Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Jak ktoś próbował na czymś takim zjechać prawie po płaskim nawet 20 m to wie, jakie to coś ma przyspieszenie. Zjazd trasa narciarską (min. 15 proc. nachylenia) musi zakończyć się w szpitalu.

Guzik prawda, co roku chodzę na Pilsko w okolicy kwietnia i zawsze powrót odbywa się właśnie na jabluszu aż do Misiowej. Jak się robi to z głową to nikomu nic się nie dzieje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fresh Track 3.01

Bądź pierwszy na stoku po raz pierwszy w 2019 roku!


Startujemy w czwartek 3.01.2019

 

Od 7:30 do 9:00, ciesz się niezapomnianą ekskluzywną jazdą na sztruksie! Narciarski poranek zakończ górskim śniadaniem na wysokości 990 m n.p.m. w Snow Boxie.

 

Cena włącznie ze śniadaniem to 79 pln. Liczba miejsc jest ograniczona

Niezbędna jest rezerwacja co najmniej dzień wcześniej przed planowanym przybyciem (2.01) do godziny 15:00 pod numerem tel.: +48 694 881 572 (prosimy o rezerwacje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 15:00). 

Trasy dostępne na Fresh Track – first edition: 2, 3 ( 4 km tras)

Obsługiwane przez kolej gondolową A1 oraz wyciąg talerzykowy C3

 

fresh-track-banner.jpg

Harmonogram:

  • 7.00 – Zbiórka na parkingu przy ul. Salmopolskiej 53b, odebranie zamówionego sprzętu,
  • Od 7.00 – zakup w kasie produktu Fresh Track*
  • 7:15 – spotkanie z opiekunem Fresh Track
  • 7:30 – rozpoczęcie Fresh Track
  • 7.30 – 9.00 – jazda po sztruksie
  • Od 9.00 – 9.40 – śniadanie w formie bufetu w Snow Box na Hali Skrzyczeńskiej

*skipass działa w godzinach 7.30 – 9.00

Osoby zainteresowane wypożyczeniem sprzętu butów, nart TOP Volkl lub poprawieniem techniki z instruktorem prosimy o informację przy rezerwacji terminu.

Produkt dedykowany jest dobrym narciarzom, którzy doceniają jazdę na nartach carvingowych, po porannym sztruksie

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jusik2002 napisał:

Guzik prawda, co roku chodzę na Pilsko w okolicy kwietnia i zawsze powrót odbywa się właśnie na jabluszu aż do Misiowej. Jak się robi to z głową to nikomu nic się nie dzieje. 

No właśnie: z głową, ostrożnie. A jak dasz czadu, jeszcze na wspomaganiu (oni byli pijani) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, marek_kapica said:
 

 

Obsługiwane przez kolej gondolową A1 oraz wyciąg talerzykowy C3

 

  • 7.30 – 9.00 – jazda po sztruksie 

Ciekawe jak będzie rozwiązane wejście na gondolę 8:30-9:00, gdy zostaną otwarte bramki dla zwykłych śmiertelników...trochę to dziwnie pomyślane, bo mogli zrobić 7:30-8:30 i nie było by wątpliwości...

Może być gorąco przy bramkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zipp1001 napisał:

Ciekawe jak będzie rozwiązane wejście na gondolę 8:30-9:00, gdy zostaną otwarte bramki dla zwykłych śmiertelników...trochę to dziwnie pomyślane, bo mogli zrobić 7:30-8:30 i nie było by wątpliwości...

Może być gorąco przy bramkach :D

Ciekawe czy będą po raz kolejny ratrakować ... bo niby czemu mam jeździć po "rozjechanym" stoku nr 3. To specjalnie przygotowują tylko dla Fresh Tracków stok? Też bym chciał skorzystać ze sztruksu, ale w ramach karnetu, a nie dodatkowej dopłaty :( Mając już dzienny za niemałą kwotę.  

