Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Dzarkos napisał:

My wybieramy się na zamknięcie SMR ale w weekend jeszcze uderzamy na BSA. 

Cudowny dzień od 8:30 w SMR zamykamy tutejszy sezon. Radni twardo po sztruksie ludzi przybywało od rana ale jest luźno na trasach. Jarek i Tadek oczywiście do ostatnich sił będą suszowac na SMR by porzadnie  zamknąć sezon w SMR.

IMG_20180403_102929.jpg

IMG_20180403_102916.jpg

IMG_20180403_102856.jpg

IMG_20180403_085117_BURST1.jpg

IMG_20180403_083608.jpg

IMG_20180403_085015_BURST1.jpg

IMG_20180403_083612.jpg

IMG_20180403_083520.jpg

IMG_20180403_102919.jpg

IMG_20180403_102925.jpg

  • Like 13
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restauracje, zaplecze, itp. Itd. Sporo dla rodzinnych narciarzy, dla narciarzy moze to oznaczac jeszcze wiekszy tlok, tras nie przybedzie, na plus nowe koleje, ktore rozladuja nieznacznie kolejki na male skrzyczne. Kanapa na posredni nieznacznie odciazy ruch z Soliska. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Sariensis napisał:

Restauracje, zaplecze, itp. Itd. Sporo dla rodzinnych narciarzy, dla narciarzy moze to oznaczac jeszcze wiekszy tlok, tras nie przybedzie, na plus nowe koleje, ktore rozpaduja nieznacznie kolejki na male skrzyczne. Kanapa na posredni nieznacznie odciazy ruch z Soliska. 

Kiedy słyszałeś info o tym? Kolej na Julianach na 100% nie powstanie w tym roku i raczej też nie w przyszłym (choć to drugie to już moje domysły). O restauracji ostatnio jakoś nikt nic nie mówi. Zobaczymy czy w ogóle powstanie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Macie jakieś potwierdzone informacje co ma być postawione na przyszły sezon ? (Krzesła na M. Skrzyczne, z Czyrnej na H. Skrzyczeńską i na Julianach, bar na H. Skrzyczeńskiej, naśnieżanie Bieńkuli, tras na Pośrednim, poszerzenie Golgoty i jej nowe naśnieżanie).

  Pytam, bo dzisiaj wyjeżdżając gondolą z Czyrnej, usłyszałem od miejscowego narciarza, że Słowacy nie mają zamiaru postawić tego wszystkiego, co zaplanowali na przyszły sezon. Mam nadzieję, że się myli, a na pytanie skąd ma te informacje, odpowiedział, że Słowacy inwestują w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Sariensis napisał:

Restauracje, zaplecze, itp. Itd. Sporo dla rodzinnych narciarzy, dla narciarzy moze to oznaczac jeszcze wiekszy tlok, tras nie przybedzie, na plus nowe koleje, ktore rozladuja nieznacznie kolejki na male skrzyczne. Kanapa na posredni nieznacznie odciazy ruch z Soliska. 

Dlatego pisałem aktualne plany a nie zbieranina która się zgromadziła od paru lat kolego. Poza tym do puki ktoś z władz się nie wypowie to będą domysły i plotki. 

Edytowane przez marek_kapica
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sezon narciarski SMR 2017/2018 zakonczony. Smigalismy od 8:30 do 16:15 ostatni zjazd z Hali do gondoli. Trasy maksymalnie wyciśnięte hihi Pięknie słońce choć trochę wietrznie ale ostatni dzień bardzo udany i mam nadzieję że os które były się do tego przyłączą 😎😁😉🎿Fotki stan na godzinę. 16:15

IMG_20180403_162241.jpg

IMG_20180403_161428.jpg

IMG_20180403_161424.jpg

IMG_20180403_161419.jpg

IMG_20180403_155705.jpg

IMG_20180403_155525.jpg

IMG_20180403_155700.jpg

IMG_20180403_153822.jpg

IMG_20180403_153222.jpg

  • Like 12
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restauracja, apres ski z imprezownia  maja wysoki priorytet ze wzgledow biznesowych, projekty wygladaja efektownie, ladne tarasy I restauracje, wszystko dla zwiekszenia dochodow z “dnia imprezy”, do karnetu czas dolozyc Cala otoczke wokól jak w innych osrodkach TMR, w tej chwili Slowacy traca dochody turystow, ktorych sciagneli do Szczyrku. Informacje nt. Planow inwestycyjnych mozna znalesc, jak tylko sie nieco glebiej poszuka, zreszta sa biznesowo logiczne i nieodzowne. Wplywy z hoteli i cateringu rowniez maja zostac w TMR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hupon napisał:

  Pytam, bo dzisiaj wyjeżdżając gondolą z Czyrnej, usłyszałem od miejscowego narciarza, że Słowacy nie mają zamiaru postawić tego wszystkiego, co zaplanowali na przyszły sezon. Mam nadzieję, że się myli, a na pytanie skąd ma te informacje, odpowiedział, że Słowacy inwestują w innym miejscu.

