Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, zipp1001 napisał:

czy ktoś będący na miejscu mógłby porównać deklarowany czas przejazdu kolejki z tym rzeczywistym?

Bo tak na oko to strasznie ślamazarnie to jedzie(porównując np. z kolejką na Skrzyczne)

wczoraj jeździły bardzo wolno, myślę że specjalnie żeby nie było tłumów na trasach

Edytowane przez fuhkris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam relacje osób, które od godz. 8 nadal jadą (tzn. stoją - próbując od Bielska wjechać do Szczyrku), oglądam to wszystko na kamerach i powiem Wam jedno - nie żałuję, ze z testowaniem nowego Szczyrku jeszcze sobie poczekam!) :P;) 

Edytowane przez fundu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że gdzie indziej będzie luźniej, co dla rozsądnych ludzi jest dobrą informacją:D

Do Szczyrku w weekendy, święta itp. nie ma się co pchać i było wiadomo że będzie tylko gorzej po rozbudowie.

Podziwiam niektórych że im się chce w tych korkach, kolejkach...

Wszystkiego najlepszego w nowym roku dla wszystkich czytających i piszących.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ptk89 napisał:

@leitner wiesz coś dlaczego nie otwierają orczyków na Pośrednim, Małe Skrzyczne i do Czyrnej? Trasy przy tych orczykach są dośnieżone i mogłyby chociaż trochę rozładować kolejki do nowych wyciągów.

Orczyki na Małe Skrzyczne przygotowują do otwarcia, może nawet dziś. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, moruniek napisał:

Nie liczyłbym na to w tym sezonie (niestety). Jest nie ruszona nawet jeżeli chodzi o sztuczne naśnieżanie, a opad naturalny zbyt mały. Będziesz musiał przebić się z nartami do jedynki i nią do trójki i do gondoli.

Tak też myślałem:(  200 metrów rano na rozgrzewke trzeba będzie pokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pogoda bajka, fantastyczne widoki, jedynie troszkę silnego wiatru. Dzięki @leitner za wspólne nartowanie i miłe towarzystwo na stoku.

Jedynka oficjalnie otwarta, przygotowują też trasę na Małe Skrzyczne i orczyk do uruchomienia (są szanse, że nawet dzisiaj to nastąpi).

Ludzi jakby mniej niż wczoraj, a na czerwonej jedynce bardzo mało. Ten kogo dziś nie było niech żałuje. 

Trochę zdjęć mojego autorstwa:

czerwona_i_Leitner.jpg

pi_kna_pogoda.jpg

nieg_rano.jpg

adnej_pogody_cd.jpg

czerwona_fajna_2.jpg

Edytowane przez moruniek
coś tam
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zrobiłem sobie rundkę cos-smr. Ondraszek zamknięta z kamieniami, fis bardzo fajna trasa ale spodziewałem się ostrzejszej. Na fis na ściankach lód. Mam wrażenie, że 1 czerwona jest bardziej stroma. 3a słabo oznakowana, chyba nawet nie było takiego znaku. Nie wiadomo, gdzie iść na Skrzycznym a tablice ciągle oznakowane jako SON. Widoki po drodze super. Na trasie miejscami nieoznakowane strumyki z dołami na pół metra, ktoś sobie coś może zrobić. Końcówka trasy 3a wąska i oblodzona. 2 naśnieżana armatkami. Na 1 przydałoby się jeszcze trochę śniegu. Po drodze do soliska zatrzymaliśmy się w knajpce. Niestety na racuchy trzeba było czekać godzinę. Wracałem z Soliska na Cos pełniutkim skibusem. Zdjęcia załączę w nowym roku, niestety nie zabrałem specjalnego kabelka do aparatu.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osoby słabo jeżdżącej jak ja trasa 10 i 4 w sam raz, trójka przy gondolach masakra. Ogólnie sam ośrodek na duży plus, ludzi dużo ale tego można było się spodziewać w tym terminie. Minus za parkingi no i punktów gastronomicznych trochę mało.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...