Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, gall napisał:

Wiecie może czy na COS myślą o otwarciu stoku od Jaworzyny na sam dół?

Jak spadnie więcej śniegu, to pewnie otworzą. Na razie jest za słabo.

Czytając/słuchając relacji z forum, fb i telefonu, to poraz kolejny cieszę się, że nie pojadę do Szczyrku na tydzień. Jedna z lepszych decyzji. Postoję sobie w kolejkach w Białce :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj drenuje Szczyrk w tym roku serwisowo oj drenuje [emoji23]
I tak naprawdę są bezkarni. Kupujesz sezonówkę, dałeś im w różnych konfiguracjach ok. 1000 zl, albo 80-100 zl/dziennie. A otrzymujesz całkowicie nieprzygotowane stoki, które są zdegradowane w momencie startu.

Brak śnieżenia w każdym możliwym momencie było grandą. Pokazują filmik, na którym wszystko wygląda super, a w rzeczywistości jest "kupa".

Ty płacisz im, płacisz w serwisie, a pewnie wielu zapłaciło też i zdrowiem.

Ciekawe czy musi dojść do TRAGEDI, aby zarządzający i właściciele "poszli po rozum do głowy".

Szok.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zastanawiałem się czy jest opcja powództwa cywilnego z tyt. zniszczonych nart na trasie z dobrymi warunkami.

Ja na szczescie nie mam strat, ale narty gorala dostały w prawie najgorszym miejscu. Masakra.

Nie mówiąc juz o zdrowiu.

Wczoraj na hasło czemu nie zbierają kamieni dostaliśmy stałą odpowiedź "bo nie ma ludzi" wszyscy pracują po 12h.

Robi sie trochę przykro gdy patrzy się na inne pięknie przygotowane trasy. Potentat odwala coś takiego szok. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Wczoraj zastanawiałem się czy jest opcja powództwa cywilnego...

 

A ja się zastanawiam, czy kiedykolwiek będzie jeszcze taki moment, taka zima, że będzie można skorzystać z tych reklamowanych 40km tras (COS+SON)?!

"Ośrodek posiada przeszło 22 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Od sezonu 2017 dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na 40 km tras."

Jak na razie w najlepszych momentach tej zimy długość czynnych tras dochodzi do 18km łącznie...

image.png.24ecafe3dfcde0eb8ed6eb8d8ece0583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Wczoraj zastanawiałem się czy jest opcja powództwa cywilnego z tyt. zniszczonych nart na trasie z dobrymi warunkami.

Ja na szczescie nie mam strat, ale narty gorala dostały w prawie najgorszym miejscu. Masakra.

Nie mówiąc juz o zdrowiu.

Wczoraj na hasło czemu nie zbierają kamieni dostaliśmy stałą odpowiedź "bo nie ma ludzi" wszyscy pracują po 12h.

Robi sie trochę przykro gdy patrzy się na inne pięknie przygotowane trasy. Potentat odwala coś takiego szok. 

 

 

Powiem Ci że z nimi raczej nie wygrasz choć próbować zawsze można.

Chciałem składać wczoraj reklamację na ten dramat na stoku ale w regulaminie mają zapisane że mają mnie w pupie.... Nie będe się szarpał o to 79 zł. Po prostu do momentu aż nie ogarną tych tematów stracili klienta z mojej strony i tyle. Są inne stacje....

A problem z pracownikami mają ogromny. W niedzielę kolega z roboty jechał gondolką z pracownikami na nocnej jeżdzie i mięli taki ubaw z tego tytułu że hej :-) Cała gondolka aż ryczała ze śmiechu. Niestety we wtorek już nie było do śmiechu nam narciarzom :-(

Ogólnie zlewka w temacie ogarniania stoków itp itd. Jak płacą tak mają. Taki z tego morał

