Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, pokmir napisał:

Potwierdzam zamknięta "1"najlepsza w dniu dzisiejszym,każdy wyjazd z zatrzymaniem kanapy lub gondoli.

W wielu miejscach są te znaki "stop lawiny"? Przypomniało to o jedynej mi znanej lawinie w tamtych rejonach: 

https://wiadomosci.wp.pl/lawina-w-beskidach-instruktor-snowboardu-ranny-6031714289587329a

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fredek321 napisał:

Kierowcy mistrzowie, jak narciarze mistrzowie z wątku o wypadku narciarskim.

Widzisz nie do końca to wina wyłącznie kierowców, wlasnie wróciłem z Val di Sole, gdzie było znacznie więcej turystów niż w Szczyrku, a takiego cyrku jak Scyrku z parkowaniem tam absolutnie nie ma, jak myślisz dlaczego? Dodam tylko, ze jest tam 10 linii skibusow i fantastyczny HUB przesiadkowy, a skibusy zatrzymują sie niemal pod każdym większym pensjonatem czy hotelem, przez 8 dni nawet nie spojrzałem na samochód, było fantastycznie, ale co tam najlepiej narzekać, tymczasem płacimy podatki i oczekujemy swiatowego poziomu rownież w zakresie transportu publicznego. Funkcjonują tam rowniez, darmowe dla narciarzy pociągi, które maja przystanki dosłownie pod dolna stacja kolei dla narciarzy, po opuszczeniu pociągu możesz nawet z peronu pojechać piętro wyżej ... uwaga windą wprost pod wejście do gondoli :). Cywilizacja kolego, technologia pomaga, w Szczyrku nadal mamy jedną wielką wiochę poloczoną z brakiem dobrego planowania i przewidywania skutków. Jedyne co wyszło, to sukces finansowy TMR i to może w pewnym sensie tłumaczyć brak chęci zarządu do inwestowania w dobre, skuteczne rozwiązania znane chociażby z Chopoka. Jakos sie kręci, gawiedź przyjeżdża, kasa sie zgadza, wiec po co sie starać? Business is Business, a live is brutal kolego.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sariensis napisał:

Business is Business, a live is brutal kolego.

Nie jesteśmy kolegami, to po pierwsze. 30 linii skibusów nie rozwiąże problemu bo Polak, w Polsce musi dojechać samochodem pod sam wyciąg, to po drugie, a po trzecie i najważniejsze jaki narciarz, taki kierowca co widać słychać i czuć.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj widziałem wielu tak nadętych kierowców, którzy robili bączek na autostradzie, bo myśleli ze sa tacy gieniaLni, a przepisy załatwia brak umiejętności, podobnie jest na podjedzie w okolicach BK. Znasz moje doświadczenie w prowadzeniu samochodu? Chętnie porównam z twoimi umiejętnościami i pozwolę ocenić ekspertom. Myślisz, ze jeździsz samochodem lepiej ode mnie .... :):):) nie wydaje. I się wiec skończ sie kompromitować, chyba ze masz ochotę na skonfrontowanie swojej buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sariensis napisał:

Dodaj widziałem wielu tak nadętych kierowców, którzy robili bączek na autostradzie, bo myśleli ze sa tacy gieniaLni, a przepisy załatwia brak umiejętności, podobnie jest na podjedzie w okolicach BK. Znasz moje doświadczenie w prowadzeniu samochodu? Chętnie porównam z twoimi umiejętnościami i pozwolę ocenić ekspertom. Myślisz, ze jeździsz samochodem lepiej ode mnie .... :):):) nie wydaje. I się wiec skończ sie kompromitować, chyba ze masz ochotę na skonfrontowanie swojej buty.

Kolejne potwierdzenie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fredek321 napisał:

Kolejne potwierdzenie.

Rura zmiękła, chciałby cię zobaczyć jak do mnie pyskujesz tak twarzą w twarz :). Zawsze mam ubaw po pachy w takich sytuacjach, gdy mam okazje spotkać internetowych napinaczy oko w oko :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie jakieś relacje i pogadajmy o nartach, szkoda czasu na takie napinanie się na forum, gdzie ludzi łączy fajna, wspólna pasja.

Zastanawiam się nad wyruszeniem jutro do Szczyrku do jakiegoś wtorkowego wieczoru - jest w ogóle sens się tam pchać, czy lepiej z Łodzi obrać kierunek np. Janske Lazne?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, fredek321 said:

Nie jesteśmy kolegami, to po pierwsze. 30 linii skibusów nie rozwiąże problemu bo Polak, w Polsce musi dojechać samochodem pod sam wyciąg

kolego fredek niesłusznie się unosisz, bo forma "kolego" jest ogólnie przyjętą formą zwracania się do swoich rozmówców na forach...

co do skibusów to się zgadzam że w Szczyrku nie rozwiążą sytuacji, bo nie ma szans by przyjeżdżający na jeden dzień zostawili samochody przed Szczyrkiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zipp1001 napisał:

kolego fredek niesłusznie się unosisz, bo forma "kolego" jest ogólnie przyjętą formą zwracania się do swoich rozmówców na forach...

co do skibusów to się zgadzam że w Szczyrku nie rozwiążą sytuacji, bo nie ma szans by przyjeżdżający na jeden dzień zostawili samochody przed Szczyrkiem

 

Troglodyta różnicujący ludzi ze względu na płeć i piszący o kobietach: " a widzeniu tunelowym na zakupach nawet nie wspomnę, wówczas nie wodza cię nawet gdy stoisz tuż przed nią, No chyba ze wyciągasz kartę kredytową ;)", nie będzie się zwracał do mnie per "kolego" nawet na forum, bo mnie to obraża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ratrak napisał:

Panowie, dajcie jakieś relacje i pogadajmy o nartach, szkoda czasu na takie napinanie się na forum, gdzie ludzi łączy fajna, wspólna pasja.

