Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎2018‎-‎02‎-‎06 o 19:24, shuger napisał:

Niestety ale z roku na rok coraz mniejszy "fun" na tym zatłoczonym chopoku...

Skąd Tobie o tym wiedzieć, skoro prawdopodobnie tam nigdy nie byłeś... Choć może nie... obstawiam, ze byłeś tam raz... Całe Twoje nartowanie to obserwacja kamerek internetowych i pisanie bzdur na forum... Tylko musze Cię rozczarować... W taki sposób "zwiedzając" ośrodki za wiele się o nich nie dowiesz... Nie masz pojęcia o Chopoku i jego trasach pisząc takie bzdury...

Uprzedzając Twoją odpowiedź, znawco Alp... Od kilkunastu lat jestem co rok w Alpach a często dwa razy w roku na tygodniowych wypadach... Więc błagam, nie pisz mi, ze zachwycam się Chopokiem, bo nigdzie dalej nie byłem...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Szczyrku pierwszy raz od kilku lat. Odwiedziłem BSN oraz nocną jazdę na SMR. Muszę powiedzieć że to najlepsza nocna jazda w Polsce i okolicy. Pierwsze wrażenia z SMR. Ogromny postęp. Jutro robię cały dzień. 

Co to BSN ? Co to znaczy ogromny postęp ? W stosunku do czego ? Do Orczyków, tegorocznej syfu, który jest na SMRze ? Co Ty piszesz o najlepszej jeździe nocnej w Polsce? Na jakiej podstawie to piszesz ? Co jest w tym takiego super ? Ilość otwartch tras ? [emoji23]🤣 czy lodowe kartofle, kalafiory ? A moze muldy lub lód ?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • Confused 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tego forum nie rozumiem. Chciałbym wiedzieć jakie są warunki na trasach, a tutaj ludzie albo piszą że jest świetnie i najlepsza jazda w Polsce, albo że jest tragedia i można się zabić na źle przygotowanych trasach.

Więc jak to w końcu jest? Gdzie najlepiej zacząć dzień na nartach przy aktualnych warunkach, SMR, COS czy jednak BSA?

Wiem że nie dostanę tutaj jednolitej odpowiedzi, więc wezmę po prostu statystyczną średnią. Czyli warunki są nie najlepsze nie najgorsze, ale jest sporo nowego śniegu, ludzi i nowych wyciągów i da się pojeździć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPGoral warunki są średnie nie wszystkie trasy są przygotowane oraz dostępne. Nie ulega wątpliwości że modernizacja infrastruktury w Szczyrku przyciągnęła ogromne ilości ludzi co przekłada się na długie kolejki do wyciągów. Zasadniczo twoje wnioski są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają. Wszystko oki brak kolejek. Może Tobie coś padło bo mi działa bez żadnej przerwy i wczoraj i we wtorek. Jakbyś szukał dalej teorii spiskowych to prosze
Screenshot_2018-02-08-09-11-33.thumb.png.a84c1abb6432bf180cef7aa58d831e64.png
Jak widzisz nawet kolejek brak.
Więc jeśli coś się wyłączyło to Tobie. Może sobie ciasteczka wyczyść.
Oby po tych opadach i mrozie się ogarneli tam i przygotowali trasy tak jak przystało na profesjonalistów...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę kamyczek do ogródka....

Byłem wczoraj w Szczyrku, wybrałem się z córką, przyjechaliśmy o 9 a o 11 już mieliśmy dość....

To z jazdą na nartach tam nie ma nic wspólnego, tam to nie jest nawet slalom między ludźmi, tylko jazda polega na asekuracyjnym zjeżdżaniu w dół z oczami w koło głowy.

Jeśli chodzi o ośrodek, to widzę tam niedbalstwo popędzane niedbalstwem, nie wiem z czego to wynika, pewnie z tego że ekipa menagerska doskonale wie że "i tak przyjadą"

Raczej na razie się tam nie wybiorę.

A jeszcze jedno, nie wiem czy ktoś tu na to zwrócił uwagę, bo wątek wymyka się z pod kontroli i jest w całości nie od ogarnięcia, ale cena karnetów, za 16 letnią córkę zapłaciłem tak jak za dorosłego, a w kasie się dowiedziałem że karnet dziecięcy obowiązuje do 12 roku życia, pośredniego nie ma, pozostawiam to bez komentarza!

