Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

59 minutes ago, Piotr1 said:

Bardzo wolno jeździły obydwie kanapy, dlatego takie kolejki. Do tego non stop zatrzymywane.

Może to celowo(ze względów bezpieczeństwa), by ograniczyć ilość ludzi na trasach, skoro tylko po jednej trasie do każdego wyciągu jest otwarte?

 

Edytowane przez zipp1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było wszyscy już wiedzą z poprzednich relacji, dla mnie warun był ok. TMR rozpoczął akcję wyłapywania kombinatorów „dzielących” się karnetami, niestety, wyjątkowo nieporadnie: zaczęli blokować skipass’y na „chybił trafił” (masę ludzi wściekłych, sam padłem dzisiaj ich ofiarą), a szczęśliwcy musieli wyjaśniać sprawę w Infocentrum (oczywiście kolejeczka na godzinkę, przynajmniej tyle ludzie czekali w Czyrnej). Radosna twórczość TMRu, polegała na tym, że obsługa Infocentrum nie miała dostępu do zdjęć, więc nic nie mogli wyjaśnić - wszyscy, którym zablokowano karnety, zostali przeproszeni, a karnety ponownie odblokowane.
Na SMR wytrzymałem do 13, potem szukałem luzu na BSA, ale tam też były tłumy, do kanapy mniejsza kolejka, na trasach tłok. Myślę, że w tym roku Szczyrk trzeba sobie odpuścić,  jutro Wisła. :)

IMG_3605.JPG

IMG_8482.JPG

IMG_2783.JPG

IMG_1047.JPG

IMG_4101.JPG

IMG_8786.JPG

IMG_0463.JPG

IMG_0140.JPG

IMG_8868.JPG

IMG_8366.JPG

IMG_5647.JPG

IMG_4783.JPG

IMG_0839.JPG

IMG_5975.JPG

  • Like 15
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fredek321 napisał:

Szczyrk 650 m. n.p.m.

Szczyrk 600 m. n.p.m.

Znajdź najistotniejszą różnicę.

 

Złośliwy jesteś;), dziś widziałem jak kombinowali coś przy starych lanacach na Golgocie, no i intensywnie naśnieżali jedynkę. Napiszę czy odpalili lance w nocy na trójce (po nocnej jeździe) i jedyne (widzę je z okien).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, moruniek said:

dziś widziałem jak kombinowali coś przy starych lanacach na Golgocie

byłoby bardzo, bardzo miło z ich strony jakby trochę śniegu na golgocie wyprodukowali..bo te pojedyńcze białe placki jakie były jeszcze wczoraj, wyglądały bardzo przygnębiająco (wdl. wersji oficjalnej 10cm (lol) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, keisyzrk napisał:

........
Na SMR wytrzymałem do 13, potem szukałem luzu na BSA, ale tam też były tłumy, do kanapy mniejsza kolejka, na trasach tłok. Myślę, że w tym roku Szczyrk trzeba sobie odpuścić,  jutro Wisła. :)

 

Cześć

A pamiętacie jak pewne wątpliwości były krytykowane i wyśmiewane. Szczyrk już sobie odpuściłem, chyba, że będą naprawdę ciężkie warunki.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Piotr1 napisał:

W końcu odpalili wszystko.

Aktualnie obserwuję następującą scenę za okna:

Krasnal przywiózł 2 armatki (wcześniej ich nie było), odpalone śnieżą.

Na SMR jeździ ratrak po 3 i ją równa po nocnej jeździe. Lance nie odpalone, nawet na tym najgorszym odcinku gdzie jest obecnie z 5 cm śniegu. 

Jedynka, odpalone lance na górze, na dole od 1/3 trasy lance wyłączone. Bieńkula - nic kompletnie się nie dzieje. 

Mróz za oknem - 5 aktualnie. 

p.s.

Właśnie odpalili górę 3, dół nadal wyłączony. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, moruniek said:

Aktualnie obserwuję następującą scenę za okna:

Krasnal przywiózł 2 armatki (wcześniej ich nie było), odpalone śnieżą.

Na SMR jeździ ratrak po 3 i ją równa po nocnej jeździe. Lance nie odpalone, nawet na tym najgorszym odcinku gdzie jest obecnie z 5 cm śniegu. 

Jedynka, odpalone lance na górze, na dole od 1/3 trasy lance wyłączone. Bieńkula - nic kompletnie się nie dzieje. 

Mróz za oknem - 5 aktualnie. 

p.s.

Właśnie odpalili górę 3, dół nadal wyłączony. 

 

Niestety do napełnienia instalacji wody trzeba, a jej w zbiorniku brak. 3 dni temu widziałem, że zbiornik prawie pusty. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, leitner napisał:

Znajomy był na wieczornym SONie i podobno strasznie dużo ludzi było. Trochę się tego obawiam, ale jeśli nic się nie wydarzy to jutro o 8:00 i 18:00 melduję się pod gondolą na parkingu U Kowalskiego (bardzo lubię tę nazwę :)).

Jak samochodem to o 8:00 możesz mieć jutro problem z zaparkowaniem. O tej godzinie to zaczyna się już wypełniać parking na Czyrnej, skąd wbijasz się na trójkę i zjeżdżasz prosto do gondoli tak na 8:25. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moruniek napisał:

Aktualnie obserwuję następującą scenę za okna:

Krasnal przywiózł 2 armatki (wcześniej ich nie było), odpalone śnieżą.

Na SMR jeździ ratrak po 3 i ją równa po nocnej jeździe. Lance nie odpalone, nawet na tym najgorszym odcinku gdzie jest obecnie z 5 cm śniegu. 

Jedynka, odpalone lance na górze, na dole od 1/3 trasy lance wyłączone. Bieńkula - nic kompletnie się nie dzieje. 

Mróz za oknem - 5 aktualnie. 

p.s.

Właśnie odpalili górę 3, dół nadal wyłączony. 

 

Są nowe lance na Bienkuli zamontowane czy po staremu natura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lanc brak na Bieńkuli. 

Na trójce włączyli dół około pierwszej w nocy, a około piątej był już wyłączony.  Efekt - trochę poprószyli trasę śniegiem (nie likwidując de facto brzydkiego miejsca na trasie) . W tym czasie 2 armatki naśnieżyły Krasnala (ma on około 150 metrów długości i z 80 metrów szerokości) około 5-10 cm warstwą śniegu. 

To takie moje spostrzeżenie za okna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...