Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Daria 1984 napisał:

Wystartuje Snow Park, przez najbliższe 2 tygodnie będzie najwiecej ludzi, ferie śląskie się zaczynaja.

Hmmm... wg mnie to nie wygląda na Snow Park, tylko na falowany teren, taki do ćwiczeń. Kiedyś taki robili np. w Białce przy 1 czerwonej. Chyba, że jeszcze to zmienili i teraz wygląda inaczej. Ale jeśli miałyby to być hopki to jakieś powalone hopki, gdzie ląduje się na wznoszącym stoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zapatrujecie na jutro? Wybiera się ktoś? Ja właśnie rozważam, obawiam się wiatru i tłumu.
Czy na Golgocie (wiem że jest zamknięta) da się teraz normalnie jeździć? Mam na myśli czy nie ma tam jakiś 2 metrowych zasp śniegu z lancy, przetarć i innych tego typu atrakcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, gruchauho napisał:

Jak się zapatrujecie na jutro? Wybiera się ktoś? Ja właśnie rozważam, obawiam się wiatru i tłumu.
Czy na Golgocie (wiem że jest zamknięta) da się teraz normalnie jeździć? Mam na myśli czy nie ma tam jakiś 2 metrowych zasp śniegu z lancy, przetarć i innych tego typu atrakcji?

Ja podarowalem sobie smr narazie. Poczekam jeszcze te dwa tygodnie żeby sobie nie psuć miłych wspomnień.

Miałem byc dzisiaj ale na szczęście odwiadziało mi się.

Od niedzieli do czwartku chopok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Ja podarowalem sobie smr narazie. Poczekam jeszcze te dwa tygodnie żeby sobie nie psuć miłych wspomnień.

Miałem byc dzisiaj ale na szczęście odwiadziało mi się.

Od niedzieli do czwartku chopok:)

Będę od piątku Chopok, Strbskie Pleso, Łomnica, mam karnet na Szczyrk a nawet dwa bo na wieczorne jazdy też mam, od początku sezonu byłem w Szczyrku 3 razy i nie wiem czy jeszcze tutaj zawitam widząc te 40 minutowe kolejki do niewiadomo czego tak na prawdę, może czasem wpadnę na COS, SMR to jest porażka całkowita, strata czasu, nerwów i pieniędzy, na przyszły sezon ewentualnie tylko karnet na Słowację, szczyrk tylko okazjonalnie od czasu do czasu, karnet tutaj jest po prostu bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, gruchauho napisał:

Dziękuję. Pogoda piękna. Stojąc w 15 minutowej kolejce na Solisku można się opalić :) Kanapa na Kopę stoi. Na Julianach dość porywisty wiatr. Ide do baru przeczekać. 

w sumie fajny Resort, może potrzeba więcej leżaków dla rozładowania kolejek :):):)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sariensis napisał:

widząc te 40 minutowe kolejki

 

 

40 minut temu, gruchauho napisał:

Stojąc w 15 minutowej kolejce na Solisku można się opalić :) 

To może nie patrz na kolejki. Już zauważyłem że dla patrzących kolejki są na 40 min a dla stojących w tych kolejkach jak widzisz wyżej są na 15 min. Zdecydowanie wierzę stojącym za to w ogóle patrzącym😊

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mamad napisał:

 

 

To może nie patrz na kolejki. Już zauważyłem że dla patrzących kolejki są na 40 min a dla stojących w tych kolejkach jak widzisz wyżej są na 15 min. Zdecydowanie wierzę stojącym za to w ogóle patrzącym😊

nawet 15 minutowe uważam za zbyt długie, wole Łomnicę, gdzie kolejek w ogóle brak, na Chopoku są, za to mamy znacznie lepsze trasy do wyboru. Byłem 2 razy i to mi w zupełności wystarczyło 9 zjazdów na 3 godziny wieczornych jazd to zdecydowanie za mało jak dla mnie, za taka usługę już nie zamierzam więcej przedpłacać, po prostu słaby jakościowo produkt, karnet na Słowacje obejmuje 3 fajne miejscowości, na Polskę ... 1 słownie (jedną) przepełnioną i bez infrastruktury w dodatku z bardzo poważnymi problemami z utrzymaniem należytego stanu głównych szlaków komunikacyjnych, co już zaowocowało bardzo poważnymi zdarzeniami-słabo póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, gruchauho napisał:

Dziękuję. Pogoda piękna. Stojąc w 15 minutowej kolejce na Solisku można się opalić :) Kanapa na Kopę stoi. Na Julianach dość porywisty wiatr. Ide do baru przeczekać. 

