Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

To wina Słowaków, czy Was jako doświadczonych narciarzy? Sorry ja uczącym doradzam nie kupowanie karnetów, właśnie przez takie sytuacje.

Warto pomyśleć wczesniej i tyle w temacie.

Człowiek kupił karnety online, bo jest taniej. Taka moda i rzeczywistość, że taniej, wygodniej i szybciej jest online. Jeśli kupił karnet na jazdy wieczorne, to pewnie pomyślał, że działa na cały ośrodek SMR w godzinach 18-21. Wiele osób zapewne tak myśli. Kolejna głupota SMR, że w ramach karnetu wieczornego nie można korzystać z Maxilanda. Jeszcze większą głupotą jest to, że ktoś robił problem w ewentualnym przebukowaniu karnetu na inny dzień/dla innej osoby. Wystarczyło grzecznie wyjaśnić klientowi sytuację i pójść mu na rękę. Nic ich to nie kosztowało, a kasę zgarnęli.

W takim wypadku sam bym nazwał ich ZŁODZIEJAMI, bo kasę zagarnęli dosyć łatwo, a żeby wyciągnąć rękę do klienta to już ciężko. Przecież nikt nie wymagał od nich przenoszenia gór czy darmowego karnetu "bo mi się nie podobało". Człowiek nie skorzystał z usługi w wybranym terminie i mógł to zrobić kiedy indziej. Wizerunkowo kolejny strzał w kolano, ale mnie to jakoś nie dziwi.

PS. Uprzedzam fakty, więc fredek321 walnij "Downvote" bo tylko to umiesz robić dobrze.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ptk89 napisał:

Człowiek kupił karnety online, bo jest taniej. Taka moda i rzeczywistość, że taniej, wygodniej i szybciej jest online. Jeśli kupił karnet na jazdy wieczorne, to pewnie pomyślał, że działa na cały ośrodek SMR w godzinach 18-21. Wiele osób zapewne tak myśli. Kolejna głupota SMR, że w ramach karnetu wieczornego nie można korzystać z Maxilanda. Jeszcze większą głupotą jest to, że ktoś robił problem w ewentualnym przebukowaniu karnetu na inny dzień/dla innej osoby. Wystarczyło grzecznie wyjaśnić klientowi sytuację i pójść mu na rękę. Nic ich to nie kosztowało, a kasę zgarnęli.

W takim wypadku sam bym nazwał ich ZŁODZIEJAMI, bo kasę zagarnęli dosyć łatwo, a żeby wyciągnąć rękę do klienta to już ciężko. Przecież nikt nie wymagał od nich przenoszenia gór czy darmowego karnetu "bo mi się nie podobało". Człowiek nie skorzystał z usługi w wybranym terminie i mógł to zrobić kiedy indziej. Wizerunkowo kolejny strzał w kolano, ale mnie to jakoś nie dziwi.

PS. Uprzedzam fakty, więc fredek321 walnij "Downvote" bo tylko to umiesz robić dobrze.

Dziwną modą to jest korzystanie z usług/podpisywanie umów bez zaznajamiania się z regulaminem/ umową, a później żal i pretensje, że przedsiębiorca złodziej jeden z drugim śmie przestrzegać regulaminu no hańba normalnie. To jest promowanie umysłowego lenistwa.

Edytowane przez Ostek
  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Ostek napisał:

Dziwną modą to jest korzystanie z usług/podpisywanie umów bez zaznajamiania się z regulaminem/ umową, a później żal i pretensje, że przedsiębiorca złodziej jeden z drugim śmie przestrzegać regulaminu no hańba normalnie. To jest promowanie umysłowego lenistwa.

Żeby to jeszcze przedsiębiorca, dostało się całej nacji tzn. "Słowakom"

Tak, kosmici w Szczyrku wylądowali............................