 

 

 

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SB napisał:

 

A jeszcze jedno, nie wiem czy ktoś tu na to zwrócił uwagę, bo wątek wymyka się z pod kontroli i jest w całości nie od ogarnięcia, ale cena karnetów, za 16 letnią córkę zapłaciłem tak jak za dorosłego, a w kasie się dowiedziałem że karnet dziecięcy obowiązuje do 12 roku życia, pośredniego nie ma, pozostawiam to bez komentarza!

 

 

 

Albo się nie dogadałeś albo Cię oszukali

SKIPASS JUNIOR przysługuje osobom powyżej 12 roku życia do dnia poprzedzającego dzień ukończenia 18 roku życia oraz posiadaczom kart ISIC, ITIC, EURO26, GO26. Abu skorzystać ze zniżki należy przedstawić dokument tożsamości lub kartę ISIC, ITIC, EURO26, GO26.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SB napisał:

To z jazdą na nartach tam nie ma nic wspólnego, tam to nie jest nawet slalom między ludźmi, tylko jazda polega na asekuracyjnym zjeżdżaniu w dół z oczami w koło głowy.

Tylko mnie przekonałeś, że nie mam czego żałować...

Zazwyczaj zawsze bywałem na otwarciu nowości w naszej okolicy, ale jakoś do tego Szczyrku jeszcze nie dotarłem. :ph34r:

PS. Miło zobaczyć znowu na Forum! :)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wspominając jak ja i paru innych kolegów byliśmy odsądzani od czci i wiary jako miłośnicy komuny i siermięgi gdy mieliśmy zastrzeżenia co do modernizacji Szczyrku, z wątpliwą satysfakcją mogę tylko napisać - "A nie mówiłem". :):):):)

Edytowane przez Mitek
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

Wspominając jak ja i paru innych kolegów byliśmy odsądzani od czci i wiary jako miłośnicy komuny i siermięgi gdy mieliśmy zastrzeżenia co do modernizacji Szczyrku, z wątpliwą satysfakcją mogę tylko napisać - "A nie mówiłem". :):):):)

Dobrze...dobrze niech modernizują dalej, niech kwatery rosną wyższe jak Skrzyczne, niech się tam zmieści pół Pl, drugie w Białce, a ja w jedynie słusznym kierunku, tydzień temu wróciłem i miałem przez tydzień stoki na wyłączność, w hotelu mieszkało nas 2(słownie dwóch) karmili nas jak królów, a wszystko za jakieś śmieszne pieniądze :) - jak znajdę natchnienie to może napiszę relację :P

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SB napisał:

Dobrze...dobrze niech modernizują dalej, niech kwatery rosną wyższe jak Skrzyczne, niech się tam zmieści pół Pl, drugie w Białce, a ja w jedynie słusznym kierunku, tydzień temu wróciłem i miałem przez tydzień stoki na wyłączność, w hotelu mieszkało nas 2(słownie dwóch) karmili nas jak królów, a wszystko za jakieś śmieszne pieniądze :) - jak znajdę natchnienie to może napiszę relację :P

Sławek skrzynkę wyczyść nie można PW napisać. Pisze tu offtopa. Gdzie byłeś? W Sulden?

Pozdrawiam.

 

 

Sławek skrzynkę wyczyść nie można PW napisać. Pisze tu offtopa. Gdzie byłeś? W Sulden?

Pozdrawiam.

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze...dobrze niech modernizują dalej, niech kwatery rosną wyższe jak Skrzyczne, niech się tam zmieści pół Pl, drugie w Białce, a ja w jedynie słusznym kierunku, tydzień temu wróciłem i miałem przez tydzień stoki na wyłączność, w hotelu mieszkało nas 2(słownie dwóch) karmili nas jak królów, a wszystko za jakieś śmieszne pieniądze [emoji4] - jak znajdę natchnienie to może napiszę relację [emoji14]
 
 
Gdyby z Polsce było kilka takich ośrodków jak Białka (kiedyś połączone z Bukowiną), Szczyrk, Pilsko, Jaworzyna z Krynicą i innymi dolinami, Kasprowy zmodernizowany i inne ośrodki tego typu, to ruch rozkładalby się inaczej.

Dziś Szczyrk jest nowością, wszyscy tutaj lgną, a z pewnością Śląsk. Na stokach w Wiśle, Ustroniu, Zwardoniu czy Istebnej pewnie luźnej. Po tych wtopach wielu zrezygnuje z dalszej jazdy w Szczyrku i zrobi się trochę luźniej.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...