Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

To po co tam jedziesz czy kupujesz karnet calosezonowy jak Ci nie pasi ?? Po to by trolowac tu?? Są tańsze rozrywki i zdecydowanie mniej zajmujące kolejne kilobajty. Wy chyba kobietami jestescie urodzeni a siusiak to tylko dodatek. Moja żona też wczoraj kupiła kurtkę z 499 zł. Wybierała 3h. Po przyjściu do domu od doby słyszę że mogła kupić inną i żałuję. Tu na forum też słyszę jak to te "panie" żałują. Wchodzę dziś do kwiaciarni i po sekundzie wybieram róże. Sliczne podobają mi się. Na to kobieta jak pan to zrobił bo ja tu od pół godziny kwiatków dla siostry wybrać nie mogę. Ja na to szybko. Zonie kwiatki zawsze się podobają a chce jej zrobić przyjemność tak bez okazji. Jak pani ma dużo czasu na to czy płatek jest bardziej czerwony od czerwieni to miło. (Wybacz Chmurcia poprostu piszę z autopcji). Wiec jak faceci mają siusiaka tylko dla zasady to operację polecam. Wiem co było rok temu wiem że budują dalej i kupuję karnet. Biadolic że kupiłem to nie z tych a raczej korzystać z tego. Za rok polecam wam karnet calosezonowy w Białce😁

  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ptk89 napisał:

Tak. W sobotę zapewne wrzucę coś...o ile otworzą ośrodek :)

Jeszcze jako potwierdzenie moich słów można spojrzeć na sąsiada w COS. Najpierw zrobili dolne krzesło, a c**j, że nie można z niego skorzystać częściej niż dwa razy dziennie - na górę i w dół. Przecież nie można było najpierw zrobić porządnego naśnieżania, marketingowo się wzmocnić informacją o przejezdnej trasie w całości na odcinku około 5km ze Skrzycznego do miasta, a potem z zarobionej kasy dodatkowo wymienić wyciąg. Najpierw postawiono wyciąg, który dwa sezony można powiedzieć, że "postał", bo nie można tego określić wielkim użytkowaniem. Tak się planuje inwestycje. Gratulacje i powodzenia.

Nic nie wiesz o uwarunkowaniach COS i tego jak to jest finansowanie. To mały cud, ze Skrzyczne tak wyglada jak teraz i ze udało sie te dwie kanapy wybudować i to w takim standardzie. Naśnieżanie tez powoli poprawiaja. Ratraki zamawiają. A wszystko zależne od tego ile akurat da Minister i jak wyjdzie przetarg...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania rosną wraz z posiadaniem.

Pytanie, do czego Szczyrk porównywać:

a) do Ochodzitej, Szyndzielni, Brennej - czyli jest świetnie?

b) do Pitztala, Kronplatzu i Gastein - czyli jest jeszcze wiele do zrobienia?

Dla wersji b) przypominam, że jeden dzień jazdy na Kronplatzu to ponad 50 euro, a my mieliśmy możliwość kupna sezonówki za 700 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Oczekiwania rosną wraz z posiadaniem.

Pytanie, do czego Szczyrk porównywać:

a) do Ochodzitej, Szyndzielni, Brennej - czyli jest świetnie?

b) do Pitztala, Kronplatzu i Gastein - czyli jest jeszcze wiele do zrobienia?

Dla wersji b) przypominam, że jeden dzień jazdy na Kronplatzu to ponad 50 euro, a my mieliśmy możliwość kupna sezonówki za 700 zł!

TMR uważa się za potentata w tej części Europy, więc należy ich równać do najlepszych. 

Apropos cen to wiem, że w Alpach też są sezonówki więc porównujemy sezonówkę do sezonówki. Kolejna kwestia jak robimy porównanie cenowe to porównajmy też ilości km tras jakie daje dana sezonówka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem dziś rano obserwując poniższy widok, dwa lata temu tego wszystkiego nie było. Jeśli zamiast dwóch zdezelowanych orczyków, mamy dwie nowoczesne kanapy, to czy w ogóle można mówić, że nie równają w górę? Co jeszcze powinni zrobić w ciągu dwóch sezonów aby wszystkich usatysfakcjonować?

