Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ptk89 napisał:

PS. Apropos "państwowego ośrodka" to COS jest takim i w tym roku polecieli ostro w kulki. Mrozy przyszły, a oni sprzętu nawet nie mieli rozstawionego. Często kiedy na dole w BSA była ciapa to tam powyżej Jaworzyny można by spokojnie już funkcjonować. Mają najlepsze położenie w całej okolicy, a nie potrafią tego wykorzystać.

COS pod koniec jesieni prowadził bardzo ważną (i wcześniej nieco zapomnianą) przebudowę systemu naśnieżania, dlatego nie mógł ruszyć z naśnieżaniem podczas pierwszej fali mrozów. Armatki kręciły krótki czas, ale tylko po to, by przetestować system. Tak czy inaczej wodą muszą nadal dobrze gospodarować, ponieważ nadal brakuje im zbiornika.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zamieszania z otwarciem :), poniżej kilka wyjaśnień SON na stronie FB:

 

„Potwierdzamy i my, planujemy start ośrodka 15.12. :)”

 

„Szczyrkowski Ośrodek Narciarski bardzo się cieszę 😁. Nie zapomnijcie powiedzieć tego  pracownikom infocentrum..😉 bo dziś rano mieli inne informacje.”

 

„już to wyjaśniamy :) informacja była jedna jedyna, coś zawiodło, przepraszamy.”

 

„w środę podamy najświeższe informacje dot. weekendu.”

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ptk89 napisał:

Rzucisz w linkiem w jakim miejscu na FB padła jakaś informacja o 21.12? Przejrzałem ich FB i nie widzę.

Nie wiem czy nie trzeba należeć do grupy, żeby widzeć posty:

https://www.facebook.com/groups/747273382142831/1028180907385409/?comment_id=1028297704040396&reply_comment_id=1028490417354458&notif_id=1544474173709458&notif_t=group_comment_reply

W wyjaśnienie sprawy włączył się SON i przeprosił za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ptk89 napisał:

Jutro od rana jestem w Białce do piątku. Od soboty do wtorku przenoszę się do Szczyrku. Łącznie to da 8 dni na nartach w grudniu. W zeszłym sezonie w grudniu byłem dwa razy na Chopoku( w tym roku nie jadę na dalszy wyjazd zagraniczny ze względu na 8 miesiąc ciąży mojej żony). Potem był dwa razy Szczyrk w marcu i raz Chopok. Łącznie w zeszłym sezonie to było 28 dni na nartach.

A Ty ile dni byłeś już w tym sezonie zimowym? I żeby zaraz nie znalazł się "przyjaciel", który stwierdzi, że się wychwalam. Zostałem ironicznie wywołany do tablicy to odpowiadam i czekam na ripostę.

Czyli tak jak myślałem. W co drugim wątku psioczysz, że ośrodki się nie otwierają od początku grudnia, ale tym którym mieli odwagę otworzyć jakoś jak to sam określiłeś nie "pokazałeś, że da się zarabiać". Ale OK - honor należy Ci oddać w tym sensie, że jednak się już wkrótce na te narty wybierzesz.

Pytanie do mnie skierowane nie ma sensu, bo to nie ja narzekam, że większość ON stoi zamkniętych, ale skoro "czekasz na ripostę". Tak, byłem do tej pory trzy dni na nartach w Kasinie i w Bukowinie Tatrzańskiej. Z perspektywy tych ON uważam, że biznesowo otwieranie czegokolwiek ma sens tylko na weekend z uwagi na nikłą frekwencję. W takiej Bukowinie dodatkowo nawet w weekend robią ją tak naprawdę kluby i szkółki. Zwykłych narciarzy póki co bardzo niewielu. Na Śnieżnicy trochę lepiej z frekwencją, chociaż w dzień otwarcia na początku był szał, a po 3-4h też już niewiele osób na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Cosworth240 napisał:

Czyli tak jak myślałem. W co drugim wątku psioczysz, że ośrodki się nie otwierają od początku grudnia, ale tym którym mieli odwagę otworzyć jakoś jak to sam określiłeś nie "pokazałeś, że da się zarabiać". Ale OK - honor należy Ci oddać w tym sensie, że jednak się już wkrótce na te narty wybierzesz.

Pytanie do mnie skierowane nie ma sensu, bo to nie ja narzekam, że większość ON stoi zamkniętych, ale skoro "czekasz na ripostę". Tak, byłem do tej pory trzy dni na nartach w Kasinie i w Bukowinie Tatrzańskiej. Z perspektywy tych ON uważam, że biznesowo otwieranie czegokolwiek ma sens tylko na weekend z uwagi na nikłą frekwencję. W takiej Bukowinie dodatkowo nawet w weekend robią ją tak naprawdę kluby i szkółki. Zwykłych narciarzy póki co bardzo niewielu. Na Śnieżnicy trochę lepiej z frekwencją, chociaż w dzień otwarcia na początku był szał, a po 3-4h też już niewiele osób na trasie.

Zarobić to ja chciałem dać, tylko nie mieszkam 50km od Szczyrku, by tam wpadać na 3-4 godzinki. Interesuje mnie wyjazd tygodniowy, więc muszę z wyprzedzeniem być pewnym, że coś będzie otwarte, muszę zrobić sobie wolne w pracy,a do tego stale kontrolować stan żony w 8 miesiącu ciąży. Na tydzień jazdy tylko w BSA to raczej bym się nie pisał - nudno. Może właśnie, żeby też dobrze zarobić trzeba wiedzieć jak trafić do klienta, który chce wpaść w grudniu czy marcu na tydzień czasu i zostawić sporo kasy.

W sobotę zamówiłem nocleg w Szczyrku od 11 do 18 grudnia, a w niedzielę się okazało, że zamykają BSA. Musiałem szybko zmienić plany i zrobić składak Białka + Szczyrk. Kasa za 3 noce w Szczyrku poszła w piz.... Trudno. Cierpliwość do Szczyrku mam tylko dlatego, że uwielbiam tamte klimaty i trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź z infocentrum na maila:

„Szanowny Panie,
Otwarcie planowane jest na 15 grudnia.

Pozdrawiam serdecznie,
S pozdravom, 
Kind regards, 

Pracownik infolinii GOPASS Polska

Telefon kontaktowy: +48 602 53 43 63GOPASS Infolinia od 07:00 do 15:00.
@ kontaktowy: info@gopass.pl kontakt e-mailowy od 07:00 do 15:00.
@ reklamacyjny: reklamacje@gopass.plreklamacje od 07:00 do 15:00.”
 

 

 

Kto się wybiera?

Edytowane przez kordiankw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kordiankw napisał:

Odpowiedź z infocentrum na maila:

„Szanowny Panie,
Otwarcie planowane jest na 15 grudnia.

Pozdrawiam serdecznie,
S pozdravom, 
Kind regards, 

Pracownik infolinii GOPASS Polska

Telefon kontaktowy: +48 602 53 43 63GOPASS Infolinia od 07:00 do 15:00.
@ kontaktowy: info@gopass.pl kontakt e-mailowy od 07:00 do 15:00.
@ reklamacyjny: reklamacje@gopass.plreklamacje od 07:00 do 15:00.”
 

Kto się wybiera?

Ja

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...