Zastanawiam się nad wyruszeniem jutro do Szczyrku do jakiegoś wtorkowego wieczoru - jest w ogóle sens się tam pchać, czy lepiej z Łodzi obrać kierunek np. Janske Lazne?

Jak zamieszkasz pomiędzy Soliskiem, a Pośrednim będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zipp1001 napisał:

kolego fredek niesłusznie się unosisz, bo forma "kolego" jest ogólnie przyjętą formą zwracania się do swoich rozmówców na forach...

co do skibusów to się zgadzam że w Szczyrku nie rozwiążą sytuacji, bo nie ma szans by przyjeżdżający na jeden dzień zostawili samochody przed Szczyrkiem

 

Najbardziej pomogłoby "przebicie się" z wyciągami  na drugą stronę grzbietu Skrzycznego - do Kotliny Żywieckiej - Słotwiny, Lipowej czy Ostrego. Tam miejsca na parkingi by było. Pomarzyć można - choć takie pomysły kiedyś się pojawiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ratrak napisał:

Panowie, dajcie jakieś relacje i pogadajmy o nartach, szkoda czasu na takie napinanie się na forum, gdzie ludzi łączy fajna, wspólna pasja.

Zastanawiam się nad wyruszeniem jutro do Szczyrku do jakiegoś wtorkowego wieczoru - jest w ogóle sens się tam pchać, czy lepiej z Łodzi obrać kierunek np. Janske Lazne?

Jest sens, tymbardziej, ze masz do dyspozycji nie tylko Szczyrk, ale rownież Pilsko Wiśle, Ustroń Brenna itd.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wsiadłem o 8:20 w autobus z Bielska i skończyło się na tym, ze o 9:50 wysiadłem w okolicach Buczkowic, bo równie szybko szło się na piechotę, co stało w korku. Niestety nie miałem już ochoty na jazdę po takich przygodach, a pogoda też nie zachęcała. Miasto faktycznie zakorkowane i zasypane (padało do 16-tej od samego rana, albo od wczoraj). Za to piękna, zimowa sceneria dla spacerowiczów, choć chodniki też w wielu miejscach nieodśnieżone. Nie mam pojęcia gdzie te wszystkie auta parkują, skoro będąc pod gondolą, naliczyłem na parkingu 25 aut x 6 rzędów = 150, trochę jeszcze stało dookoła, więc powiedzmy 200. Drugi parking pewnie podobnej wielkości. Kolejka do gondoli na oko 5-10 minut, pierwszy raz za to widziałem tylu narciarzy, zjeżdżających na sam dół ze Skrzycznego. Jutro drugie podejście godzinę wcześniej, czyli start z Bielska 7:20 i ma też tak mocno nie padać.

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fredek321 napisał:

Troglodyta różnicujący ludzi ze względu na płeć i piszący o kobietach: " a widzeniu tunelowym na zakupach nawet nie wspomnę, wówczas nie wodza cię nawet gdy stoisz tuż przed nią, No chyba ze wyciągasz kartę kredytową ;)", nie będzie się zwracał do mnie per "kolego" nawet na forum, bo mnie to obraża.

Wyluzuj dziadziu, bo sie spocisz i jeszcze ci rozrusznik stanie imbecylu, poczucie humoru to także dobra cecha, ale idioci jej nie posiadają, bez odbioru, możemy kontynuować ta rozmowę wyłącznie w realu, o ile wiesz co to realny świat dupku. Masz odwagę na spotkanie twarzą w twarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, to ja chyba sensu startu do Szczyrku nie widzę. Myślałem, by jechać autem i na miejscu poruszać się autobusami tak jak robiłem, gdy byłem tam jeszcze w orczykowych czasach. Ale cóż z tego, skoro skibus też stoi w korku :(.

Wygląda na to, że sens ma jedynie nocleg w Wiśle i przejazd przez Biały Krzyż, ale tutaj z kolei problem w wiekowym samochodzie bez bajerów typu ABS i ESP 😅.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ratrak napisał:

Ech, to ja chyba sensu startu do Szczyrku nie widzę. Myślałem, by jechać autem i na miejscu poruszać się autobusami tak jak robiłem, gdy byłem tam jeszcze w orczykowych czasach. Ale cóż z tego, skoro skibus też stoi w korku :(.

Wygląda na to, że sens ma jedynie nocleg w Wiśle i przejazd przez Biały Krzyż, ale tutaj z kolei problem w wiekowym samochodzie bez bajerów typu ABS i ESP 😅.

Dowiedz się, czy są miejsca u pastora Byrta na luterskiej parafii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...