Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego napisałem wczoraj w mojej relacji ,że dzisiaj "tylko dla desperatów" O.o 

Niestety moja przepowiednia jak widać się spełniła ale to było raczej do przewidzenia dlatego ja dzisiaj zostałem kanapowym narciarzem .....:D

Miejmy nadzieję , że po feriach śląskich trochę się zluzuje ......

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dzisiaj z Rafałem pojeździłem trochę. Był częściowy FIS, Kaskada, Doliny, Małe Skrzyczne. Rafał zaliczył kilka zjazdów na gigancie ustawionym dla paraolimpijskiej kadry Polski. Pomagał w rozkładaniu tyczek to miał pełne prawo do testów trasy :) . Warun wszędzie bardzo dobry i dobry. Ludzi przybywało z każdą minutą niestety. Z dobrych wieści to działający orczyk na szczyt Skrzycznego i druga nitka orczyka na Małe Skrzyczne. Niestety sprawy rodzinne o 11.20 wezwały mnie do domu. No ale dalsza jazda w tłumie i tak już nie miała większego sensu, a i powrót skibusem i autem do BB jeszcze całkowicie bez korka.

 

20180211_082844.jpg

20180211_083044.jpg

Screenshot_2018-02-11-20-16-07.png

Screenshot_2018-02-11-20-16-24.png

20180211_093140.jpg

20180211_100126.jpg

20180211_092419.jpg

20180211_092827.jpg

20180211_093129.jpg

20180211_100017.jpg

  • Like 13
  • Thanks 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak łatwo się domyślić dziś był tłum, subiektywnie natomiast wydaję mi się że żółta kanapa dziś jeździła najszybciej w tym sezonie i kolejka poruszała się w przyzwoitym tempie.

Trasy nr 1,2 fajne warunki przez większość dnia. 3 też nie najgorzej. 7 za to słabo, spore lodowisko. 4,10 nie jeździłem.

ogólnie jest zimowo i pięknie, mróz trzyma więc warunki powinny być dobre w najbliższych dniach. Oby choć troszkę ludzie odpuścili to i trasy cały dzień będą dobre ;)

co do pytań, skąd było tyle aut na salmopolu, to ja wyjeżdżałem z parkingu jako ostatni, a za mną dojeżdżało mnóstwo aut więc zdecydowanie Wisła próbowała tędy uciekać. 16:30 ruszyłem z parkingu na julianach 18:30 mijałem gondole 😎  później było już z górki ale 3 godziny zeszły.

 

WP_20180211_11_58_56_Pro_LI.jpg

WP_20180211_10_39_22_Pro_LI.jpg

WP_20180211_10_39_17_Pro_LI.jpg

  • Like 9
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mamad napisał:

Kolego 3 h. To nie lepiej było do Wisły zjechać. Przez Wisłę Czarne dostać się na Kubalonke później Koniaków i na expres przez Milówke Żywiec do BB. Max 1h 30 min. Współczuję serdecznie. Następnym razem rozważ opcje bo niby dalej ale dużo dużo szybciej. Dziwię się też że z Wisły uciekali na Szczyrk zamiast na 

Był taki pomysł ale pojawił się za późno. Ja wczoraj miałem do przejechania 21km. Przez Koniaków wychodziło 70km i 1,5h jazdy. 

Do godzinnych korków na wylocie z Czyrnej jestem przyzwyczajony, wczorajsze 3h było dla mnie zaskoczeniem, następnym razem będę wiedział, że warto nadłożyć drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marek_kapica napisał:

Kolejki rosną w oczach, może to kwestia nie działającego COS-u, a może to normalność będzie dopiero po feriach. 

COS nie działa a tu taka rzetelna informacja z przed chwili:

image.png.13865f1e2a83e0c36f397b5858387e2c.png

Z resztą co do Golgoty, to też bardzo prawdziwie... w tabeli info, że 11-ka działa a obok, że brak warunków.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rana na SMR warun dobry . Po 11 ucieczka z malego na duze skrzyczne . Kto sie troche poswiecil i poszedl z buta zastal taki widok - zero kolejki do kanapy 😀😀😀😀. Cos pieknego - tylko widocznosc slaba . Stan na godzine 12.15

Edytowane przez Bajor
  • Like 12
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę. Szukam noclegów dla 3 osób w Szczyrku. Gdzie najlepiej, żeby pojeździć, pouczyć żonę i syna. Nie stać w korkach, itp.

Mam ofertę na Zwalisku i pytanie. Czy da się dojść do gondoli gdzieś przez ... pola (jak zaznaczyłem na mapce) czy trzeba iść do głównej drogi.
image.png.de8f9f9b71c6dc8d2184cf335a8d9674.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul. Zwalisko to droga biegnąca pomiędzy trasą 1 a 4 :) tylko, że nocleg masz dość nisko, ale z tego co lokalizuję to zaraz koło przedszkola, (oślej łączki). Możesz wciągnąć się orczykiem i jesteś na dole trasy nr1  pod gondolę. 

Ja bym brał...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul. Zwalisko to droga biegnąca pomiędzy trasą 1 a 4 [emoji4] tylko, że nocleg masz dość nisko, ale z tego co lokalizuję to zaraz koło przedszkola, (oślej łączki). Możesz wciągnąć się orczykiem i jesteś na dole trasy nr1  pod gondolę. 
Ja bym brał...
Tyle, że ten orczyk chyba jeszcze w tym sezonie nie ruszył, a wydaje się, że wg polityki SMRu nie ruszy do końca zimy.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jasiek napisał:

No właśnie... :) 

PS. tylko nie wiem czy ten wyciąg jest w cenie SMRu :$ może być że to prywata...

To Krasnal - konieczny dodatkowy Karnet.

Wygodniej będzie zejść do głównej drogą prywatną koło znaku "wjazd tylko do pokoje gościnne Haratek", niż iść przez pola. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...