Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

7 hours ago, Sariensis said:

Nikogo nie ma w Szczyrku, bo pokupili nowe sezonówki i pojechali aktywować na Chopok, gdzie dzisiaj były znowu dzikie tłumy :).

Byłeś ?

Jakie dzikie tłumy, chyba na kamerkach ...

Jestem od piątku, dzikie tłumy ??? Nie ma ... Ludzie są, ale nie tłumy, większość przyjechała się pobawić o poopalać a nie pojeździć 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, moloo said:

Byłeś ?

Jakie dzikie tłumy, chyba na kamerkach ...

Jestem od piątku, dzikie tłumy ??? Nie ma ... Ludzie są, ale nie tłumy, większość przyjechała się pobawić o poopalać a nie pojeździć 

 

Takie, chyba widać wyraźnie więc po co bajki odpowiadasz?

F727EB93-2ECB-4974-B492-088A700160D1.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, moloo said:

Nie jest to kolejka na maksymalnie 8 minut stania i to jeszcze z samego rana - potem na bieżąco przez całe 2 dni, a dzisiaj cały czas na bieżąco 

Zdjecie zrobione wczoraj około 11.15 na bieżaco nie było nawet na stronie poludniowej, po co opowiadasz bajki? Parkingi i okoliczne rowy zawalone samochodami na maksa już około 8.10, pewnie to turyści piesi z leżakami, a trasy narciarskie były tak zorane przez wioesenne skowronki, ty tam w ogóle byłeś czy tak tylko się napinasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami, czytając relacje, wydaje mi się, że w ośrodkach TMR (Szczyrk i Chopok) jest jakieś zakrzywienie czasu. Kolejki na 15 minut trwają np. max 5 minut. A tymczasem w takiej znienawidzonej Białce odwrotnie - kolejki na 5 minut to przynajmniej kwadrans i w dodatku stoi się w błocie.

Nie chcę stawać po stronie fanboyów, czy też hejterów któregokolwiek ośrodka, ale śmieszy mnie to jakoś.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za stary jestem żeby komuś udowadniać gdzie jestem w weekendy ...

Chopok to góra na którą trzeba mieć sposób, góra którą trzeba znać ...

Jak na znasz albo wcale nie stoisz w kolejkach albo stoisz do kilku minut ... A jak nie to wszystko Ci na niej przeszkadza :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, WojtekM said:

Czasami, czytając relacje, wydaje mi się, że w ośrodkach TMR (Szczyrk i Chopok) jest jakieś zakrzywienie czasu. Kolejki na 15 minut trwają np. max 5 minut. A tymczasem w takiej znienawidzonej Białce odwrotnie - kolejki na 5 minut to przynajmniej kwadrans i w dodatku stoi się w błocie.

Nie chcę stawać po stronie fanboyów, czy też hejterów któregokolwiek ośrodka, ale śmieszy mnie to jakoś.

Szkoda tylko tych, którzy łykajà te brednie, bo przecież nikt kto zna te ośrodki nie uwierzy, że tam nastała jakaś normalność.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Sariensis said:

Takie, chyba widać wyraźnie więc po co bajki odpowiadasz?

F727EB93-2ECB-4974-B492-088A700160D1.jpeg

Ty zawsze musisz we wszystkim być najlepszy i najmądrzejszy. Tak się składa że byliśmy z @moloo i resztą ekipy trzy dni. I było mega.

Pier...isz o jakiś kolejkach a ta kolejka była o 9. Od 10 wjeżdżało się drugą, czasami pierwszą gondolą!!!!!!

byliśmy całą grupą forumową była mega impra, łącznie z jeżdżeniem żlebami. Relacji nie ma bo Wy wolicie pisać o kolejce więc dementuje dzisiaj kolejek nie było.

  • Like 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Takie kolejki były dosłownie chwilę. A i tak od końca czerwonych siatek do wejścia do wagonika zajęło mi 6-7 minut. I to bez specjalnego przepychania. Parkingi faktycznie pełne ale na trasach względnie tłoczno. Najbardziej oblegane knajpy. Szkoda jedynie że tak ciepło i dobre trasy kończyły się o 10-11. Potem jedynie wąskie przecinki po bokach tras gdzie można było śmignąć slalomowo 🙂

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, colin23 said:

Potwierdzam. Takie kolejki były dosłownie chwilę. A i tak od końca czerwonych siatek do wejścia do wagonika zajęło mi 6-7 minut. I to bez specjalnego przepychania. Parkingi faktycznie pełne ale na trasach względnie tłoczno. Najbardziej oblegane knajpy. Szkoda jedynie że tak ciepło i dobre trasy kończyły się o 10-11. Potem jedynie wąskie przecinki po bokach tras gdzie można było śmignąć slalomowo 🙂

 

 

@colin23 trzeba było zjechać za trasy od 10 było niesamowicie😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kolejny weekend na BSA upłynął szybko. Warunki od 8:00 do 10:30 dobre, trasy przygotowane bardzo dobrze. Oznakowanie miejsc potencjalnie niebezpiecznych bardzo dobre. Niebieska, czerwona, czarna- bez minerałów. Czarna i czerwona z racji położenia trzymają "sztruks" długo. Przed południem dół bardzo miękki i ze sporymi usypami ale bez histerii. Zobaczymy co przyniesie kolejny Telemarkowy wyjazd...

Z pozdrowieniami:

wariat jazdy Telemarkiem.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku marca jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszelkie kolejki do kolejek w Szczyrku zniknęły. Więcej: wyciągi wożą powietrze.