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marek_kapica napisał:

Wczoraj też nie było jakiś mega tłumu w COS i SON. Świeżego śniegu co dziennie dużo. Czarna trasa w COS mega, jechalem nią pierwszy raz w życiu, od razu awansowało na moją ulubioną 😀

U mnie jest nią od dawna w Polsce. Nie przepadam za takimi jednostajnymi, stromymi trasami w lesie jak Golgota, czy Bieńkula (prawie zawsze w cieniu) - i nie dziwię się, że tego typu trasy są w wielu miejscach likwidowane, bądź zaprzestaje się ich utrzymywania, bo to przyjemność jedynie dla "sportowych" narciarzy., których jest garstka. Natomiast FIS jest trasą bardzo urozmaiconą - ścianki przeplatają się z odcinkami płaskimi, sporo zakrętów i różna sceneria. Taka trasa marzeń (jak na polskie warunki), Kaskadę też uwielbiam. Drugi typ czarnych tras, jakie lubię, to typowo alpejskie "urwiska", jak Kocioł Gąsienicowy, gdy podchodzi się nad tą krawędź i spogląda w dół - i to wrażenie przestrzeni dookoła.

Edytowane przez koliber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ostek napisał:

Dziwną modą to jest korzystanie z usług/podpisywanie umów bez zaznajamiania się z regulaminem/ umową, a później żal i pretensje, że przedsiębiorca złodziej jeden z drugim śmie przestrzegać regulaminu no hańba normalnie. To jest promowanie umysłowego lenistwa.

to proszę wskaż w którym miejscu jest tu odwołanie do regulaminu, jakaś gwiazdka, przypis, czy proste zdanie można rozumieć inaczej, czy potrzeba w tym wypadku czytać całe regulaminy, jest to niedopowiedzenie i może nawet celowe, a tak w ogóle w roku poprzednim nie było problemu z aktywacją skipassa niewykorzystanego w kolejnych dniach... tu link do cennika.... https://www.szczyrkowski.pl/index.php?id=6200&L=176

Przechwytywanie2.PNG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już rozgorzała dyskusja na temat karnetów, zwrotów itd. to ku przestrodze.

 

Wybierając się na jazdę wieczorną w SMR i kupując karnet online, dokładnie sprawdzajcie czy aby na pewno jest to skipass na dzisiejszy dzień. Podczas ubiegłotygodniowego wyjazdu kupowałem tak skipass i odbiłem się od bramek - okazało się, że jest na „jutro”. Na szczęście udało sie zrobić zwrot na konto Gopass (-5zł). 

 

Niech tylko ktoś mądry teraz powie, jak kupić skipass za kredyty na koncie Gopass, lub częściowo za kredyty a częściowo pieniądze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robur82 napisał:

Jak kupujesz, bilet do kina to denerwujesz stołek,  tu nic nie rezerwujesz

Kolego, pojedź sobie do dowolnej stacji narciarskiej w Europie. Kup bilet czasowy na określony dzień i nie użyj go. Potem idź odzyskać kasę. Ciekawe czy Ci się uda. Czy Ty myślisz, że na tym forum nie ma ludzi, którym przepadł karnet? Co też mam napisać złodziejscy Austriacy, czy Włosi. A tam karnet kosztuje 120 zł za dzień i więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Robur82 napisał:

Nawet nie chcieli przepisać tego na kolejny dzień. Rozumiem gdyby przynajmniej raz wjechał. Przecież wszyscy wiedzą, że cały ośrodek na gopasie śmiga. To co miał ktoś godzinę siedzieć i wszystkiego doczekać, czy czasem ten wyciąg na innym karnecie śmiga? Tak brońcie słowaków , zainwestowali to teraz mogą kroić jak im podoba się 

Ja nie bronie mam ich w pozdrowieniu. Liczę sie, ja, ja i ja tyle w temacie.

Ale nie wciskaj kitu ze ktoś Cię oszukal. Ja do gopasa dzwoniłem / pisałem wiele razy zawsze pomogli, kto pyta nie błądzi.

Sam w infocentrum bylem ostatnio 5 razy, bo miałem problem ze skipasem, ale zawsze sie starali, zawsze pomogli. A mogłem biadolic... tak w ramach podtrzymania dyskusji.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Narty to sport przestrzeni, który odbywa się na powietrzu, w górach i żaden gestor wyciągów nigdy nie odpowiadał za pogodę, lawiny, opad śniegu czy... głupotę użytkowników. Roszczeniowe podejście jest znakiem naszych czasów ale postarajmy się aby chociaż w tym pięknym sporcie eliminować tego typu zachowania.