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony ostatnimi opadami, dniami z minusową temperaturą (naśnieżanie!) i prognozą na najbliższe dni przyszedł mi pomysł z SMR  ("przecież w końcu pogoda i warunki się poprawiły - powinno być lepiej" - "se" pomyślał!) - wszedł na forum iiiii ...... po przeczytaniu paru ostatnich stron, obejrzeniu zdjęć (te kolejki! - a to był poniedziałek-wtorek) - a po zdjęciach Górala i jego sprzętu - to już całkiem -> "rozdziewiczanie" SMR'u trzeba będzie przesunąć (a ślinka cieknie już od samego początku ;P ;) ) - kurde - pod poprzednimi rządami wydaje mi się, że było lepiej - niech się w końcu ogarną!!! - o wjeździe do Szczyrku i kolejkach pod kanapami w weekend wolę nie myśleć. Panie i Panowie z SMR - co się tam z Wami dzieje????!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co pokusiło mnie żeby wczoraj odwiedzić SMR... Miałem nadzieję, że po niedzielnym opadzie i przy takim mrozie uda się fajnie pojeździć. Po zrobieniu tych dwóch zdjęć po godzinie 9:00 zawinąłem się do pracy bo nie widziałem sensu jeździć po tym czymś co nazywają świetnymi warunkami. Na zdjęciach trasa numer 4, ale jeszcze gorzej było na trasie numer 3. Na trasie numer 1 czarno od kamieni. 

IMG_20180206_091556.jpg

IMG_20180206_091559.jpg

Edytowane przez membership
  • Confused 1
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam pytanie. Można w tym momencie zjechać że skrzycznego do hali skrzyczenskiej? Dodam jeszze że na desce czyli bez kijków 😀

Zastanawiam się ponieważ mam zarezerwowana kwaterę dosyć blisko cos.

Edytowane przez ravros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 
Mam pytanie. Można w tym momencie zjechać że skrzycznego do hali skrzyczenskiej? Dodam jeszze że na desce czyli bez kijków [emoji3]
Zastanawiam się ponieważ mam zarezerwowana kwaterę dosyć blisko cos.
Można. Troche przejdziesz z buta, ale zjedziesz. Uwazaj tylko, bo ta trasa przypomina bardziej snowpark. Ale chyba to nie jest nawet trasa.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Krakus81 napisał:

Można. Troche przejdziesz z buta, ale zjedziesz. Uwazaj tylko, bo ta trasa przypomina bardziej snowpark. Ale chyba to nie jest nawet trasa.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za odpowiedź. Którędy najlepiej zjechać:

Ze szczytu skrzycznego za schronieniem PTTK 

Czy odbijając z niebieskiej trasy widokowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ravros napisał:

Witam 

Mam pytanie. Można w tym momencie zjechać że skrzycznego do hali skrzyczenskiej? Dodam jeszze że na desce czyli bez kijków 😀

Zastanawiam się ponieważ mam zarezerwowana kwaterę dosyć blisko cos.

Na One Foot spokojnie się da, nawet na dwa sposoby: trasą do hali, albo drogą do Małego Skrzycznego i struuu... na dół. W drugą natomiast stronę jest... trudniej. :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Którędy najlepiej zjechać:
Ze szczytu skrzycznego za schronieniem PTTK 
Czy odbijając z niebieskiej trasy widokowej?
Ja zawdze wchodze na szczyt Skrzycznego na punkt widokowy i jade trasą w dół.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krakus81 napisał:

Ja zawdze wchodze na szczyt Skrzycznego na punkt widokowy i jade trasą w dół.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Dużo jest miejsc w których trzeba będzie podejść? Czy jak się rozpędze to dojadę bez odpinania dechy?

Edytowane przez ravros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ravros napisał:

Dużo jest miejsc w których trzeba będzie podejść? Czy jak się rozpędze to dojadę bez odpinania decha?

Masz jako cel tylko się przedostać czy mieć fun z jazdy? Jak chcesz się tylko przedostać, to odpuść, bo nie przejedziesz całości. Wystarczy ktoś na skiturach w miejscu gdzie się nie zmieścisz i już stoisz. One Foot do zjazdu na halę, z buta wygodniej podejść na M. Skrzyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, azael napisał:

Masz jako cel tylko się przedostać czy mieć fun z jazdy? Jak chcesz się tylko przedostać, to odpuść, bo nie przejedziesz całości. Wystarczy ktoś na skiturach w miejscu gdzie się nie zmieścisz i już stoisz. One Foot do zjazdu na halę, z buta wygodniej podejść na M. Skrzyczne.

Na mapie jest zaznaczona trasa 3a to jest ta trasa o której rozmawiamy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ravros napisał:

Chce dojechać ale w miarę szybko. Nie chce stracić tam godziny. Lubię wąskie ścieżki pod warunkiem że nie są pod górę 😀

Co to / gdzie jest One Food?

Godzinę może nie, ale pół to lekką ręką Ci zejdzie.

One Foot = jedna noga wpięta, a drugą jak na deskorolce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...