Odznacza to, że u nas narciarstwo to stan psychologiczny (jest śnieg za oknem w mieście - jadę!), nie pasja. Bo dla pasjonatów właśnie nastała bajka.

Tyle na temat mega kolejek w Szczyrku. 

Były, ale:

- w święta Bożego Narodzenia;

- w ferie;

- pierwszy tydzień po feriach.

I tyle. 

Zresztą nawet w "trudnych dniach" dało się jeździć do 10:00 i od 14:00, w międzyczasie warto było zwiedzić knajpki na herbatkę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Od początku marca jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wszelkie kolejki do kolejek w Szczyrku zniknęły. Więcej: wyciągi wożą powietrze.

Odznacza to, że u nas narciarstwo to stan psychologiczny (jest śnieg za oknem w mieście - jadę!), nie pasja. Bo dla pasjonatów właśnie nastała bajka.

Jakoś to tak jest, że chce się nart, jak na dworze zimno:;)  Ale końcówka sezonu jest wskaźnikiem, gdzie jest najlepsze naśnieżanie i które miejsca cieszą się największym "wzięciem".  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zibi28 napisał:

Jakoś to tak jest, że chce się nart, jak na dworze zimno:;)  Ale końcówka sezonu jest wskaźnikiem, gdzie jest najlepsze naśnieżanie i które miejsca cieszą się największym "wzięciem".  

Witam, u mnie gorzej, Cały rok chce mi się nart....no cóż jaki śniegi zejdą będzie czas na literaturę, porządny serwis i przygotowanie kondycyjne.

Z pozdrowieniami:

wariat jazdy Telemarkiem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk stacje najczęściej kiedy zaczyna się coś dziać. Np. nie działa kanapa na Zbójnicą Kopę. Poniżej zdjęcie z 09 marca 2019 (stała kanapa na ZK - wiało). Tam brakuje alternatywy w przypadku wiatru (orczyk w Czyrnej jest nieczynny, talerzyk na MS jak wieje, wyłączają w pierwszej kolejności - bardzo blisko drzewa) oraz kanapy na Pośrednim (w mojej ocenie skutecznie rozładuje Solisko).

spacer.png

A tu pół godziny później COS.

spacer.png

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, latanie jest również piękne. Ale cóż, znam tylko MI72, Dromadera, Wilgę i Kruka, Tylko te maszyny było mi prowadzić. Zawsze w asyście PILOTÓW, ale i tak miałem godziny wolności i szczęścia, okupionego skupieniem i czasem strachem (tak, bałem się)..NARCIARSTWO to jak latanie, skupienie, technika a potem styl, którego w lataniu nigdy nie osiągnąłem. Nie jestem pilotem, tylko prowadziłem maszyny w stopniu dostatecznym..(jeszcze żyję i załoga również)., jestem NARCIARZEM.

Z pozdrowieniami:

wariat jazdy Telemarkiem , stary, upierdliwy grzyb.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, colin23 napisał:

Potem jedynie wąskie przecinki po bokach tras gdzie można było śmignąć slalomow

Witam, większość problemów robiły za mnie narty, Dzioby 131mm, talia pod butem 91mm, piętka  podwinięta lekko 91mm. Ciężkie, pancerne,twarde, nie wybaczają błędów, ale je oduczę tych szykan. W końcu maja 19300mm długości...(radius ok 25-30 m) Jak się naprawdę "dociśnie", to miękną na piętnastym metrze.😀 ,i tak trzymam.

Z pozdrowieniami:

wariat jazdy Telemarkiem.

Edytowane przez kptdenaturat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎03‎-‎24 o 19:29, WojtekM napisał:

Czasami, czytając relacje, wydaje mi się, że w ośrodkach TMR (Szczyrk i Chopok) jest jakieś zakrzywienie czasu. Kolejki na 15 minut trwają np. max 5 minut. A tymczasem w takiej znienawidzonej Białce odwrotnie - kolejki na 5 minut to przynajmniej kwadrans i w dodatku stoi się w błocie.

Nie chcę stawać po stronie fanboyów, czy też hejterów któregokolwiek ośrodka, ale śmieszy mnie to jakoś.

Czekaj czekaj, pokupią sezonówki na przyszły rok to też będą tutaj sobie udowadniać jak to się wyjeździli. :D:D:D

 
0F3649A5-9BB7-4480-8065-8F8C9AAD8B65.jpeg.3b05f6d03a99387d53b2d27979918d69.thumb.jpg.26147d679957985e1f8a65285c1e88dd.jpg

 

Na "alpejskich" trasach: :D:D:D 
2_thumb_jpg_ac36585d3cd0d96ba0c1a1a4c6c794db.jpg.547bbf8506683cafad59f977652e7455.jpg

Edytowane przez shuger
  • Like 2
  • Haha 1
  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, shuger napisał:

Czekaj czekaj, pokupią sezonówki na przyszły rok to też będą tutaj sobie udowadniać jak to się wyjeździli. :D:D:D

Już pokupowali, w poprzednim sezonie też mieli i się najeździli, niekoniecznie na ,,alpejskiej,, trasie :)

Słuchaj 24 stycznia, mniej więcej o 10:31 sekund 24 wypadło mi z kieszeni w kolejce na solisku pindzisiąt groszy ,nie masz  screena jak ktoś je podnosi ? 🤣

Edytowane przez pasazer85
  • Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...