Az z ciekawości zerknąłem na kamery, na Kopę już chodzi, za to niebieska kanapa jak tylko na nią patrzę to zaraz się zatrzymuje :)

Szczyrk TMR 07.02.2019 Czwartek godz. 11:00

 

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2019-02-07 105053.jpg

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2019-02-07 105233.jpg

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2019-02-07 105642.jpg

  • Like 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, gruchauho napisał:

Dziękuję. Pogoda piękna. Stojąc w 15 minutowej kolejce na Solisku można się opalić :) Kanapa na Kopę stoi. Na Julianach dość porywisty wiatr. Ide do baru przeczekać. 

I już wiem dlaczego tak pusto dziś na COS. Jest genialnie, choć czarna na grzebieniu nieczynna (trening), to i tak można się wyjeździć za wszystkie czasy. Wieczorem wstawię relację. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja by przeczekać ten szczyt. Teraz do gondoli stałem 8 minut. Kanapa na Kopę ruszyła i widać jak na dłoni jak ta "trasa" pięknie rozładowuje. Aktualnie jeżdżę na Bieńkuli, jest PETARDA, równo, bez lodu, przy ostatnim zjeździe na trasie łącznie 4 narciarzy. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, nikdob napisał:

Hmmm... wg mnie to nie wygląda na Snow Park, tylko na falowany teren, taki do ćwiczeń. Kiedyś taki robili np. w Białce przy 1 czerwonej. Chyba, że jeszcze to zmienili i teraz wygląda inaczej. Ale jeśli miałyby to być hopki to jakieś powalone hopki, gdzie ląduje się na wznoszącym stoku.

Do mini ski crossu😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pagórki sa na Łomnicy, do czego sluża? W zasadzie to nie wiem, czasem widac jak instruktorzy szkolek narcoarskich prowadzaja po nich kursantow, w zeszly weekend dwa razy sie po nich przejechalem, nic specjalnego, to Juz lepszy rollercoaster na niebieskiej trojce okolo 15.00 ;), do snowparku to temu baaardzo daleko, w Bialce potrafili postawic wlasciwy na zawody freestyle, tutaj to sa pagórki nic wiecej.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, nikdob napisał:

Hmmm... wg mnie to nie wygląda na Snow Park, tylko na falowany teren, taki do ćwiczeń. Kiedyś taki robili np. w Białce przy 1 czerwonej. Chyba, że jeszcze to zmienili i teraz wygląda inaczej. Ale jeśli miałyby to być hopki to jakieś powalone hopki, gdzie ląduje się na wznoszącym stoku.

W niektórych miejscach w Austrii - np. w Filzmoos - robią dokładnie takie same. Zawsze to jakaś dodatkowa atrakcja - moja wtedy 7-latka uważała to za super atrakcję i w Filzmoos wjeżdżała w to pofalowanie za każdym razem. W lepiej doinwestowanych ośrodkach pojawiają się tzw. Fun Slope'y - widziałem takie w Schmitten, Livigno, zdaje się od tego roku w Schladming. Dla dzieciaków super zabawa - zresztą i dorosłym sprawiało frajdę. Może w SMR też się kiedyś coś takiego pojawi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cosworth240 napisał:

doinwestowanych ośrodkach pojawiają się tzw. Fun Slope'y - widziałem takie w Schmitten, Livigno, zdaje

W Livigno kojarzę była taka rynna dla narciarzy :)

Ja kiedyś widziałem filmik w necie gdzie gość pokazywał jak na tym ćwiczyć jazdę po nierównym terenie z absorbowaniem nierówności nogami i skrętem na szczycie. Ale tylko to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, nikdob napisał:

W Livigno kojarzę była taka rynna dla narciarzy :)

Ja kiedyś widziałem filmik w necie gdzie gość pokazywał jak na tym ćwiczyć jazdę po nierównym terenie z absorbowaniem nierówności nogami i skrętem na szczycie. Ale tylko to.

 

Fun Slope jest na Mottolino i nazywa sie to Yepi:

 

U tutaj Funslope na Schmitten:

Tutaj na Hauser Kaibling:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marionen napisał:

Widać, że nie widziałeś toru do skicrossu. Same rolery to za mało , muszą być jeszcze odpowiednio wyprofilowane, by zawodnicy mogli niektóre z nich przeskaiwać. Nieodzownym składnikiem są również skocznie, bandy i ostre profilowane zakręty...

Widać że się uwziąłeś...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, andy-w napisał:

Wstyd pytać, ale czy na Solisku jest jakikolwiek bezpłatny parking ?

Jeżeli już to w grę wchodzi chyba tylko ten na pętli autobusowej.

w Szczyrku wszystkie parkingi powinny być płatne, minimum 10 zł za godzinę

  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...