hali Skrzyczeńskiej? Zastanawiam się czy mam szanse to pamiętać.

W ostatni piątek poświęciliśmy chwilę z małżonką na kontemplację nad architekturą tego przybytku (takie zboczenie zawodowe9_9) i całej górniczej infrastruktury szczyrkowskiej. W opinii mojej Pani architekt szkoda tego obiektu,  mi też się podoba wbrew pozorom. Coś mi się kojarzy, że TMR miał w planach uruchomienie restauracji w na Hali, ale w ramach górnej stacji gondoli z parkingu u Kowalskiego (wg konkursowego projektu). A co z akwarium?

Poniżej kilka zdjęć z piątku. Zrobiliśmy objazd po wszystkich trasach. Skorzystaliśmy z ostatnich dni bez kolejkowych, chociaż na Czyrnej od strony kas trzeba było chwilę postać, na szczęście uruchomiono orczyk od strony Bieńkuli. Pan z obsługi zapraszał kolejkowiczów, ale chętnych było mało. Na początku nie działał orczyk na M. Skrzyczne z powodu wiatru, na Julianach najbardziej było widać efekty jego działania. Pojawiło się też trochę czarnego i trawy na trasach 9,12, 13. Najlepsze warunki między Halą a Soliskiem, po obu stronach orczyka. Prawie na koniec wjechaliśmy na M. Skrzyczne, ale tam królował silny wiatr. Aż szkoda było wracać na Mazowsze.

IMG_20170113_095647.jpg

DSC_0397.jpg

IMG_20170113_102514.jpg

IMG_20170113_102520.jpg

IMG_20170113_110352.jpg

IMG_20170113_111357.jpg

IMG_20170113_122023.jpg

IMG_20170113_122613.jpg

img_20170113_131445-1.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Akwarium było czynne po wieloletniej przerwie w sezonie 2011/12 

http://www.skionline.pl/stacje/szczyrk-czynny-zapewnia-son,newsy,4621.html

12 godzin temu, Rogas napisał:

Hej, mam krótkie, nietypowe pytanie do miłośników GON-u, szczyrkowskiego GAT-u, SON-u. Do którego roku funkcjonowało akwarium na Hali Skrzyczeńskiej? Zastanawiam się czy mam szanse to pamiętać.

IMG_20170113_122023.jpg

Edytowane przez surfing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to plany ponownego uruchomienia Akwarium miał p. Richter po wykupieniu SON od GAT - to była jedna z tych spraw, która zapowiadali.

"Budynek grozi zawaleniem" - chyba od ubiegłego roku taki napis (czy coś w tym stylu) wymalony jest na Akwarium. Przypominam sobie obrazy, że za "bajtla" też w środku byłem, ale jako "fest bajtel", więc mało z tego pamiętam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Bieńkula zamknięta ale da radę zjechać bokami. Środkiem trasy zrobione są dwa wały lodowe z kawałami brył lodowych wielkości 30 cm - efekt przejechania ratraka środkiem trasy i rozgarnięcia nasypanego śniegu z armatek. Zanim to rozbiją to kilka dni zajmie... Polecam trasę 1 i 7. A najlepiej poza trasami (tu z Małego do doliny Zimnika) :)

 

ski.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Ja popijałem parzącą w język i ręcę herbatę z Akwarium w II połowie lat 80.

W II połowie lat 80 to ja się rodziłem :D a w II połowie lat 90 mogło działać? Bo nie wiem czy mi się to śniło, czy faktycznie coś takiego kojarzę9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...