Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, shuger napisał:

Prostować to trzeba Twoje bajeczki o alpejskiej trasie z Kopy. :D :D :D 

Cukiereczku, cały czas czekam na jakiś cytat w tym temacie! Pokazałeś jeden, którym udowodniłeś, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. :P

Policzyłeś już te noclegi w Szczyrku? O Tobie napisałem prawdę, bo gdybyś się choć przejechał po Szczyrku i trochę rozejrzał, sam byś ich naliczył więcej niż 39... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, shuger napisał:

Prostować to trzeba Twoje bajeczki o alpejskiej trasie z Kopy. :D :D :D 
Jak znajdę chwilę czasu to chętnie podsumuję bajki o Szczyrku które przetoczyły się przez to forum od zeszłego roku...
Zebrało się tego całkiem sporo...
Sporo osób niestety "nacięło się" czytając je i pojechało do "nowego" Szczyrku z innym nastawieniem.

Na szczęście z biegiem czasu wielu z tych bajkopisarzy już zniknęło z forum a część bardziej inteligentnych zrozumiała i zaczęła pisać bardziej obiektywnie. :) Z korzyścią dla wszystkich :) 

Cześć

Ma takie pytanie. Kto Ty jesteś i ile lat jeździsz na nartach? Bez urazy, po prostu chciałbym wiedzieć czasami z kim rozmawiam?

Pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marboru napisał:

Niezłe jaja w tym wątku 😁 

Ten wątek już tak ma... 

@johnny_narciarz odpuść. Nie wygrasz 😂

Jaja jeszcze większe, bo jadę do Szczyrku na śniadanie narciarskie w sobotę 😮😀

Przypadkiem zeby ci sie nie spodobało, bo będziesz posądzony o różowe okulary xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tanova napisał:

No to się doczekałam, zimno jak nie wiem co, ale pięknie, warunki - petarda, do samej 21.00! 😀1.thumb.jpg.455044d4b6e61b29db6eaf4078542847.jpg! 😀

 

Wydaje mi sie ze istnieją dwa światy. Jeden kanaliowy i drugi równoległy. Jak dobrze ze ja na ten drugi mam jeszcze 24dni w kieszeni:)

Ja moj sCYRK rozpoczne w przyszlym tygodniu, oczywiscie w różowych okularach. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zipp1001 napisał:

Czy opisie tras na stronie www.szczyrkowski.pl/resort/trasy-i-koleje/ jest błąd czy rzeczywiście jest problem z pokrywą na 3?

W opisie do tabelki jedna gwiazdka oznacza warunki "ograniczone", jednocześnie pokrywa to 70cm 🙄

Screenshot_20.jpg.a5479703bd888b49cee54eb22d5943f4.jpg

Chwile temu było info warunki petarda, ale to chyba nie moglo dotyczyć szczyrku. Choć kilka razy czytałem podobne info zielonych ludzikow w różowych okularach. 

Ja moje wrażenia opisze w pt albo wt. 

Ptk znowu miał rację smr kłamie i nie mówi wszystkiego. Ewidentnie nie mają kontaktu z bazą. 

Bez.

Odbioru.

Edytowane przez przemo_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim krytykantom przypominam, że ośrodek jest ciągle w budowie :). Wszelka krytyka na tym forum jest niewskazana i średnio dozwolona.

W zeszłym roku się średniu udzielałem, a dyskusji było tu spor,o bo pewne rzeczy zawalili i ciężko było to w jakikolwiek sposób naprawić. Nawpychali kamolców w śnieg, otwierali trasy typu błoto. Było jak było, wszyscy widzieli. Dużo tu było najeżdżania na SMR, w sumie słusznego, ale ja jakoś myślałem, że to typowe "choroby wieku dziecięcego". Nie bardzo to się powinno wydarzyć takiemu potentatowi, ale już niejeden obcokrajowiec się w tym kraju w naszym kraju zdziwił. Później się jakoś do kupy poskładali, ale na tym forum były zdjęcia urwanych krawędzi nart(przypomnę, że topowy ośrodek w tym kraju). Zjechało się jednak milion ludzi. Większość zadowolona. Było mineło.

W tym roku wydawało mi się, że będzie zdecydowanie lepiej. No i w jakimś tam stopniu jest. Ale nie mówmy, że pada deszcz jak ktoś nam pluje w twarz. Jest tu paru gości, którzy sensownie punktują tegoroczne sCyrki ale od razu to hejterzy i zaśmiecacze forum. Może momentami za ostro, może niekoniecznie zawsze kulturalnie. Ale jak dla mnie zawsze w punkt.

