Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.02.2017 o 20:29, leitner napisał:

Świetnie:) Każdy ziom zbiera złom :D 

Najnowsze info o zamkniętych trasach ze strony SON:

ZAMKNIĘTE:

4 Suche - Solisko

7 Suche - Solisko

6 Hala Skrzyczeńska - Płoncycka - Lerówka - Suche

9 i 12 (niebieskie trasy) na Julianach. 

I wcześniej - 1 i 13

Z tego, co widzę, to nie będzie dojazdu między stokami Malinowa (Golgota, Juliany) a stokami Małego Skrzycznego.

 

9 minut temu, christof napisał:

Co Ty ciągle z tym zakonczeniem sezonu?

Wysłane przy użyciu palca
 

Przez analogie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, remus74 napisał:

Newralgicznych?  Przecież takim miejscem jest ostatnia ścianka na trasie 3 przed dolną stacją gondoli na której co dziennie widać przetarcia i wystającą ziemię i kamienie i jakoś nie potrafili tego zasypać świeżym śniegiem 🙁

Oj nie, od grudnia zdecydowanie poprawili to miejsce. Masz moje zdjęcie z 22 lutego.

cianka_na_3_wyra_nie_poprawiona.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, remus74 napisał:

Nie mam zdjęć. Uwierz że od poniedziałku do piątku minionego tygodnia o godzinie 8.30 juz tak było. Później przenosiłem się na 10-kę bo mojej córce właśnie ta trasa się najbardziej podobała. Zresztą na ostatniej ściance na trasie 10 przed nowym łącznikiem prowadzącym pod dolną stacje na Soliska było podobnie. 

 

22 minuty temu, moruniek napisał:

Oj nie, od grudnia zdecydowanie poprawili to miejsce. Masz moje zdjęcie z 22 lutego.

cianka_na_3_wyra_nie_poprawiona.jpg

Dwa tygodnie temu żadnej ziemi na 3 nie było. Jedyne miejsce, gdzie pokazywała się ziemia, a w zasadzie trawa to zamknięta cześć Julianów.

Od tematu ziemi jeszcze ciekawsze są "ścianki" na Julianach, teraz już co najmniej dwie :) .

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Zwracam się z prośbą o info w sprawie w zakupu skipasu online na SMR. Chciałbym kupić skipas 3 dniowy od jutra przez stronę ale nie mam karty i nie mam też możliwości wydrukowania potwierdzenia zakupu, które mógłbym wymienić w infocentrum na karnet. Karty gopass nawet nie mam zamówionej. Czy w takim wypadku jest jakaś możliwość zakupu online i odebrania karnetu w infocentrum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomato napisał:

Hej, Zwracam się z prośbą o info w sprawie w zakupu skipasu online na SMR. Chciałbym kupić skipas 3 dniowy od jutra przez stronę ale nie mam karty i nie mam też możliwości wydrukowania potwierdzenia zakupu, które mógłbym wymienić w infocentrum na karnet. Karty gopass nawet nie mam zamówionej. Czy w takim wypadku jest jakaś możliwość zakupu online i odebrania karnetu w infocentrum?

Kup przez aplikacje gopass i pokaż telefon.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Kup przez aplikacje gopass i pokaż telefon.

Ok dziękuję. Jeszcze jedno pytanie, być może dla większości oczywiste - Kilka lat temu odebrałem gopass na Chopok, czy to ta sama karta którą mogę wykorzystać na Szczyrk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemo_narciarz napisał:

Mówi że jest ziemia, to jest. Zaraz kamerkowi spece będą analizować szczegóły:D następnie będą wyliczać opłacalność sezonowek.xD

W środę wrzce wam foty tej ziemi:) mam nadzieję ze nart nie uszkodze.

 

Ja jutro ziemi poszukam, najpierw w COS potem SON :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na sprzedanie Skipass na Szczyrk na 6 dni za 300 zł. Byłam tydzień w Szczyrku, ale dopiero uczyłam się jeździć na nartach i nie pojechałam wogóle na duże trasy. Karnet był kupiony w grudniu i ważny jest do końca tego sezonu. Kartę skipass może wykorzystać kobieta najlepiej w wieku 20-30 lat. Ewentualnie mogę chyba dopisać taką osobę do mojej karty online.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś godz. 10-12 - Beskid, 12.30 - 15.00 - SMR.

Na Beskidzie byłem pierwszy raz w życiu. Nie zauważyłem żadnych niedogodności, opisywanych w latach ubiegłych (problemy przy wsiadaniu / wysiadaniu, dojazd do stacji) - wg mnie wszystko jest w porządku. Jeśli niebieskie trasy w SMR wg niektórych są za trudne dla początkujących, to dopiero niebieska na BSA powinna mieć zdecydowanie czerwony kolor. Nie ma na niej ani jednego fragmentu, odpowiedniego dla początkujących (no, może te 20 metrów pod tunelem):) A może to zasługa tego, że przy takich mrozach śnieg jest twardy i szybki. Kolejka do wyciągu na ok. 5 minut, talerzyk jeździł pusty. Na wysokości wylotu z tunelu, widać po lewej (jadąc kanapą) wąską dróżkę, która zapewne będzie tą nową, niebieską trasą planowaną na 2019.

O SMR pisałem wczoraj, dziś niewiele zmian. Ludzi trochę mniej, ale nadal kolejki na 5-10 minut (z wyjątkiem niebieskiej kanapy). Przejechałem się "nieczynną" trasą 8a - muldy i trochę trawy, ale śniegu na tyle dużo, że każdy przeciętny narciarz sobie poradzi z omijaniem. Na podgrzewane kanapy trafiałem mniej więcej co drugi raz - dziś szczególnie dało się odczuć ten brak (-13).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...