Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, JC napisał:

A byłeś w Świeradowie? Tam jest gondola i długa, oświetlona trasa.

Jaworzyna Krynicka z gondolą, Czarna Góra z bardzo długim krzesłem.

Napisałem "dla mnie" , gondolami w Polsce  jeszcze nie jeździłem, jakie tam są trasy w porównaniu z 1i 3 w Szczyrku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne info z FB ośrodka dotyczące jazdy wieczornej na trasie numer 1 i ewentualnego problemu z przejazdem przez ulicę Zwaliska: "będzie swobodny przejazd na trasę numer 3"

Nie ukrywam, że ich sposób działania zaczyna mi imponować. Jeszcze tylko dobra opcja dopłaty za wieczorne jazdy na cały sezon i będzie pełnia szczęścia.

Edytowane przez ptk89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ptk89 napisał:

Dla mnie zwyczajnie trochę droga jest opcja wieczornej jazdy przez 3 godziny za 44 zł. Cały dzień czyli 8 godzin kosztuje 69 zł. Oczywiście cała reszta typu przerwa na ratrakowanie i jazda gondolą oceniam na plus i nowy lepszy standard w polskich ośrodkach.

Wieczorne atrakcje są drogie,dwie fajne trasy świeżo wyratrakowane, oświetlone, gondola raczej bez kolejek może gdzie indziej znajdziesz dyszke taniej, dla mnie jest to dychy:D warte.

Na razie teoria, jak będzie zobaczymy, lubię być optymistycznie nastawiony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2017 o 20:38, hupon napisał:

Masz jakieś "przecieki" ¬¬ z COS-u , że nie będzie zjazdu od Jaworzyny do Szczyrku, czy to tylko twoje domysły ?

Sory że tak późno reaguję ale jakby... czas!

Nie mam przecieku tylko real! nie ma tam naśnieżania. I czy to trzeba byś jasnowidzem żeby przewidzieć, że na takiej wysokości trasa nie będzie jeździć!

Sory... nie no będzi, jakieś 2-3 tygodnie w roku.

PS. To trzeba być spółką S.P. żeby być... 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dzienniku Zachodnim ukazał się ciekawy artykuł np. parkingów i organizacji ruchu, wygląda na to że może nie będzie tak źle, link: http://www.dziennikzachodni.pl/aktywne-beskidy/a/wielkie-inwestycje-zmieniaja-szczyrk-tatry-mountain-resorts-zmienia-szczyrkowski-osrodek-narciarski,12443226/

co do jazdy nocnej to zwróćcie uwagę że cennik jest do 25 grudnia, jestem pewien że po tym terminie cennik zostanie bardzo przemeblowany, mam nadzieję że będzie więcej możliwych kombinacji i pewnie wyższe ceny niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy, że przepustowość przypadająca na jedną trasę wyniesie ok. 1200 os/h (prawie wszystkie trasy podobnie) - i to już z uwzględnieniem projektowanych kolei. Dla porównania - na Jaworzynie Krynickiej i Chopoku jest to ok. 2000 os/h, Także w Szczyrku nie powinno być bardzo tłoczno. Na tej nowej stronie piszą też, że parking przy nowej gondoli ma aż 700 miejsc, ten na przeciw Skrzycznego (po drugiej stronie ulicy) też wygląda na spory - gdy tam parkuję, to zwykle zajęte są 2-3 rzędy. Wszystko wygląda na pięknie rozplanowane.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytna sezonówka 

Sprytna sezonówka Szczyrk 2017/2018
Sprytna sezonówka obowiązuje w terminie od 16.12.2017 do 30.04.2018 r. w Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim. Początek i koniec sezonu zależy od warunków eksploatacyjnych i atmosferycznych .

Na to wychodzi,że na sezonówkę nie pojeździmy jeżeli wcześniej otworzą ośrodek

>:(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Rat69 napisał:

Na to wychodzi,że na sezonówkę nie pojeździmy jeżeli wcześniej otworzą ośrodek

>:(

Spokojnie, byłbym dobrej myśli. W zeszłym sezonie sezonówka słowacka miała działać od pierwszego weekendu grudnia, a trasę w Strbskim Plesie otworzyli tydzień wcześniej i sezonówka już wtedy działała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto Szczyrk, COS i SON chcą uruchomić skibusy na najbliższy sezon. Przejazd ma być bezpłatny i dostępny tylko za okazaniem karnetu do ośrodków. Mają to być dwa busy, które będą kursować co 15 min rano (7-11) i po południu (14-17:30). http://www.radiopiekary.pl/2017/08/30/szczyrk-miasto-chce-wlasnej-komunikacji/

Komentować tego nie będę, bo wygląda to trochę śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAM00940.jpg

4 godziny temu, leitner napisał:

Miasto Szczyrk, COS i SON chcą uruchomić skibusy na najbliższy sezon. Przejazd ma być bezpłatny i dostępny tylko za okazaniem karnetu do ośrodków. Mają to być dwa busy, które będą kursować co 15 min rano (7-11) i po południu (14-17:30). http://www.radiopiekary.pl/2017/08/30/szczyrk-miasto-chce-wlasnej-komunikacji/

Komentować tego nie będę, bo wygląda to trochę śmiesznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...