Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, przemo_narciarz napisał:

...

Ja zawsze opisuje fakty.

...

Nie można pisać publicznie pewnych rzeczy, ponieważ za dużo osób to czyta i jak tak dalej pójdzie do szczyrku bedzie trzeba jechać godzinę szybciej zeby nie stać w korku, albo na ósmym parkingu.

... Nie nie napisze publicznie którędy szybciej,...

To po co piszesz cokolwiek?

Forum jest od tego żeby sobie pomagać. Doradzać. A jeśli Ty się nie podzielisz to wybacz ale Twoja obecność tutaj jest bezwartościowa...

  • Downvote 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shuger napisał:

To po co piszesz cokolwiek?

Forum jest od tego żeby sobie pomagać. Doradzać. A jeśli Ty się nie podzielisz to wybacz ale Twoja obecność tutaj jest bezwartościowa...

Bardzo wartościowa bo relacje pisze z pobytu nie na podstawie kamer!!!!!!!!!!!!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mamad napisał:

 

Siedzą non stop na kamerkach. Do Szczyrku z fotela mają daleko. Najgorsze jest to że wypowiadają się na temat kolejek i warunków. Ba doszło do tego że gość na podstawie kamerki napisał że trasy są zwezone. To był hit bo jeździło się całą szerokością ale hejtował ile wlezie😀 Swoją drogą za uporczywe wrzucanie screenów i komentowanie na ich podstawie warunków powinien być ban.

W porządku ale z przykrością muszę stwierdzić, że kamerki jednak dają pewien obraz sytuacji. Nie musi on być w pełni prawdziwy ale jednak. Co nie zmienia faktu, że jak ktoś w ogóle się wypowiada o infrastrukturze nie będąc wcale na miejscówce to ma nie po kolei pod deklem. Czy tak jest faktycznie trudno mi ocenić. 

Przepraszam bo jak w przywitaniu więcej śmigam rowerem niż nartami ale smutne jest to w jaki sposób i ile czasu zajmujecie się bzdetami. A powinno być tak jak na trasach rowerowych w Bielsku gdzie ludzie dzielą się info z kwestii technicznych. Jaka trasa lepsza, gdzie jest słabo bo mało śniegu, jak się gdzie dostać, zaparkować, ... Jak by tak czytał ktoś kto w ogóle nie wie gdzie leży Szczyrk ale ma ochotę przyjechać to proszę wybaczyć ale g..no się dowie. Nie macie tu kogoś kto sprząta niepotrzebne posty zwyczajnie je usuwając. Jeśli nie to by się przydał bo inaczej nie widzę przyszłości w tym temacie. 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2019 o 20:09, shuger napisał:

Nie że bym się czepiał....
ale Ty stałeś w kolejce do poziomu zielonej budki 7 minut...
a @moruniek w kolejce do poziomu pierwszego słupa kolejki stał 9 minut....

Może to jednak Ty masz problem z pomiarem czasu...? albo umiesz się przepychać w kolejce... :D 
6.thumb.jpg.f1086893905ba35b0fff20cc4a389427.jpg

Nie wiem dlaczego, ale zauważyłem (na podstawie kilku wizyt), że kolejka do kolejki na Juliany chodzi zdecydowanie szybkiej, niż ta do kolejki na Halę Skrzyczeńską, mimo, że wyglądają podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, jadę do Szczyrku za tydzień jeździć będę czwartek,piątek, sobota. Dużo ludzi jest również poza weekendami?. 

O której trzeba byc pod wyciagiem aby spokojnie znaleść miejsce do parkowania? Jakie trasy polecacie - podajcie numery. 

Macie jakieś jeszcze porady to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kamilpr napisał:

Czesc, jadę do Szczyrku za tydzień jeździć będę czwartek,piątek, sobota. Dużo ludzi jest również poza weekendami?. 

O której trzeba byc pod wyciagiem aby spokojnie znaleść miejsce do parkowania? Jakie trasy polecacie - podajcie numery. 

Macie jakieś jeszcze porady to piszcie.

Dojazd codziennie ten sam: korek do Szczyrku od 8:30 i ze Szczyrku (totalna blokada na godzinę) po 16:00. Bez znaczenia, weekend, czy nie. Po 10:00 nie zaparkujesz. Mimo armagedonowych zdjęć z kamer internetowych muszisz wiedzieć, że ... da się całkiem, całkiem pojeździć. Te kolejki są na 5-10 min., a trasy długie. Polecam też wieczór. Wczoraj był tłum w dzień, a wieczorem na gondoli... bajka...warunki super... trasy równiutkie, patrz:

2019-01-23.thumb.png.21d1bcd702daeec56bc0e22ef26e7790.png

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze ważna rada. Warto jechać, jak ... psuje się pogoda (bywa pusto), a przynajmniej prognozy są do kitu. Przy słonecznych prognozach jest zdecydowanie gorzej z frekwencją. Decyduje bliskość aglomeracji. Trudniej (tłum) też jeździ się od 11:30 do 14:30, wcześniej i później dobrze. Wieczorem, poza PT i SB też ok.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kamilpr napisał:

Czesc, jadę do Szczyrku za tydzień jeździć będę czwartek,piątek, sobota. Dużo ludzi jest również poza weekendami?. 