Edytowane przez kemot06
  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, kemot06 said:

Ciekawe czy będą po raz kolejny ratrakować ... bo niby czemu mam jeździć po "rozjechanym" stoku nr 3. To specjalnie przygotowują tylko dla Fresh Tracków stok? Też bym chciał skorzystać ze sztruksu, ale w ramach karnetu, a nie dodatkowej dopłaty :( Mając już dzienny za niemałą kwotę.  

Na kolejne ratrakowanie nie ma szans. Już abstrahując od kosztów, nie da się tego zrobić fizycznie bo zwykłe karnety ruszają o 8:30 a nie wyobrażam sobie ratrakowania przy otwartej trasie a w 10-20min nie da się tego zrobić...

To niestety jest waleniem w rogi biedniejszych klientów, i zbójeckie prawo TMR.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zipp1001 napisał:

Na kolejne ratrakowanie nie ma szans. Już abstrahując od kosztów, nie da się tego zrobić fizycznie bo zwykłe karnety ruszają o 8:30 a nie wyobrażam sobie ratrakowania przy otwartej trasie a w 10-20min nie da się tego zrobić...

To niestety jest waleniem w rogi biedniejszych klientów, i zbójeckie prawo TMR.

Nawet jak się znajdą chętni to mam nadzieje, że trasa po tym będzie jeszcze nadawała się do jazdy 

Edytowane przez kemot06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Jusik2002 said:

To jest właśnie cały SMR - skok na kasę a reszta mnie nie interesuje. Normalny narciarz nawet jak się zjawi na normalne otwarcie ośrodka co otrzyma ? Rozjeżdżoną trasę !!!! Mam Gopass ale coraz bardziej utwierdzam się, że moja narta już tam nie stanie. Dziadostwo maksymalne !!!!

Bez przesady, rozjeżdżona na dzień dobry będzie przecież tylko 3.

Golgota, Bieńkula i Sportowa będą przecież idealne..

(rofl)

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo było od początku że SMR to będzie korpo-maszynka do robienia pieniędzy

"Fanatycy" przyjeżdżający rano na 2 godziny (ja preferuję od 7 ) nie mieszą się w ich planie co widać nawet po godzinach otwarcia ośrodka.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Lubię prowokacje, choć nie miałem zamiaru nikogo urazić.

Ale dobrze, rozumiem, że nie każdy wybiera sobie czas i nie każdy ma blisko. Co nie zmienia faktu, że obecnie ludzie zachowali się w sposób stadny i ruszyli nagle na stoki.

To tak, jakby ktoś się wybierał do Łeby w środku lata, a potem się dziwił, że trzeba czekać godzinę na rybę w smażalni i piwo jest po 15 zł. Ale jest grupa osób (wg badań niemała), która zawsze chce być w centrum akcji, lubi przebywać tam, gdzie inni też pojechali i nie przeszkadza jej tłum, bo może zrobić słitfocię tam, gdzie wszyscy.

Hitem jest Sylwester z Zakopanem, nawet nie próbuję sobie wyobrazić, co tam się będzie działo, a i tak setki tysięcy ludzi chcą tam być. Ja lubię Zakopane, ale po sezonie.

W sumie wybór dla każdego. Nie przeszkadza ci tłum, jedziesz teraz i to akceptujesz. Przeszkadza - jedziesz kiedy indziej.

