Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszej wizycie to tak na moje oko resztki wody ładują na 3i10 by ruszyło krzesło na Pośredni.

Puki co to możemy zapomnieć o 7,1 nie wspominając już o Golgocie a Bieńkula to już science fiction ,chyba że Bozia pomoże- to jest tylko moja opinia.(obym się mylił)

Co do gastronomi to mam ją w plecaku kawę, herbatę i kanapki nawet coś ku kawie-polecam ,troszkę zachodu a sporo grosza zostaje w kieszeni.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny w akwarium to zbójeckie prawo TMR i nie ma się co oburzać 😉

Mam nadzieję, że nie będzie obowiązku się tam stołować.

Skoro nie, to można mieć swoje kanapki i termos w plecaku co robię od zawsze i nie wyobrażam sobie inaczej.

Browar na nartach to prośba o karę (i jak dla mnie głupota w czystej postaci) i kto tego nie rozumie to powinien ograniczyć swoje narciarstwo do baru na stoku...

Edytowane przez zipp1001
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszę donieść że w tym roku skipassy akcjonariuszy nie działają na COS i BSA. Poniżej odpowiedź z GOPASS-a:

Szanowny Panie,

Karnet dla akcjonariuszy obowiązują jedynie w ośrodkach Tatry Mountain Resort – Centralny Ośrodek Sportu nie jest jednym z nich.

Pozdrawiam serdecznie,

S pozdravom, 

Kind regards,

  • Confused 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co się zapisałem na forum i jestem w pozytywnym szoku co nam Słowaki wyrychtowały , 25 lat w Szczyrku nasi szpece mniej zrobili niż  w/w Słowaki w  15 miesięcy.

Trasę ze  Zbójnickiej Kopy na  Hale Skrzyczeńska i do Czyrnej  będzie można polecić każdej  rodzinie i nawet początkującym.

Nic tylko trza urlop pisać na  Czwartek i samemu sprawdzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kordiankw napisał:

Spieszę donieść że w tym roku skipassy akcjonariuszy nie działają na COS i BSA. Poniżej odpowiedź z GOPASS-a:

Szanowny Panie,

Karnet dla akcjonariuszy obowiązują jedynie w ośrodkach Tatry Mountain Resort – Centralny Ośrodek Sportu nie jest jednym z nich.

Pozdrawiam serdecznie,

S pozdravom, 

Kind regards,

To jak wrócić z COS na SON? Zeszłym sezonie karnety działały... ceny karnetów na 18/19 bezmian, a jeździć można tylko na SON :/ To co ze wspólnym skipassem... ? Nie będzie działał:/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kemot06 napisał:

To jak wrócić z COS na SON? Zeszłym sezonie karnety działały... ceny karnetów na 18/19 bezmian, a jeździć można tylko na SON :/ To co ze wspólnym skipassem... ? Nie będzie działał:/ 

Poprosić pana z obsługi na Jaworzynie. 

Wspólny skipass działa i Sezonówka również, ale obawiam się że Sezonówka za 130 akcji również nie będzie działać.

Edytowane przez kordiankw
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Robur82 napisał:

Tak działa korporacja, przywioza gotowca wrzucą do piekarnika i nie potrzebują wykwalifikowanego personelu tylko ludzie z łapanki

Po najmniejszej lini oporu

W Łomnicy mają pyszną pizzę (za 10 euro, ale to porcja dla dwóch) i inne potrawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd powiedzieć, ale dzisiaj chyba pierwszy raz w życiu testowałem, jechałem na gigantkach (o nie! - dlaczego tak późno !?). Do tej pory tylko slalomki i allmountainy.

Dzisiejsze długie chwile, kiedy na stoku byłem sam umożliwiły mi w pełni doznać tego jak można szybko i pewnie zasuwać na nartach 🙂. Co prawda na amatorskich, ale zawsze gigantkach. Narty oczywiście dłuższe o 5 cm od mojego miernego wzrostu. A warunki dzisiaj na 3b i 4 były niemal perfekcyjne i to przez kilka godzin. 

 

20181218_084953.jpg

20181218_085151.jpg

20181218_085847.jpg

  • Like 16
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...