Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś warunki rewelacyjne. 5-20cm świeżego puchu na betonie. Sypie cały czas. W ciągu dnia warunki nie pogarszały się pomimo tłumów. Ten puch, jakimś cudem, został w miarę równo ubity. Najlepsza Bieńkula. Ludzi zero, puchu najwięcej, a beton jakby trochę mniej betonowy.

Golgota intensywnie śnieżona. Kilka armat i lanc na HS.

Posiłek w "grzybku" na Pośrednim. Opis za moment w stosownym wątku.

Co do szkółek, to jeździ ich co najmniej 20. M.in. z  Korbielowa.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fredek321 napisał:

Dziś warunki rewelacyjne. 5-20cm świeżego puchu na betonie. Sypie cały czas. W ciągu dnia warunki nie pogarszały się pomimo tłumów. Ten puch, jakimś cudem, został w miarę równo ubity.

Tu jakiegoś zaskoczenia niema. Wiem że jest tu jeden czy dwóch gości którzy wrzycali prognozy i podobno już cały zeszły tydzień miała być BAJKOWA wiosna ale oni raczej nie rozróżniają chmur od zupy w talerzu więc tyle z tej bajkowej wiosny zostało. Odwilż na jedną dobę. Sypie i sypać będzie jeszcze cobajmniej jutro. Później zobaczymy bo stratusy zaczną mieć wpływ na pogodę i może się okazać że zamiast pięknego słońca będzie szaro i niezbyt przyjemnie. Zima w pełni więc i ja korzystam. O 13:30 skończyłem dziś jazdę bo trzeba do pracy. Potwierdzam jest rewalacja. Kolejny dzień z idealnymi warunkami. Teraz będę polował na słoneczny ciepły dzień by pierwszą opalenizne złapać. Do końca marca może się uda trochę takich dni dorwać. Byle do słonecznych klimatów bo tego bardzo tej zimy brakuje.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mamad napisał:

Potwierdzam jest rewalacja.

Jeszcze o kolejkach, budzących wielkie emocje. Dziś najdłużej do niebieskiej, 12 minut i to nie pod koniec, ale około 10:30. Po prostu można mieć pecha. 3x postój kanapy z powodu wypadnięcia przy wsiadaniu, radosna ekipa, która puściła kilka kanap i wreszcie zmęczony gość, który chciał zająć miejscówkę leżącą przed wszystkimi. On wywołał najdłuższy przestój. Bez tych atrakcji pod koniec jeżdżenia (ok. 12:30) 10 minut, czyli wyjątkowo długo.

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre warunki do jazdy na trasie 1, 4, 7, 8, 9, 9a i 10. Nawet o godzinie 16 na ostatniej sciance na trasie 4 nie było muld. Na 3 różnie, pierwsze 200 m od Malego Skrzycznego sam lód. następnie kopy śniegu, a na trasie sniegu po kostki, ponizej Hali Skrzyczenskiej podobnie.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda wieczorna. 3 genialna przy pierwszym zjeździe, potem niestety widać brak czasu na związanie śniegu po ratrakowaniu. 1 trzymała się dłużej, ale w miarę przybywania osób, które absolutnie nie powinny próbować zjazdu taką trasą, też uległa degradacji.

Wieli pozytyw - nie trafiliśmy pijanych. Ogromny postęp w stosunku do ubiegłego roku. Zwraca też uwagę kulturalne dbanie o zapełnienie gondolek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fredek321 napisał:

Jazda wieczorna. 3 genialna przy pierwszym zjeździe, potem niestety widać brak czasu na związanie śniegu po ratrakowaniu. 1 trzymała się dłużej, ale w miarę przybywania osób, które absolutnie nie powinny próbować zjazdu taką trasą, też uległa degradacji.

No niestety, wg mnie żadna z tych tras nie jest przystosowana do wpuszczania na nie narciarzy którzy są głównymi  klientami tej stacji(dotyczy się to jazd wieczornych i po świeżych opadach) .Wyobraź sobie jak 3 wyglądała w ciągu dnia gdy w w nocy był opad 20-30cm śniegu, na ,,S,, muldy po kolana , tam jeździli na wszystkim, ale mało kto na nartach :P 

PS. Będziesz jutro na wieczornej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.02.2019 o 14:17, moruniek napisał:

Przejazd przez drogę.

przejazd.jpg

Zwalisko przejazd przez drogę, na przyszły sezon szykuje się przejazd pod drogą.

