Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Ta oferta słowackiej sezonówki to jakiś kosmos. 1000zł i jazda po wszystkich największych ośrodkach w tej części Europy. Dodajmy, że wspaniałych, cudownych, najlepszych TMRowskich ośrodkach 🙃🙃
Ja jednak na Chopok/Łomnice pojadę max 3 razy w sezonie, dlatego najprawdopodobniej zdecyduję się na Szczyrk razem z wieczornymi (950zł). A na Słowację zawsze można skoczyć za 25 euro. Czekam dalej na opinie tych, którzy owe sezonówki mieli, i tak na nie (bądź na TMR) narzekali. Przecież aż tak pięknie być nie może :)
Tak jak kolega wyżej pisze, oferta jest sensowna dla osób ze Śląska i okolic.

Edytowane przez gruchauho
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, fredek321 said:

700 złotych to taniej niż 2x6 dni kupowane u właściciela "współpracującego pensjonatu". Jednak dla mieszkańca Łodzi ryzyko jest za wysokie.

Ja mieszkam pod Warszawą, w tym sezonie jeździłem u nich ponad 40 dni na nartach (COS, BSA, SMR), a jeszcze pewnie kilka pojeżdżę. Prawdopodobnie kupię jednak wersję Słowacką, bo i tak mam zarezerwowany nocleg na Chopoku od 12 do 19 kwietnia (Czyżby przygotowali ofertę specjalnie z myślą o moich potrzebach ?). 

Wersja Słowacka ma jednak ograniczenia (27.-31.12.2019, 4.-5.1.2020) - pytanie czy dotyczą też Szczyrku ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Zibi28 said:

Prognozowanie długoterminowe jest przez różne modele liczone, więc jest liczone po coś. Mamadu dla nas je analizował i potem przedstawiał, i robił to z dużą znajomością tematu. To że ich sprawdzalność bywa zupełnie przypadkowa, z powodów już dziś poruszonych, to o tym wtedy również pisaliśmy. 

Hmmmm, na czym miałaby polegać znajomość tematu prognozowania w przypadku jeśli sprawdzalność była przypadkowa? Jak dla mnie to raczej były zaklęcia rzucane naiwnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, colin23 said:

A w PL można wykupić sezonówkę słowacką. W sumie 3 wielkie ośrodki za niecałe 1000zł. Ciekawe czy na słowackiej będzie działać wieczorna jazda? 

a które to "wielkie" ośrodki znajdują się na Słowacji....O.o?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, colin23 said:

A w PL można wykupić sezonówkę słowacką. W sumie 3 wielkie ośrodki za niecałe 1000zł. Ciekawe czy na słowackiej będzie działać wieczorna jazda? 

Można. Odnośnie wieczornej zapytam ich i dam znać. 

25 minutes ago, colin23 said:

Moruniek, a powiedz do kiedy tak czysto teoretycznie można śmigać w Jasnej? W kwietniu jeszcze tam coś będzie działać? Czy 

Teoretycznie do końca kwietnia, jak będzie z pogodą zobaczymy. Zakładam, że do 20 będzie można pojeździć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, gruchauho said:

Ta oferta słowackiej sezonówki to jakiś kosmos. 1000zł i jazda po wszystkich największych ośrodkach w tej części Europy. Dodajmy, że wspaniałych, cudownych, najlepszych TMRowskich ośrodkach 🙃🙃
Ja jednak na Chopok/Łomnice pojadę max 3 razy w sezonie, dlatego najprawdopodobniej zdecyduję się na Szczyrk razem z wieczornymi (950zł). A na Słowację zawsze można skoczyć za 25 euro. Czekam dalej na opinie tych, którzy owe sezonówki mieli, i tak na nie (bądź na TMR) narzekali. Przecież aż tak pięknie być nie może :)
Tak jak kolega wyżej pisze, oferta jest sensowna dla osób ze Śląska i okolic.

Mieszkam tuż obok, mam Słowacje, Polskę+wieczorne, Słowacja się opłacała, Szczyrk jest dla mnie absolutnie bez sensu, byłem w sumie 6 razy i wyszło in minus, lubię się zmëczyć na nartach a w Szczyrku nie da sie na SON już pojeździć a na te kilka dni wymienię punkty na skipassy i pojadę na COS :). SON będę omijał bardzo szerokim łukiem, kupię sezonówkę na Słowacę, bo warto i mnie nie obranicza do jednego, marnej jakości ośrodka, do kompletu dokupię karnet na 23 ośrodki na karnecie Salzburgerland. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, miałam mieszane uczucia co do kupna sezonówki na 2019/20. Od paru lat kupowałam sezonówki i byłam zadowolona, w tym roku jednak zniechęcił mnie SMR. Trzeba było stale kalkulować, czy w dany dzień warto się tam wybrać. Jazda w weekendy przez praktycznie całą zimę i w ferie śląskie (a i inne w wielkich aglomeracjach) jeśli nawet możliwa, to pozbawiona wielkiej przyjemności. I chyba nie tylko tłumy (a za tymi zdecydowanie nie przepadam) mnie zniechęciły. Miejsce po prostu zbrzydło. Hala Skrzyczeńska, na której dawniej trasy wiodły wśród drzew, stała się gołym, wielkim placem. Trasy wyrównane, znacznie mniej ciekawe niż przedtem. Ot, człowiek nie czuje się już jak w górach, a jak w wielkim parku rozrywki. 

