Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zaleceniami Górala dzisiaj zaliczyliśmy wieczorem SON. Warunki dosc ciężkie duże odsypy. Górna część trójki jeszcze ok choć na hali dość mocno wiało. Niestety sam dół, ostatnia scianka, to jazda częściowo po trawie i kamieniach bez dostawy białego długo nie wytrzyma właściwie już teraz należałoby tam ściągać narty. Czerwonej trasy nie testowałem, gdyż na jednym z dolnych odcinków wyglądało to jeszcze gorzej. Ale jestem ogólnie zadowolony przynajmniej przetestowalem mój nowy sprzęt na takie warunki i jestem mega zadowolony. Head monster 83 daje radę i nawet miałem frajdę. Teraz zaczynam trochę rozumieć freeraiderow.

Ps. Przyznac się kto z forum tourowal dziś wieczorem bo było kilku amatorów tej rozrywki. szacun

20180104_201231.jpg

20180104_201225.jpg

20180104_201837.jpg

20180104_210401.jpg

20180104_210406.jpg

20180104_210414.jpg

20180104_213315.jpg

20180104_213322.jpg

Edytowane przez Czaban
Literówka
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, keisyzrk napisał:

Do godziny 10 warunki bardzo dobre, później chcąc brodzić w świeżym śniegu, trzeba było szukać linii zjazdu na obrzeżach tras. Bardzo mało ludzi i dzięki temu degradacja tras następowała stosunkowo wolno. 3 zdecydowanie najgorsza, ostanie kilkaset metrów mocno „zmęczone” i może nie przetrwać do weekend’u. Dzisiejsze nartowanie dla mnie jednym z lepszych w Szczyrku w tym sezonie, i to pomimo sporej ilości rys na ślizgach - ja się tym zupełnie nie przejmuję, pozostałym odradzam SMR, dopóki nie uzupełnią dostawy białego. :)

 

Wreszcie ktoś się przyznał, że w takich warunkach rysy na ślizgach się pokazują i że go to nie obchodzi ... czyli coś za coś ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, keisyzrk napisał:

Przyznaję się, jestem winny i proszę o łagodny wymiar kary xD.

Cześć

Wielki szacun dla Ciebie za ostatnią działalność w tym temacie. Jak widać da się bez tworzenia teorii o spisku niechętnym narciarzom środowisk i marudzenia fajnie na nartach bawić nawet jak warunki gówniane! A co do rys to jak czytasz teren i nie hamujesz tylko przelatujesz i odciążasz na szarym i burym to rysy są powierzchowne i można je wyrównać nawet w domu a jeszcze jak narty grubiej posmarujesz... Zresztą sam wiesz najlepiej skoro jeździsz i się dobrze bawisz. Brawo, brawo i zazdroszczę!

Swego czasu w Szczyrku było bardzo mało śniegu. Miałem dwie pary nart ze sobą i kolega poprosił mnie o pożyczenie bo swoje złamał. Wiedziałem jak jeździ i powiedziałem, że dam mu narty (to nie były nowe deski ale były zadbane i przygotowane idealnie - wtedy jeszcze mi się chciało to robić samemu). Jeździliśmy po tych samych trasach w tych samych warunkach - ja na nowych nartach a on na tych moich starych. Jazda super - parę podłużnych rys na smarze. Kolega oddał mi narty w stanie agonii, ze ślizgów po prostu wióry!. Zgodnie z umową, bo pożyczyłem pod warunkiem, że jak zniszczy to kupi za umówioną dobrą! cenę, narty kupił - honorowo. Jeździć do tej pory nie umie, choć wydaje mu się, że jest absolutnie fantastyczny.

Pozdrowienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem z moją "małą córeczką" (kiedy ona tak wyrosła) w tle były takie warunki, ale sądząc po tym jak wygląda sprzęt w garażu przygotowany do mycia to chyba nie ten stok.
a21530139552015fe4608040f7f3186a.jpgcad923f3b9fea02a8c7de469ebf1bfa2.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mitek napisał:

(...) A co do rys to jak czytasz teren i nie hamujesz tylko przelatujesz i odciążasz na szarym i burym to rysy są powierzchowne i można je wyrównać nawet w domu a jeszcze jak narty grubiej posmarujesz... Zresztą sam wiesz najlepiej skoro jeździsz i się dobrze bawisz. (...)

Dokładnie tak do tego podchodzę... "kofiks najlepszym przyjacielem wyluzowanego narciarza". :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, leitner napisał:

Info ze strony www: Uwaga! Jazda wieczorna w dniu dzisiejszym odbędzie się tylko na trasie nr 1.

Ciekawe czy jutro 3 też będzie zamknięta. W tabelce jest napisane, że na trasie jest 0 cm śniegu, więc pewnie jutro jej nie otworzą. 

 

I juz wiadomo 

Screenshot_2018-01-05-17-17-08.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MAIKEL 1977 napisał:

Kompromitacja SMR-u i tyle🤐

Teraz poważnie - niestety, ale to raczej głównie bajkowa pogoda ich załatwiła. Na to oni wpływu nie mieli, więc tak nie narzekałbym na nowy ośrodek, który dopiero w połowie grudnia się otworzył. Bajkowa zima i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MAIKEL 1977 napisał:

Kompromitacja SMR-u i tyle🤐

Ale pieprzysz !

Jak by ten skompromitowany w Twojej wątpliwej subiektywnej ocenie nie wsadził w ten szczyrkowski bałagan swoich rąk, to przy takiej zimie by SON w ogóle nie wystartował.

  • Like 7
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystaj z 1. Wczoraj na początku bylo fajnie potem coraz więcej ludzi sie na nia decydowało nawet słabo jezdzacych i robilo się ciezko.

Wysłane przy użyciu palca


Jedynka zdecydowanie najlepsza że świetną końcówką 0,5m i 2cm śniego-błota. Nie no jest super

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...