Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, zipp1001 napisał:

O kurcze, o tym nie pomyślałem. Rzeczywiście gdy się wsiada na kanapę na Kopę lepiej mieć pusty pęcherz.

Może powinni odpowiednie tabliczki i jakieś toi-toie postawić przed bramkami na Kopę? :D

Jeszcze troche i przy wyprawie na kope trzeba bedzie ABC minimum zabrac.😁

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andy-w napisał:

Tylko ten całodzienny voucher (bez jazdy wieczornej) do wykupienia za 59 PLN w ramach rekompensaty za straty moralne. A jakbym im powiedział, że tyle strachu się najadłem, że już więcej na tą kanapę nie wejdę ? Pewnie mieli by to w głębokim poważaniu.

Ale Panie w infocentrum niczego sobie i bardzo miłe.

Czy ja dobrze zrozumiałem? W zamian za niedogodności rekompensata to możliwość wydania kolejnych 59zł?

Czyli oni nic nie tracą, a zyskują jeszcze 59 zł?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, adales said:

Czy ja dobrze zrozumiałem? W zamian za niedogodności rekompensata to możliwość wydania kolejnych 59zł?

Czyli oni nic nie tracą, a zyskują jeszcze 59 zł?

Jest to do zaakceptowania(jest początek sezonu, będzie okazja wykorzystać).

Jestem ciekaw natomiast jakie mają rozwiązanie w takiej sytuacji dla swoich najwierniejszych klientów czyli posiadaczy sezonówki? Czy ich olewają i wręczają im voucher który mogą sobie wyrzucić do kosza albo pobawić się w konika i odsprzedać komuś pod kasą?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, zipp1001 napisał:

Jestem ciekaw natomiast jakie mają rozwiązanie w takiej sytuacji dla swoich najwierniejszych klientów czyli posiadaczy sezonówki? Czy ich olewają i wręczają im voucher który mogą sobie wyrzucić do kosza albo pobawić się w konika i odsprzedać komuś pod kasą?

Qwa żadnej >:( voucher dostała tylko żona która miała całodzienny karnet, mnie z sezonówką odprawili :/ A bez sensu robić dym w info centrum, jak by nie było i tak pojeździłem :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, pasazer85 said:

Qwa żadnej >:( voucher dostała tylko żona która miała całodzienny karnet, mnie z sezonówką odprawili :/ A bez sensu robić dym w info centrum, jak by nie było i tak pojeździłem :D 

Ja mam sezonówkę i voucher mi dali. Ale wykłócał się o nią współpasażer naszej kanapowej niedoli.

 Wykorzystam go kupując skipass synowi lub odstąpię znajomemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zipp1001 napisał:

O kurcze, o tym nie pomyślałem. Rzeczywiście gdy się wsiada na kanapę na Kopę lepiej mieć pusty pęcherz.

Może powinni odpowiednie tabliczki i jakieś toi-toie postawić przed bramkami na Kopę? :D

I ostrzeżenie: UWAGA NOWOCZESNA KANAPA. CZYLI WJAZD MOŻE TRWAĆ BARDZO DŁUGO. EWAKUACJA NA LINACH BARDZO PRAWDOPODOBNA!

Trochę żartuję, ale każdy widzi, że z tą koleją na razie jest coś nie tak:

- najpierw jeździła bardzoooo woooolno;

- potem przyspieszyła i zaraz ... była ewakuacja

- przerwa na weryfikację

- znów ruszyła i ... na awaryjnym.

Albo trafiliśmy na jakiś dramat pogodowy, albo z tą koleją jest coś nie tak, przy czym nie wiemy, czy zawalił producent (Leitner), czy coś innego. Szkoda, bo to piękne miejsce, choć - to już wiemy - bardzo trudne pogodowo!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Narciarz ze Śląska said:

I ostrzeżenie: UWAGA NOWOCZESNA KANAPA. CZYLI WJAZD MOŻE TRWAĆ BARDZO DŁUGO. EWAKUACJA NA LINACH BARDZO PRAWDOPODOBNA!

Trochę żartuję, ale każdy widzi, że z tą koleją na razie jest coś nie tak:

- najpierw jeździła bardzoooo woooolno;

- potem przyspieszyła i zaraz ... była ewakuacja

- przerwa na weryfikację

- znów ruszyła i ... na awaryjnym.

Albo trafiliśmy na jakiś dramat pogodowy, albo z tą koleją jest coś nie tak, przy czym nie wiemy, czy zawalił producent (Leitner), czy coś innego. Szkoda, bo to piękne miejsce, choć - to już wiemy - bardzo trudne pogodowo!

1 stycznia br. ściągali ludzi na biegu wstecznym - tak mi przynajmniej mówił snowboardzista z którym jechałem kanapą na Juliany.

Chyba wizyta konkretnej ekipy serwisowej z Italii będzie konieczna.

Tak całkiem to się temu stanowi nie dziwię, kolej nowa, tzw. choroby wieku dziecięcego ujawniają się. A i dodatkowe szkolenie załodze SMRteż się zapewne przyda.

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Narciarz ze Śląska said:

Albo trafiliśmy na jakiś dramat pogodowy, albo z tą koleją jest coś nie tak, przy czym nie wiemy, czy zawalił producent (Leitner), czy coś innego.

Może Leitner przez pomyłkę zrobił kolej ze specyfikacją do pracy w temperaturach +15 do +35st.C ? 😉

Zwalanie winy na pogodę jest śmieszne, w takiej sytuacji kolejki w Alpach musiały by nie działać przez większości zimy...

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak  @andy-w pisał że "wiszą" i że ruszyła to odpalili agregat spalinowy bo kopciło z "kominka" 

Więc powodem był brak prądu z zewnątrz, lub jakaś awaria systemowa kolei.

Coś takiego dla zainteresowanych 7min14sek na filmie.

 Może @leitner coś więcej zdradzi na temat potencjalnych problemów.

 

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolej ruszyła na awaryjnym spalinowym do przodu, to znaczy, że najprawdopodobniej zawinił silnik elektryczny. Awarie mogą być różne - mogą się uporać z tym do jutra albo czekać na nowe części zamienne lub wymianę całego silnika - zależnie od samego problemu. Na te części trochę pewnie poczekają - awarię silnika rok temu zaliczyła kolej w COS

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.01.2019

Najlepsze warunki, najwięcej otwartych tras 

 

Intensywne opady śniegu nad Szczyrkiem przyśpieszyły przygotowanie tras. Dzisiaj ruszyła trasa 7 wzdłuż żółtej kanapy i otwarte są Juliany. Jutro otwarta zostanie 1, Golgota oraz czarna Bieńkula, tym samym działać będzie cały ośrodek. Nocne przymrozki związały śnieg, dzięki czemu śnieg jest ubity, a jazda na krawędziach sprawia wiele radości.  

  • Like 6
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...