Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie ten tłum byłby to najlepszy dzień w sezonie. Warunki bardzo dobre. Do tego super pogoda. Do 10.30 jeździło się w miarę sprawnie. Później na COS gdzie tłum minimalnie mniejszy.

Teraz czekam sobie przy piwku w nadziei ze juz się ludzie zmeczyli i się rozluźni.  Golgota ciągle niezłym stanie. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego pomimo wcześniejszych planów wypadu na SMR ,po ostatnich obserwacjach tego co się dzieje z ilością narciarzy dzisiaj sobie odpuściłem i pojadę w miejsce gdzie trasy krótkie ale brak tego co poniżej O.o

56C93C66-834E-4DDB-83C6-BEBF9E8A0D37.jpeg

0F3649A5-9BB7-4480-8065-8F8C9AAD8B65.jpeg

686F81C4-2390-48D2-B32D-74F733EDBEF2.jpeg

Edytowane przez bolec
  • Like 4
  • Thanks 2
  • Confused 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najlepsze? Że ludzie stoją w takich kolejkach i jeszcze za to płacą niemałe pieniądze [emoji2].

W promieniu godziny jazdy mają masę alternatyw gdzie pojeżdżą zupełnie bez kolejek albo ze zdecydowanie mniejszymi kolejkami.

Człowiek jest istotą stadną, czy jak?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mamad napisał:

Jedyna nadzieja że jak na Śląsku będzie już bez śniegu i mrozu to ludzie nie wpadną na to żeby wybrać się na narty.

Śniegu nie ma i praktycznie przez cały sezon nie było. Czasami trochę trawniki były przykryte. Tak było całą zimę, a właściwie przez okres, który zgodnie z kalendarzem nazywamy zimą. Jedynie w drugiej polowie lutego przymroziło. Piszę z samego serca Śląska. Taka to zima bez zimy w tym roku. Koncepcja tak do końca raczej się więc nie broni ....

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemo_narciarz napisał:

Ludzie opamietajcie skoro ratraki wyciagnely kamienie w grudniu to będą one do końca sezonu, z tendencją rosnącą.

To prawda, z tym, że w niektórych ośrodkach chociaż próbują z tym walczyć (np. zbierając kamienie z tras) lub informować (stawiając znaki na trasie). Będąc w grudniu w SON nie zauważyłem nic z tych rzeczy. Będę za tydzień, to zobaczę czy cokolwiek się zmieniło

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Maria napisał:

Nie myślałam tak (Szczyrk 10 km od domu), ale cóż, na przyszły rok sezonówki raczej nie kupię. Zorganizuję czas tak, żeby często móc wpadać na Pilsko :D . 

Mario nie tak glosno bo jeszcze sie zleci wataha narciarska na Pilsko i gdzie bedziemy szusowac? 😊

Niech jezdza do SMR i stoja w tych kolejeczkach jak im pasuje. Ja wole jezdzic na starych zdezelowanych orczykach. Ale jednak jezdzc...

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WojtekM napisał:

Taka to zima bez zimy w tym roku

Grudzień i styczeń ciepły ,ale luty mroźny. Średnia za grudzień i styczeń wyniosła około +2 stopnia C. Średnia za luty 2018 to -2,7 st.C. To dla Katowic, od których dzieli mnie 15km. Śnieg tylko w pobliskim lesie w płatach ,,ale okoliczne stawy po 10 dniach mrozu pokryte grubym  lodem. Od 22.02.18 temperatura nie wzrosła powyżej zera a od 7 dni mróz jest solidny ,szczególnie nocami. Jadąc pociągiem na południe w stronę Wisły czy Bielska B. już od Kobióra jest coraz więcej śniegu ,ale też niewiele bo kilka a w Bielsku chyba kilkanaście cm.Ta zima jest a właściwie była dosyć ciepła z bardzo mroźną końcówką. Następne mogą być jeszcze cieplejsze (AGW). Skoro jest mróz to każdy narciarz wie ,że w S.N. produkują śnieg i można na narty jechać. Dlaczego wszyscy chcą do SMR .Alpejski standard w polskich Beskidach . Tak to wygląda na stronie SMR. Dużo narciarzy w to uwierzyło ,ale Beskidy pozostały Beskidami (niestety) Jak będzie cieplej przestaną przyjeżdżać i wtedy kierownictwo SMR bardzo szybko zamknie stacje . To może byćjuż miedzy15-20 marca. 

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fredek321 napisał:

Jak o tym pisałem, prawie zostałem zlinczowany.

Bo ty frustrat jesteś, a takich to się linczuje bez litości. A żeby było w temacie - jutro serdecznie zapraszam wszystkich do SMR, bardzo serdecznie (nie spotkamy tam się jednak, bo ja jadę do Istebnej).

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...