Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, moruniek napisał:

aż się prosi aby w tym kociołku pod Małym Skrzycznym puścić nowe trasy prosto w dół

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mamad napisał:

To by były prawdziwe czarne trasy. Ja bym tam widział dwie. Jedna utrzymywana i ratrakowana druga która ratraka nie będzie widziała. Az ciarki po plecach mam na samą myśl. Prawdziwe ściany.

Może kiedyś coś tam pokombinują, na pewno jeszcze bardziej urozmaiciły by cały ośrodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, mamad said:

Góralu swego czasu na Pilsku była trasa nr 7 jak pamietasz. Zjazd w dół ścianą to było coś. Rumowisko to przy tym pikus. Tam nawet chyba ziemia płynęła i goła skała była. Ratrak na linie miał problemy.

Nie, tam normalnie byla ściółka i jagody. Oraz samosiejki. Dopiero akcja nowego inwestora z niwelacja i wyrównywaniem spowodowala katastrofe.

Może jestem za młody, ale nie przypominam sobie na samej ściance ratraka na linie. Może @gregor_g4 wie coś więcej. Ale to i tak nie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FB Szczyrkowskiego 

Leica Geosystems po raz pierwszy w tym sezonie z nami!

Czym jest system Leica?

-Aby ratrak pracował najwydajniej, ważne jest, aby dokładnie znać głębokość śniegu pod lemieszami podczas przygotowywania śniegu. Leica iCON alpine zapewnia wyświetlanie danych w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu w kabinie. Umożliwia to operatorom natychmiastowe reagowanie na warunki zaśnieżenia i dokładne przygotowanie stoków. To nie tylko oszczędza czas, ogranicza koszty i zwiększa bezpieczeństwo na stoku.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem TMR-owi pytani o przywyciągowe korytarze skialpinistyczne jak w Lomnicy i Plesie (wiem, że to nie jest wg większości "Prawdziwy skitour" ;) ale Każdemu Jego Everset). Odpowiedz poniżej (mam zgodę na jej publikację):
 

Dzień dobry.

Planujemy uruchomić trasę ski turową czynną w godzinach pracy Ośrodka (8:30 – 16:00) wzdłuż trasy nr 7.

 

Pozdrawiam

Tomasz Laszczak

Cableways Menager 
m: +48 608 693 253
laszczak@tmr.sk

Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A.
ul. Narciarska 10, 43-370 Szczyrk 
tel/fax +48 338 178 740
www.szczyrkowski.plwww.fb.com/szczyrkowski/

 

Pozdrawiam

mirekn

 
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już komplet na PL, dołożyłem karnet na wieczorne jazdy w Szczyrku, 15 ruszamy w PL, w SK już kilometry zrobione, system kilometrów znowu nie liczy na starcie ;). Śniegu syp sie z nieba na Szczyrk :).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...