Czy ja dobrze rozumiem, że oni nie mają obsługi do wyciągów??? Z pewnością nie mają obsługi do ratraków. Nakupowali tych cudeniek za ciężką kasę(swoją drogą ciekawe ile takie coś kosztuje) i nie pomyśleli o operatorach??? Rozumiem gdyby się rzecz działa pod Białymstokiem. Jesteśmy jednak w Beskidach. Tu jest od cholery stoków z ratrakami. Przychodzimy do Pana Krzysia, grzecznie pytamy czy przyjdzie za 2tysie więcej i tyle. Może pan z COSu z obsługi wyciągu by się niekoniecznie skusił(praca przez cały rok, stabilna). Nie wierze, że przy odpowiedniej kasie nie skusimy kogoś z Wisły, Istebnej czy innego Ustronia. Oczywiście o takich rzeczach myślimy w lecie a nie w szczycie sezonu. Ale co ja tam wiem. Na zarządzaniu ośrodkami narciarskimi się nie znam.

Wiem jednak, że SMR „leci w kulki”. W zeszłym roku było od cholery śniegu na Julianach. Żeby mi nikt nie zarzucił. Widziałem, jechałem. Wystarczyło puścić ratrak. Ale po co. Tłumy waliły więc po co się wysilić. A jak się sezon skończył to się Juliany zamknęło i po problemie. O 6 nie ma co pisać bo było sporo. Ale tam jest jeszcze taki kawałek 3d, który biegnie rzeczywiście między jabłonkami. Podejrzewam, że tam się coś z właścicielami gruntów nie dogadują. Albo znowu oszczędność diesla. Trasa ze Skrzycznego formalnie należąca do SMR też ratraka czasem przez kilka dni nie widziała. Kolejka do orczyka na Małe Skrzyczne sięgała czasem gdzieś hen daleko(do jakiejś połowy Hali) ale po co uruchomić drugą nitkę. O takich cudach jak Bieńkula(bo tam przecież „nie ma nasnieżania”) czy orczyki z Czyrnej nie wspomnę. Pod orczykami na Julianach śniegu nie brakowało. Kotwice wisiały. Ale po co kombinować jak ludziska i tak przyjadą. Po sezonie wyciąg wyrżnięto.

Zdecydowanie ładniej na mapce wygląda jak naskrobiemy dużo różnokolorowych lini, narysujemy ileś tam wyciągów. Dołożymy info o 22km tras. Przyjeżdżamy i już tak kolorowo nie jest. Olał już tą 6tkę. Ale Juliany to nawet za czasów „komunistycznego” Pana Richtera szły w całości. Jakoś nikomu na diesla nie brakowało. Na plus musze od razu oddać, że po zamknięciu Julków karnet bvł sporo tańszy, ale i tak moim zdaniem było lepiej go wykorzystać w COS(tam to już tak komunistycznie jest, że jak się jedzie na Dolinach to "towarzyszu" mówię do osoby z którą jadę na orczyku).

Na razie wygląda śniegowo super. Jak otworzą wszystko co mają grzecznie wszystko odszczekam. Oczywiście co by się tam nie działo to pojadę(do Wisły mam po prostu dalej), ale bardziej z naciskiem na COS a SON na koniec dnia.

Edytowane przez czepek
  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, czepek said:

Czy ja dobrze rozumiem, że oni nie mają obsługi do wyciągów??? Z pewnością nie mają obsługi do ratraków. Nakupowali tych cudeniek za ciężką kasę(swoją drogą ciekawe ile takie coś kosztuje) i nie pomyśleli o operatorach?

tak Panie, a to wszystko przez małe bezrobocie w regionie albo zły układ planet jak tłumaczą zatroskani

albo przez węża w kieszeni TMR na płace dla zatrudnionych ludzi jak ja sobie to tłumaczę..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem.dzis na Sonie czyli  wczoraj.2stycznia od 12.30do 16.30...warunki jak na zapowiadany armagedon...kapitalne...co prawda trochę wiało ale krzesła z soliska chodzily bezproblemowo...i również na Kope...chodzila...ale sama lina...2x wjeżdżaliśmy na M.S orczykiem i wiatr bym momentalnie mniejszy niż koleją z Soliska czy to na Pośredni czy na Halę....więc dziwi mnie to że krzesła nie chodziły🤔🤔🤔🤔🤔🤔😱😱😱Orientujw się co działo w poprzednich dniach niestety...zbiornik zapełniony na 90%...sniezyli 1...i to wszystko...na Golgocie czy binkuli śniegu wystarczająco żeby ratraki wjechały.ale wiadomo jaka jest polityka Smr...parę fot.😎😎😎drogą że szczyrku na salomopol cały dzień zaśnieżona...ogólnie całe dzień padał śnieg 😎😎😎😎😊😊

 

IMG_20190102_095854.jpg

IMG_20190102_225927.jpg

IMG_20190102_230455.jpg

IMG_20190102_230628.jpg

IMG_20190102_230757.jpg

IMG_20190103_001519.jpg

IMG_20190102_141255.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...