Miejscowy narciarz miał rację. Na razie pewna jest chyba tylko kanapa z Hali pod Małe Skrzyczne i dwa talerzyki (jeden na Małe Skrzyczne). Podobno po sezonie mają podać info o szczegółach inwestycji - tak pisali na FB

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leitner napisał:

Miejscowy narciarz miał rację. Na razie pewna jest chyba tylko kanapa z Hali pod Małe Skrzyczne i dwa talerzyki (jeden na Małe Skrzyczne). Podobno po sezonie mają podać info o szczegółach inwestycji - tak pisali na FB

Zgadza sie, nowe koleje na chwile obecna nie zwieksza wplywy SMR i musza ustapic inwestycjom okolo narciarskim, ktore takie wplywy zwieksza znacznie, moze odpowiem pytaniem na pytanie, w ilu Restauracjach SMR aktualnie mozna nabic punkty GOPASS ? Otoz w znadnej, a to oznacza ze wlascieil osrodka traci sporo kasy z tego tytulu, ze nie posiada bazy noclegowej i gastronomicznej w swoim osrodku. TMR jest spolka gieldowa i proces decyzji jest dyktowany bilansem spolki akcyjnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, hupon napisał:

  Macie jakieś potwierdzone informacje co ma być postawione na przyszły sezon ? (Krzesła na M. Skrzyczne, z Czyrnej na H. Skrzyczeńską i na Julianach, bar na H. Skrzyczeńskiej, naśnieżanie Bieńkuli, tras na Pośrednim, poszerzenie Golgoty i jej nowe naśnieżanie).

  Pytam, bo dzisiaj wyjeżdżając gondolą z Czyrnej, usłyszałem od miejscowego narciarza, że Słowacy nie mają zamiaru postawić tego wszystkiego, co zaplanowali na przyszły sezon. Mam nadzieję, że się myli, a na pytanie skąd ma te informacje, odpowiedział, że Słowacy inwestują w innym miejscu.

Bienkula,... raczej mozna o tej trasie na razie zapomniec, inwestycja w taka trase jest ekonomicznie nieuzasadniona, Slowacy rownolegle inwestuja rowniez w Czechach, inwestycje prowadza niezalezne podmioty gospodarcze, ktore laczy glowny akcjonariat, w kazdej plotce jest ziarno prawdy, jednak rozsadniej jest zamiast plotek, rozpatrzyc planowane inwestycje na zimno pod katem oplacalnosci biznesowej, a tutaj jednak Szczyrk po prostu sie oplaca, zapraszam do lektury watkow dot. frekwencji w SMR.

 

w najblizszym czasie spodziewalbym sie tego co widac na zalaczonych projektach:

 

 

81E05EFE-075D-4C3E-ACCB-6AE75838C753.jpeg

20563BFF-9B22-4872-A5E0-EB84ADC667CE.jpeg

CEEE928E-EC41-476F-8F06-DDBD21AFB4F2.jpeg

5721F78D-58A9-4B5C-BCD7-769234176A92.jpeg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hupon napisał:

bar na H. Skrzyczeńskiej, naśnieżanie Bieńkuli, tras na Pośrednim, poszerzenie Golgoty i jej nowe naśnieżanie).

Byłbym bardzo zadowolony gdyby na tych inwestycjach Słowacy zakończyli. No jeszcze kanapa na Pośrednim skoro nie chcą uruchomić będących tam orczyków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, christofer30 napisał:

Na małe Skrzyczne miał być orczyk ale mniejsza z tym. A drugi talerzyk gdzie ?

Na projekcie wyraznie widac nowa kanape na male skrzyczne .., spojrz uwaznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, toppaner napisał:

Miały.

A ja obawiam się że Bieńkula zarośnie , tak jak w Brennej Węgierski.

 

...Beskidek, Sahara, Nosal, Pilsko-"7"...

Cieszy mnie, że na Małe Skrzyczne ma być talerzyk, a nie orczyk - po pierwsze wygodniej, po drugie zdublowany tłok z nową kanapą, to już byłoby za wiele na tą wąską trasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei słyszałem od dwóch miejscowych, że TMR zamierza w dużej większości wymienić system naśnieżania z lanc na armaty. Jeśli się potwierdzi to ładnie ich po kieszeni skubnie taka wymiana. Jak wiele osób dookoła mówiło, że Beskidy to nie Tatry, a Szczyrk to nie Chopok, to TMR dalej wiedziało lepiej. Wybitnie pokazuje to fakt, że problem z lodem na ostatniej ściance trasy numer 3 skończył się wtedy kiedy na stałe zagościła tam armatka - sama lanca problemu nie potrafiła rozwiązać.

Jeśli dojdzie do kolejnej modernizacji systemu naśnieżania to inne inwestycje pewnie mocno przyhamują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ptk89 napisał:

Ja z kolei słyszałem od dwóch miejscowych, że TMR zamierza w dużej większości wymienić system naśnieżania z lanc na armaty. Jeśli się potwierdzi to ładnie ich po kieszeni skubnie taka wymiana. Jak wiele osób dookoła mówiło, że Beskidy to nie Tatry, a Szczyrk to nie Chopok, to TMR dalej wiedziało lepiej. Wybitnie pokazuje to fakt, że problem z lodem na ostatniej ściance trasy numer 3 skończył się wtedy kiedy na stałe zagościła tam armatka - sama lanca problemu nie potrafiła rozwiązać.

Jeśli dojdzie do kolejnej modernizacji systemu naśnieżania to inne inwestycje pewnie mocno przyhamują.

Lepiej naprawić coś co źle funkcjonuje, niż to olać i robić tylko nowe rzeczy.

A stratami ja bym się nie przejmował, lance pójdą do innego ośrodka, TMR ich nie zmarnuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, leitner napisał:

Najwcześniej za rok. Juliany pewnie za dwa.

A,, po kiego'' ta kanapa z Czyrnej skoro przy sprawnie działającej gondoli na trasach 1 i 3 już jest ciasno a otwarcia Bieńkuli się nie przewiduje ,no chyba ,ze spadnie przynajmniej 50 cm śniegu? To już kanapa na Pośrednim jest sensowniejsza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...