Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mig12345 napisał:

Nic sie znacie....nazwa jest nawiazaniem do tradycji. ;-) Przecież to resortowy ośrodek był. Wciąż zdarza mi się powiedzieć ze jedziemy 'na górnicze'.... Chwała resortowi!

No w końcu nazwa Juliany nie wzięła się od Św. Juliana ;) a od KWK Julian w Piekarach  Śląskich.

13 minut temu, artix napisał:

w przyszla moge ;)

Czemu by nie?

A co do soboty, to mogę kogoś z aglomeracji śląskiej przetransportować :).

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piotr_67 napisał:

No w końcu nazwa Juliany nie wzięła się od Św. Juliana ;) a od KWK Julian w Piekarach  Śląskich.

Czemu by nie?

A co do soboty, to mogę kogoś z aglomeracji śląskiej przetransportować :).

 

Pozdrawiam

no to jestesmy w kontakcie :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leitner
Dopytam u Ciebie bo pewnie doskonale znasz tematy tych inwestycji.

1. Na odcinku Solisko - Hala Skrzyczeńska będzie jedno długie krzesło czy będzie podzielone tak jak teraz orczyki, czyli Solisko-Suche oraz Suche-Hala Skrzyczeńska? Jeśli podzielone to TMR serio uważa za sensowne stawianie krzesła na 500 metrów w odcinku Solisko-Suche?
2. Pisałeś wyżej, że na Mała Skrzyczne będzie orczyk/talerzyk...z tych poprzednich wizualizacji wydawało się, że powstanie kanapa tylko dopiero za 2 lata. Coś się zmieniło w ustaleniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, leitner napisał:

Nie mogą wszystkiego postawić w jeden sezon ;)

Co nie mogą, co nie mogą... niech się skupią i do roboty ;) a nie obijać się jak Polacy! 

6 minut temu, hupon napisał:

Gondola na H. Skrzyczeńską, z której zjedziesz do Czyrnej.

Zjedziesz i co orczyk :( za stary jestem i za dużo już chyba tego w życiu przerobiłem. Teraz szukam komfortu :) 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jasiek napisał:

Co nie mogą, co nie mogą... niech się skupią i do roboty ;) a nie obijać się jak Polacy! 

To, co planują zrobić w rok, i tak jest rekordem - trzy koleje, naśnieżanie, oświetlenie i poszerzenie tras oraz budowa restauracji (tego nie jestem pewien). No i powstanie jeszcze tunel - dół Golgoty będzie przebiegał mostkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co planują zrobić w rok, i tak jest rekordem - trzy koleje, naśnieżanie, oświetlenie i poszerzenie tras oraz budowa restauracji (tego nie jestem pewien). No i powstanie jeszcze tunel - dół Golgoty będzie przebiegał mostkiem.

Hmmm...... Jadąc klasykiem: nikt Ci nie da tyle ile TMR obieca... :-)
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ten edytor wycina znienacka napisane texty????? 

>>>No w końcu nazwa Juliany nie wzięła się od Św. Juliana ;) a od KWK Julian w Piekarach  Śląskich.

a ta z kolei od niejakiego Marchlewskiego, też Juliana.... ;-)

ale ciii, bo jeszcze nam fajne trasy zlustrują i zaorają..... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...