Rozpoczęto procedurę do ,,Budowa przepustu dla przejazdu narciarzy pod ul. Zwalisko w Szczyrku wraz z przebudową sieci: elektroenergetycznej, gazowej i kanalizacji sanitarnej"

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2017-09-12 094612.jpg

 

Edytowane przez surfing
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ptk89 napisał:

Jest ktoś na miejscu i podpowie ile trzeba stać w takiej kolejce? 

Kij z sezonówką i chyba postawie na Czarną Górę bo tam mnie jeszcze nie było. 

93B3D449-B5B9-4CA4-8D41-5479672028FE.png

Dziś jest środa, przez ostatnie 2 tygodnie jak byłem, nie było bardziej zatłoczonego dnia niż środa. Nie rozumiem tego fenomenu nartowania w SMR właśnie w środy. Dziś akurat stoi B5, co powoduje automatyczne korkowanie się Soliska.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ptk89 napisał:

Jest ktoś na miejscu i podpowie ile trzeba stać w takiej kolejce? 

Kij z sezonówką i chyba postawie na Czarną Górę bo tam mnie jeszcze nie było. 

A ja nawet nie dotarłam na miejsce. Wyjechałam trochę za późno i jadąc o 7.50 w sznurze samochodów, spojrzawszy z ronda w Buczkowicach na zapełnioną drogę do Szczyrku, zrobiłam zwrot o 180 stopni... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście podziwiam za odwagę i transparentność zarządzających SMR. Trzy kamerki pokazujące w całej okazałości gigantyczne kolejki w ośrodku to jest coś. W Białce wszystkie kamery są ustawione tak, że nie sposób wywnioskować jak wielki nartogedon się danego dnia odbywa. W Szczyrku mamy wszystko na tacy:)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptk89 napisał:

Jest ktoś na miejscu i podpowie ile trzeba stać w takiej kolejce? 

Kij z sezonówką i chyba postawie na Czarną Górę bo tam mnie jeszcze nie było. 

93B3D449-B5B9-4CA4-8D41-5479672028FE.png

8-10 minut do niebieskiej, jak wiesz, gdzie stanąć. Dziś rekordowa liczba narciarzy. Tłok od 9:30. Choć potem stabilnie, może dlatego, że każda knajpka pęka w szwach. Na Pośrednim kilkanaście dużych autokarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, fredek321 napisał:

8-10 minut do niebieskiej, jak wiesz, gdzie stanąć. Dziś rekordowa liczba narciarzy. Tłok od 9:30. Choć potem stabilnie, może dlatego, że każda knajpka pęka w szwach. Na Pośrednim kilkanaście dużych autokarów.

Ja stałem z tego miejsca 15 do 18 min. byłem sam i cisnołem przy siatkach

Edytowane przez kruger27
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wykresy Gopass. Przy jeździe "na bieżąco" niebieską kanapą od odbicia do odbicia zajmuje mi 14-17 minut, Przyjmuję, że wszystko ponad 15 to stanie w kolejce. Dzisiejsze czasy na bramkach przed odpoczynkiem, fizjologią, kiełbasą i tym podobnymi opóźniaczami ;): 8:38, 8:54, 9:13, 9:32, 9:53 (zdjęcie z 9:41) 10:15

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, shuger said:

Ja też podziwiam....:ph34r:

 

Nasz szczyrkowski detektyw wykrył.. aferę 😉. No dobrze tacy tropiciele też są potrzebni

Tak na serio to administratorzy strony faktycznie działają słabo. 

Edytowane przez andy-w
  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, andy-w napisał:

Nasz szczyrkowski detektyw wykrył.. aferę 😉. No dobrze tacy tropiciele też są potrzebni

Tak na serio to administratorzy strony faktycznie działają słabo. 

Naprawdę jeżdżąc na stoku wchodzisz na stronę? Chyba na kamery.

Przy każdym wyciągu wyświetlają aktualny stan do tego komunikaty głosowe. Bez przesady.

Na chopoku w niedzielę całą północ wyłączyli w 15 min!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, przemo_narciarz said:

Naprawdę jeżdżąc na stoku wchodzisz na stronę? Chyba na kamery.

Przy każdym wyciągu wyświetlają aktualny stan do tego komunikaty głosowe. Bez przesady.

Na chopoku w niedzielę całą północ wyłączyli w 15 min!!!!!

Oczywiście, że patrzę niemal wyłącznie na kamery. Będąc w jednej części ośrodka, czy nawet w innym ośrodku (COS) często sprawdzam, czy jechać tam czy tam. Zwłaszcza w takie oblężone dni jak dzisiaj lub w czasie niepewnej wietrznej pogody, marznących opadów, mgły itp.

Ale info o trasach i wyciągach w tabeli powinno być rzetelne i zgodne z rzeczywistością

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...