Sytuację ratował jednak COS, choć i tam bywało sporo ludzi. Zachowała się jednak dawna atmosfera, tłumy też zdecydowanie były mniejsze. Polubiłam również BSA na krótkie wyskoki. 

Biorąc to wszystko pod uwagę, chyba jednak zdecyduję się na sezonówkę na przyszły sezon. COS i BSA nadal będą na swoich miejscach i będzie tam można dobrze pojeździć (oby COS pozostał taki, jaki jest, niepokoją mnie pogłoski o oddaniu go w dzierżawę TMR-owi, które ostatnio jakoś ucichły - mam nadzieję, że do tego nie dojdzie...). Mimo wszystko Szczyrk mam bardzo blisko - to jedyne miejsce, do którego można się wybrać dysponując dosłownie paroma wolnymi godzinami. A cena jest zaskakująco niska, właściwie nie żal będzie w bardziej obleganych terminach odpuścić i wybrać się w inne miejsca. Może i dlatego tak ją skalkulowano - żeby zapaleńcy nie odwrócili się do końca od Szczyrku? 

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Maria said:

Szczerze mówiąc, miałam mieszane uczucia co do kupna sezonówki na 2019/20. Od paru lat kupowałam sezonówki i byłam zadowolona, w tym roku jednak zniechęcił mnie SMR. Trzeba było stale kalkulować, czy w dany dzień warto się tam wybrać. Jazda w weekendy przez praktycznie całą zimę i w ferie śląskie (a i inne w wielkich aglomeracjach) jeśli nawet możliwa, to pozbawiona wielkiej przyjemności. I chyba nie tylko tłumy (a za tymi zdecydowanie nie przepadam) mnie zniechęciły. Miejsce po prostu zbrzydło. Hala Skrzyczeńska, na której dawniej trasy wiodły wśród drzew, stała się gołym, wielkim placem. Trasy wyrównane, znacznie mniej ciekawe niż przedtem. Ot, człowiek nie czuje się już jak w górach, a jak w wielkim parku rozrywki. 

Sytuację ratował jednak COS, choć i tam bywało sporo ludzi. Zachowała się jednak dawna atmosfera, tłumy też zdecydowanie były mniejsze. Polubiłam również BSA na krótkie wyskoki. 

Biorąc to wszystko pod uwagę, chyba jednak zdecyduję się na sezonówkę na przyszły sezon. COS i BSA nadal będą na swoich miejscach i będzie tam można dobrze pojeździć (oby COS pozostał taki, jaki jest, niepokoją mnie pogłoski o oddaniu go w dzierżawę TMR-owi, które ostatnio jakoś ucichły - mam nadzieję, że do tego nie dojdzie...). Mimo wszystko Szczyrk mam bardzo blisko - to jedyne miejsce, do którego można się wybrać dysponując dosłownie paroma wolnymi godzinami. A cena jest zaskakująco niska, właściwie nie żal będzie w bardziej obleganych terminach odpuścić i wybrać się w inne miejsca. Może i dlatego tak ją skalkulowano - żeby zapaleńcy nie odwrócili się do końca od Szczyrku? 

Ot właśnie sposób na biznes.
Przekonać kupującego że robi niebywały interes kupując dużo wcześniej "okazyjnie" sezonówkę za 700zł... :D :D :D 
A to że potem przez cały sezon przeklina:
- na nie przygotowane trasy
- na kolejki 30 minutowe do wyciągów
- na nie naśnieżoną Bieńkulę i Golgotę
- na zatrzymywanie całego ośrodka ze względu na wiatr i inne cuda...
- na smog który jest większy niż w dużych miastach
- późne rozpoczęcie i wczesne zakończenie sezonu
....to już problem kupującego :D:D:D 
Kupowanie sezonówki to kupowanie kota w worku która najczęściej kończy się próbą udowodnienia wszystkim na forum jaki to był złoty interes.
Niestety przykładów na skionline było bardzo dużo...za dużo...

  • Thanks 1
  • Downvote 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, christof said:

Jesli ktos jezdzi duzo w sezonie to jest to nawey zloto-diamentowy interes

Cena jest niska to fakt, ale należy pamiętać, że chytry dwa razy traci, jak mawia staropolskie przysłowie, raz się skusiłem, straciłem i już po raz drugi tego błędu nie popełnie, Słowacja i owszem, ale SON?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, christof said:

W Slowackiej sezonowce masz Szczyrk gratis....nie stracisz ani pol razu. Nawet sie kusic nie musisz. 

To tylko świadczy o tym jak TMR traktuje Szczyrk...
Jak odpad który można rzucić gratis.
Nawet nie liczcie na to że w Szczyrku cokolwiek się poprawi... :/ 

Edytowane przez shuger
  • Thanks 1
  • Downvote 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, christof said:

Lubie takie gratisowe odpady. Prosze o wiecej

A TMR lubi takich klientów, którzy kupując sezonówkę doskonale wypełniają luki w najgorszym możliwym czasie, kiedy nikt inny nie myśli o tym żeby wydać jakąkolwiek złotówkę na ich usługi. Wspaniale więc uzupełniacie Wasze wzajemne oczekiwania. :D:D :D 

Edytowane przez shuger
  • Haha 1
  • Downvote 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...