Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fredek321 napisał:

Polecam uważne czytanie moich postów i przyjęcie do wiadomości, że są jeszcze inni forumowicze, których zacytowałem. Po raz drugi i ostatni bez odbioru.

To adresuj swoje nieokrzesane komentarze wyraźnie. Kompletny brak logiki i dobrego wychowania. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak drążyłem sprawę orczyków ok m-c temu po wypadku odpowiedzieli mi na FB tak.

Że wystąpili do kilku firm o opinię techniczną(na co po co?), ,by móc ubiegać się o odbiór techniczny,z czego odpowiedziała tylko jedna.

Takie masło maślane.

A nieoficjalnie "pociągnięty za język pracownik" powiedział ,że  SMR nie puści już tych orczyków , bo po co płacić 4 dniówki.

Jak widać to po odbiór techniczny nie wystąpili do tej pory.

A sprawa tych orczyków powraca ,a kolejki jak były tak są i niestety będą,ważne że SMR-owi kasa się zgadza.

To jest hejt czy fakt?

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat z ich strony.   2.03.2019
 
Jazda wieczorna wstrzymana od 4.03

Informujemy o wstrzymaniu od dnia 4.03 (poniedziałek) jazdy wieczornej ze względu na wysokie temperatury popołudniowe i wieczorne, które uniemożliwiają właściwe przygotowanie tras na wieczorną jazdę. Sprzedaż online na gopass.pl od dnia 2.03. zostanie wyłączona do odwołania. Wraz z powrotem ochłodzenia  jazda wieczorna zostanie przywrócona.

https://www.szczyrkowski.pl/zaplanuj-pobyt/szczyrk-na-zywo/

 

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2019 o 16:25, Bemek napisał:

Powinni pomyśleć o nowej trasie z  Małego Skrzycznego ,ponoć są tam jakieś możliwości do Soliska coś  zrobić  ?  ewentualnie  poszerzyć z M.Skrzycznego do  Hali Skrzyczeńskiej.

Kiedyś (jeszcze za czasów GON-u chyba w latach 70.) były plany wytyczenia nowej trasy z Małego Skrzycznego do Hali Skrzyczeńskiej. Oczywiście nic z tego nie wyszło. Trochę szkoda

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś inne warunki niż wczoraj, zwłaszcza poniżej 800 m n.p.m. - szybko zrobiło się miękko, na końcówce tras 4/7 ogromne muldy. W miarę komfortowo jeździło się na całej Hali Pośredniej. Ogólnie powyżej 800m duża mgła, a rano też mokry śnieg. Po "awarii technicznej" (nie wiem której już w tym sezonie), przed godziną 11 ruszyła kanapa z Soliska na Halę, a już się obawiałem, że zwiedzanie trzeba będzie odbywać skibusem. Dziś kolejki o wiele mniejsze niż wczoraj, bardzo równomiernie się rozłożyły i do wszystkich wyciągów czekało się ok. 2-3 minuty. Warto też odnotować, że kolej z Hali Skrzyczeńskiej na Kopę jako jedyna ma w praktyce (a nie tylko w teorii) podgrzewane siedzenia.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, koliber napisał:

Warto też odnotować, że kolej z Hali Skrzyczeńskiej na Kopę jako jedyna ma w praktyce (a nie tylko w teorii) podgrzewane siedzenia.

Niestety bardzo krótko działa ten wynalazek, idę o zakład,że od przyszłego sezony w kanapie na Kopę też już nie będzie działał :D

PS

Może kolega @leitner przybliży nam troszkę działanie tego systemu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, koliber napisał:

. Po "awarii technicznej" (nie wiem której już w tym sezonie), przed godziną 11 ruszyła kanapa z Soliska na Halę, a

awaria dopadła również krzesło niebieskie (na Pośredni) ok. godz. 14,40, ponoć jak powiedziała obsługa "wybiło na słupie"

  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pasazer85 napisał:

Może kolega @leitner przybliży nam troszkę działanie tego systemu ? 

Pod siedzeniami znajduje się płyta grzewcza, która jest zasilana przez szynoprzewody na stacjach (teoretycznie na obu - jak jest w tym przypadku to nie wiem, na pewno na dolnej) i być może na niektórych podporach. Kiedyś wrzucałem tu zdjęcie takiej płyty z kanapy na Wierch Pośredni. Na razie nie mogę go znaleźć

Edytowane przez leitner
  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...