Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, christofer30 napisał:

Jutro czyli w piątek może być jeszcze więcej

Oby pogoda troszkę się pogorszyła to zniechęci ludzi do przyjazdu (mniej słonecznie żeby było a rano -20st.C) .Wczoraj jak przyjechałem na Czantorię o 10-tej to jeździło 7- 10 narciarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, janek57 napisał:

To jak żart i zdjęcie z okresu ferii??? Jutro tam jadę, wybieram się już od tygodnia:o

Też się wybieram do Szczyrku.Chyba będzie nam postać w kolejkach.Od dzisiaj na dodatek trasę nr.3 naśnieżają i do soboty jest nieczynna >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pogoda jak dzisiaj musiała ściągnąć tłumy do Szczyrku, i ściągnęła. 8.40 i pierwszy parking wypełniony, co ciekawe, przez pierwsze dwie godziny nie dawało się tego odczuć, ani w kolejkach, ani na trasach. Warunki do 11-ej perfekcyjne, później, sporo wyślizganych miejsc, coraz większy tłok na trasach, i coraz więcej „kamikadze” z szaleństwem w oczach. Do „żółtej” 5 minut, do gondoli nigdy nie stałem dłużej niż dwie minuty. Najlepsze warunki na zamkniętej i naśnieżanej 3-ce, minerałów, poza kilkoma mało istotnymi egzemplarzami (1-ka ostatnio wiedzie w tym prym) w dalszym ciągu brak. :)

IMG_8455.JPG

IMG_9304.JPG

IMG_6971.JPG

IMG_7356.JPG

IMG_2017.JPG

IMG_8380.JPG

IMG_6672.JPG

IMG_1128.JPG

IMG_7358.JPG

IMG_2149.JPG

IMG_0784.JPG

IMG_7563.JPG

IMG_5535.JPG

IMG_8952.JPG

IMG_0825.JPG

IMG_9715.JPG

  • Like 10
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, keisyzrk napisał:

Najlepsze warunki na zamkniętej i naśnieżanej 3-ce

Czyli można tam bez problemów   wjechać i nikt tego nie pilnuje. Plan dojazdu i całej ,,wycieczki'' zrobiony, budzik nastawiony. Jutro trzeci dzień na nartach w tym tygodniu. W Alpach jeździłem 6 dni pod rząd i wytrzymałem a mrozy tez się zdarzały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maria napisał:

A propos, jeździł dziś ktoś po Bieńkuli? Waham się między SMR i COS-em, ale Bieńkula taka jak wczoraj raczej by rozstrzygała... 

Jeździłem, bardzo fajnie się śmigało. Miękko i lekkie muldy, lodu brak. Końcówka trasy lekkie przetarcia, ale nic groźnego. Wszystko do ominięcia. Warto spróbować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ostek napisał:

Trochę za późno, zapisy były do końca lutego bodajże.

To już dziś!
Zapisanych online 130 osób, zatem wolnych miejsc tylko 20! Przypominamy, że można się dopisać jeszcze w biurze zawodów do godz. 17:00 lub do ostatniego wolnego miejsca.
Widzimy się zatem na Beskid Sport Arena Szczyrk, startujemy o 18:00 i GRZEJEMY Z TOSHIBA!!!

info z fb

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...