Ja swoją przygodę z nartami zaczynałem na Pilsku lat naście temu, kiedy akurat funkcjonował wspólny karnet na Pilsko i Szczyrk pod marką Gat-u. jeszcze Wtedy te ośrodki nie różniły się niczym jeśli idzie o infrastrukturę (nie porównuję tras itp), a dziś? Odpowiedź jest oczywista, a Ci którzy tego nie rozumieją, mają chyba jakiś masochistyczną potrzebę przyjeżdżania do ośrodka który nie spełnia ich oczekiwań.

 

 

 

hala.png

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za double posta,z Fb ośrodka:

Mamy dobre wieści! Jutro startujemy!
Dostępne 7⃣ km tras narciarskich. Trasa nr 3,3b,4.
Kursować będą koleje:
A1 Szczyrk Gondola- Hala Skrzyczeńska
B1 Solisko- Hala Skrzyczeńska
B5 Hala Skrzyczeńska- Zbójnicka Kopa
Ośrodek czynny będzie od 9:00 do 16:00
Warunki na biężąco aktualizujemy tutaj http://bit.ly/TrasyiKoleje
Zapraszamy!

mapa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie można "przetestować" połączenie do SMR-COS :)

Rusza sezon narciarski

Sobota 15 grudnia będzie inauguracyjnym dniem sezonu narciarskiego 2018/2019 w ośrodku Skrzyczne COS.

Od soboty 15 grudnia dla narciarzy czynna będzie trasa Ondraszek na odcinku ze Skrzycznego do stacji Jaworzyna.

Kolej na Skrzyczne będzie funkcjonować według dotychczasowych godzin otwarcia – od godz. 9:00 do 15:30.

Aktualnie trwa naśnieżanie pozostałych tras ośrodka Skrzyczne COS, o otwarciu kolejnych odcinków informować będziemy na bieżąco.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DMM napisał:

ogólnie świetnie, ale mam wrażenie że co rok to później zaczynają, wydaje mi się że 2 lata temu było otwarte od 8.00, za rok może będzie od 10,00?

Nie narzekaj tu jest to zakazane. Za rok otworzą o 10 a tutejsi wyznawcy jedynego kochanego TMR powiedzą że wszystko jest OK :)

Wpadaj od 9 też się trochę pośmiga. 

  • Downvote 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DMM napisał:

ogólnie świetnie, ale mam wrażenie że co rok to później zaczynają, wydaje mi się że 2 lata temu było otwarte od 8.00, za rok może będzie od 10,00?

Istnieje takie prawdopodobieństwo. Jeśli faktycznie w marcu zmienimy czas ostatni raz to około 9 rano będzie się robić jasno w grudniu czyli start o 9:30 czy 10 jest prawdopodobny. Za to wydłuży się po południu jazda dzienna.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mamad napisał:

Istnieje takie prawdopodobieństwo. Jeśli faktycznie w marcu zmienimy czas ostatni raz to około 9 rano będzie się robić jasno w grudniu czyli start o 9:30 czy 10 jest prawdopodobny. Za to wydłuży się po południu jazda dzienna.

Już od momentu, jak zapowiadali, że zmiany czasu nie będzie, to było pierwsze o czym pomyślałem. :) Nie trzeba będzie tak wcześniej wstawać, żeby zobaczyć sztruks. Jestem za! ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, leitner napisał:

Za to oficjalnie nie ruszają trasy łącznikowe - ciekawe czy to jeszcze zmienią, czy będzie po prostu płaski freeride ;) 

Ja już klepnąłem sylwka w Szczyrku i będę 29.12-1.01, ale nie tylko narciarsko, więc za dużo nie pojeżdżę.

Ktoś tu na forum pisał ze dwa dni temu, że łącznik był ratrakowany. Sprawdzę może nawet jutro. Zamierzam też zjechać przez Doliny do dolnej stacji w COS. 

Dobrze zauważyłem że jakoś od roku jesteś sceptycznie nastawiony do nartowania w Szczyrku? :) Wcześniej było Cię tu więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...