Mam wielu znajomych którzy jadą do Szczyrku tylko te marne 600 km aby się trochę poślizgać, również w marcu. Wyobraź sobie ze my na tych równinach po horyzont, mamy nawet górkę, na której jest ratrak i armatki. Ale że jesteśmy bliżej morza to ta nasza górka jest niestety pod wpływem klimatu morskiego, więc trudno aby na niej sezon był długi. Ale to wystarczy, abym mocno się zdziwił, gdy dowiedziałem się w jak ilościach co roku dokupują karnety do swojego systemu. Poza nami obraziłeś również ośrodki narciarskie, że nie dbają o o swoich klientów i nie śnieżą po feriach. A w zeszłym roku armatki pracowały jeszcze w marcu bo prognozy dawały szansę że jeszcze ocieplenie nie nadejdzie. Więc całkiem przypadkiem w Białce zapomnieli zamknąć górki i była czynna do połowy kwietnia. Dziwisz się że ludzie nagle się obudzili i jadą na stoki, a kiedy mają jechać? Do ciepłych krajów? Niedoczekanie Twoje:;) Pewnie nad Bałtyk wybierasz się w październiku? Jakbyś zapomniał to człowiek jest zwierzęciem stadnym i dlatego nie dziwię się kolegom jak jechali kiedyś na Małysza a teraz na Stocha, przecież tam jest taka wielka chmara ludzi. A ja im jakoś, nie wiem czemu, bardzo tej atmosfery wśród mnóstwa ludzi bardzo zazdroszczę:;)

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pinio46 napisał:

Dobra, sorry że nie w temacie :D spamu i OT jutro się wybieram warto czy nie ?? Dodam, że byłem tam ostatnio raz jakieś 15 lat temu. jak Golgota była Golgotą.

Jazda od 8:30 do 11:00 na SMR, później przejazd na COS (chyba że będzie jeszcze ta mgła, wówczas nie do końca ma sens ucieczka na COS). Kilka informacji z dnia dzisiejszego wstawię za chwilę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, melo7anthony napisał:

tak trochę inny wątek. W tym sezonie w Szczyrku jeszcze nie byłem, jak tam karty Gopass? Działają normalnie czy jakaś niespodzianka będzie mnie czekać?

Działają normalnie, chyba że ktoś ma w kieszenie jeszcze jakiś karnet z innego ośrodka narciarskiego wtedy go odbija od bramek. Na COS nie działają karnety uzyskane za benefity za akcje SMR oraz karnety pracownicze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pinio46 napisał:

Dobra, sorry że nie w temacie :D spamu i OT jutro się wybieram warto czy nie ?? Dodam, że byłem tam ostatnio raz jakieś 15 lat temu. jak Golgota była Golgotą.

Patrząc na ilość ludzi lepiej na BSA byłem dzisiaj ze znajomymi 8.00-12.00 i byliśmy bardzo zadowoleni pod koniec mulda na dole w kolano, na górze nadal dobre warunki. Dzień wcześniej byliśmy na szczyrkowskim i było znacznie gorzej, tłumy ludzi większe przeciery itd..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z dnia dzisiejszego. Wystartowała kanapa B5 (mimo że jazda we mgle, kanapa cieszyła się dużą popularnością - jak widać na poniższych zdjęciach), co skutecznie odciążyło rejon Soliska (jeździłem do 11:30). Sama "4", dół przygotowane fatalnie ale dziś brak mrozu, więc po ratrakowaniu mogło nie związać. "7" odgrodzona od "4" i przejechana gąsienicami ratraka, zdarty cały naturalny śnieg, tak jakby przygotowywali ją do intensywnego naśnieżania. Świetne warunki na Julianach, tak na trasie jak i poza trasami (dopadało kolejne 5 cm naturalnego śniegu), przednia zabawa. Golgota przejezdna choć oczywiście zamknięta. Jak zjeżdżałem "10", o 8:25 przed otwarciem tras to była wyrwa w śniegu, jak jechałem kolejny raz po 15 minutach, stał tam już pracownik ski patrolu i zabezpieczał dziurę (stawiał płotek).

Przywitał nas bałwanek na Julianach.

ba-wanek.jpg   

Na 10 nawet były ślady sztruksu (wyżej na 8 leżał świeży śnieg).

10.jpg

7 zaorana ratrakiem (zlikwidowali objazd do dołu 4).

zaorana-7.jpg

I kolejne zdjęcie 7.

7.jpg

7 jest wyraźnie odgrodzona od 4 taśmami, w mojej ocenie przygotowują ją do naśnieżania.

zakaz-wjazdu-na-7.jpg

Kolejka do wyciągu na Zbójnicką Kopę.

kolejka.jpg

  • Like 14
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...