Swego czasu, byłem świadkiem sceny kiedy dwóch krewkich "narciarzy" próbowało wyciągnąć przez okienko Panią kasjerkę na Czarnej Górze bo nie ratrakowano stoku jak śnieg padał. Dopiero jak dostali po ryju to ich otrzeźwiło.

Takich ludzi, podobnie jak jeżdżących niebezpiecznie bez poszanowania innych, eliminujmy wszystkimi siłami ze stoków!

Pozdro

Edytowane przez Mitek
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Greg napisał:

Apropos zwrotów za niewykorzystane karnety - zapytajcie może kolegów, którzy nie pojeździli dzisiaj w Soelden z powodu zamkniętego ośrodka (lawiny, zamknięte drogi, wichry etc) - czy ktoś im coś przebukował .......

tu nie chodzi o przebukowanie... tu chodzi o zapis pod cennikiem i logiczny rozbiór zdania , jeśli jest napisane bez żadnych odsyłaczy i warunków : "zmiana daty uzycia skipasu kosztuje 5 zł" to co mam szukać kruczków prawnych, mam się zastanawiać nad głębią zdania i ukrytym sensem gdzie go nie ma!!!!, to jest kpina, miejmy nadzieję że znajdzie się osoba zrobiona w bambuko, która wniesie sprawę do sadu i wolny sąd rozsądzi sprawę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z kolegą, że informacja powinna być czytelna. Ja ostatnio dużo czasu spędziłem na stronie internetowej by znaleźć pełną informację dotyczącą zakupu online. Dodzwonić na infolinię się nie da- sprawdziłem, 2 x po 25 min wisiałem na telefonie i nie było odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Gopassa od 4 lat - cała moja rodzina korzysta.

Karnety na Chopok, do Tatralandii, do Szczyrku, zakupy przy użyciu punktów i nigdy przez ten okres nie miałem żadnych problemów.

Nawet jeśli były - w tym roku nie mogę dokupić jazdy dziennej na swój gopass, ze względu na to, że mam wykupioną wieczorną na cały sezon - wszystko udało się załatwić z Biurem Obsługi Klienta.

Tylko ja nie dzwonię - piszę.

Może najwyższa pora się ogarnąć i czytać ze zrozumieniem, a nie robić larum z własnych "niedociągnięć" ...

A jak nie rozumie się sprzedaży on-line to zawsze można kupić w kasie - płacąc co prawda dłużej - no ale coś za coś ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy ktoś był w ostatni weekend? Co prawa od piątku forum nie śledziłem, ale jakoś nie widzę wielu relacji. Chodzi mi głównie o liczbę osób, czy był najazd ze względu na ferie? Pytam bo mama właśnie rezerwować nocleg na ostatni tydzień stycznia a jeszcze trochę waham się pomiędzy Szczyrkiem a Krynicą. Wolę Szczyrk, tylko te ostatnie wieści o niesamowitych tłumach mnie  lekko odstraszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 stycznia zaczynają się ferie mazowieckie, może być zupełnie inna sytuacja niż w tym tygodniu. A pytanie o jazdę wieczorną i karnety za akcje jest bardzo ciekawe. Na stronie tmr-u w warunkach korzystania - jazda wieczorna jest wyłączona z karnetów sezonowych (130 akcji i więcej). Przy karnetach za 25, 40 lub 80 akcji - nie widzę konkretnej informacji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, kordiankw said:

Z tego co mi wiadomo to nie, przynajmniej w ubiegłym roku nie działały, w tym nie sprawdzałem.

ok, dzięki za info, w takim razie jakbym był, to spróbuję najpierw przejść przez bramki ;) w sumie, to co im zalezy, żeby mi skasować jeden dzień z karnetu za jazdę wieczorną ? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Stusi napisał:

Liczyłem, że całe mazowieckie jeździ do Białki 😛

jako przedstawiciel mazowieckiego: byłem w tym sezonie w Białce, byłem z Szczyrku, bylem w Wiśle

tak że my "stolyca" jesteśmy wszędzie i jest nas duuuużo, do tego niekoniecznie tylko w nasze ferie ;), nie licz więc że odpuścimy Szczyrk

  • Like 2
  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...