O której trzeba byc pod wyciagiem aby spokojnie znaleść miejsce do parkowania? Jakie trasy polecacie - podajcie numery. 

Macie jakieś jeszcze porady to piszcie.

 

jeśli mieszkam w Wiśle, wstaje o 7, o 8.00 parkuję na Pośrednim

zjeżdżam do krzesełek

ujeżdżam obydwa krzesełka (wszystkie trasy sa warte jeżdżenia, ulubiona nr 7 i Golgota) aż zrobi się większa kolejka

wtedy kombinuję albo orczyk i Bieńkula/ trasa nr1

albo krzesło na Kopę i COS - orczyk na Skrzyczne i talerzyk

jeśli mieszkam w Szczyrku, 8 rano parkuje na Czyrnej , póki sie da oszczędzam nogi na gondoli potem orczyk, Solisko, jak sie wypełni, kierunek  COS i orczyk (lub krzesło jeśli nie ma tłumu)

odpoczynki w Kocie lub w Iglo, i w barze przy talerzyku na Dolinach

jak zawsze podstawa to wstać wcześnie, i zjeżdżać do baru przed falą, a jak fala w barze to my wtedy na stok

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie. 

Na tak fajnym śniegu dawno nie jeździłem. Trasy mimo ludu trzymały do końca 😳

Kolejki owszem były, trochę mnie to męczyło, ale bez tragedii. To nie Alpy. 

Pogoda i warun zrekompensowały wszystko. 

Widziałem trzy duże minerały na trasie. Zostały tylko dwa, bo jeden wywaliłem do lasu 😀

Ośrodek objechałem cały i dzień uważam za bardzo udany. 

Prawie bym zapomniał. Nowe połączenia robią mega robotę. 

DSC_0428.JPG

DSC_0432.JPG

DSC_0435.JPG

Edytowane przez artix
  • Like 15
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyjazd z domu o 8:17. Na Solisku melduję się z córką o 9:01. Tak o 9:30 ruszamy kolejek brak wiec na żółtą. Zjazd na dół czwórka i na niebieską. Tu odstalem całe 3 min. W dół dychą. Do góry znów żółtą i tu już gigantyczna kolejka na 5 min więc co to to nie. Ruszamy w dół trójką do gondoli. Ta przyjazna z minutę stania. Córką zgłasza zapotrzebowanie na energię więc znów czwórką do Soliska trzy minuty w kolejce i jedziemy na pośredni. Tam ósemką do Kota na kiełbaske. Przerwa trwa godzinkę i pora do dychy i na Solisko. Tu znów z 4 min czekania i do góry. Teraz uwaga odstalem znów całe 5 min i na Kope. Z Kopy do gondoli bajka córka pod koniec zapytała ile jeszcze kilometrów. Gondola już na bieżącą. Później Kopa i MS talerzyk na bieżącą. Koniec to Pośredni bo też bez kolejek. Ostatnie odbicie to 15:59. Fuks. Trasy momentami puste aż się wierzyć nie chciało. Na 9 ostatni zjazd po 16 jeszcze sztruks złapałem. Dzień bajka oby tak było zawsze. Na COS nie byłem bo córka.

20190123_104033.thumb.jpg.8584353de0ad049cc1d723cf6dae63aa.jpg

Jedyne co przeszkadzało to silny wiatr na Kopie i MS oraz przemieszczają się lodowa mgła. Kolej na Kope dała radę chodź popołudniu wiatr już był bardzo silny u góry. Na talerzyku mozna było się zamienić w bałwana. Dzień idealny.

Wyjazd z Soliska 16:40. Powrót do domu 17:30.

Edytowane przez mamad
  • Like 11
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Nie wiem dlaczego, ale zauważyłem (na podstawie kilku wizyt), że kolejka do kolejki na Juliany chodzi zdecydowanie szybkiej, niż ta do kolejki na Halę Skrzyczeńską, mimo, że wyglądają podobnie.

To samo zauważyłem wczoraj. A wytłumaczenie jest bardzo proste: od bramek do kanapy jest znacząca różnica pomiędzy żółtą i niebieską kanapą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...