Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Mops napisał:

😘😵💪👍:x FANTASTYCZNIE!!! SUPER!!! Gdyby jeszcze COS wydłużył sezon🤩 Ale oni Orczyków bez kanap nie puszczą😤 Wiem że zacznę pleść ale gdyby tak chociaż podwozili jakimiś pojazdami na Doliny...

Szczerze? Z buta bym podeszła, gdyby same orczyki chodziły. Bliżej niż na Goryczkową, a tak się chadzało be wydziwiania jeszcze nie tak dawno :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria napisał:

Szczerze? Z buta bym podeszła, gdyby same orczyki chodziły. Bliżej niż na Goryczkową, a tak się chadzało be wydziwiania jeszcze nie tak dawno :D 

1 dniowy karnet, auto pod Gondolą potem na Kopę i na COS i jechane! Powrót podobno już 3a puściła ale da się zjechać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2019 o 16:37, arnoldd napisał:

Ile dni przejeździłeś w Szczyrku ?

W zeszłym roku rekord.  Pierwszy raz 8.11 na BSA (otwarcie było chyba 4.11).  Ostatni 8.04 zatem dokładnie 5 miesięcy jeżdżenia . Zazwyczaj jeżdżę 2 dni w tygodniu wiec 8x w miesiącu . 5 miesięcy to 40 dni.  Trzeba trochę odjąć ale z drugiej strony trochę dodać bo raz jeździłem cały tydzien codziennie. Wychodzi na to ze 40-50 dni jazdy .  2400km z endomondo....  GOPASS nie liczy BSA i COS. Endomondo dodaje za to długości wyciągów .....

 

W tym roku nie będzie tyle ale i tak super......

a dziś kolejne 7 h na nartach...cudowne słońce a FIS na COS przecudowny.....

 

mam nadzieje ze mniej więcej policzone...... sezonowka 2020 oczywiście już zakupiona......   pozdrawiam innych wariatów narciarskich 😀

Edytowane przez Narciarz G
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kptdenaturat napisał:

Witam, latanie jest również piękne. Ale cóż, znam tylko MI72, Dromadera, Wilgę i Kruka, Tylko te maszyny było mi prowadzić. Zawsze w asyście PILOTÓW, ale i tak miałem godziny wolności i szczęścia, okupionego skupieniem i czasem strachem (tak, bałem się)..NARCIARSTWO to jak latanie, skupienie, technika a potem styl, którego w lataniu nigdy nie osiągnąłem. Nie jestem pilotem, tylko prowadziłem maszyny w stopniu dostatecznym..(jeszcze żyję i załoga również)., jestem NARCIARZEM.

To, że żyjesz - to czytamy:;) Zazdroszczę stylowej jazdy na nartach:;) Pewnie w powietrzu idzie mi trochę lepiej - bo mam do niego bliżej:;)

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, AndKur napisał:

 

Na koncie gopass są karnety za 69 pln

Na stronie https://www.szczyrkowski.pl/cennik/skipassy/skipassy-201819/ jest tylko 99 zł offline i 79 zł online. Ja konta gopass nie mam, więc jakby co 99 zł.

Tak czy inaczej - tanio nie jest jak za trasę z Kopy oraz wzdłuż talerzyka z MS. Nie wiadomo też w jakim stanie będą te trasy w pierwszym tygodniu kwietnia. Takie mam wątpliwości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WojtekM napisał:

Na stronie https://www.szczyrkowski.pl/cennik/skipassy/skipassy-201819/ jest tylko 99 zł offline i 79 zł online. Ja konta gopass nie mam, więc jakby co 99 zł.

Tak czy inaczej - tanio nie jest jak za trasę z Kopy oraz wzdłuż talerzyka z MS. Nie wiadomo też w jakim stanie będą te trasy w pierwszym tygodniu kwietnia. Takie mam wątpliwości.

Samo konto gopass jest darmowe a założenie dosyć proste ale wątpliwości rozumiem ;). BSA ma na ten moment jeszcze fajne warunki ale oni chyba definitywnie konczą w ten weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, AndKur napisał:

Warun lepszy niż się spodziewałem przy tej temperaturze

Do południa jazda pierwsza klasa.  W drugiej części dnia na dole było +18 stopni, u góry niewiele mniej. 

Przy tej temperaturze śnieg od Skrzyczeńskiej w dół schodził w oczach. Pojawiały się miejsca nie do ominięcia - z mieszaniną śniegu i kamieni.  Faktycznie - uzasadniony koniec :(

Na górze śniegu jest dość. Teoretycznie przez tydzień ma chodzić jeszcze Kopa i talerzyk.  Jak będzie tak ciepło dalej - to Kopa robi się całkiem bez sensu. Paradoksalnie najłatwiejszy stok był problematyczny dla słabiej jeżdżących...Miękko i grząsko - u góry bez ostrego odpychania nie da rady.

Duże Skrzyczne dziś też ostatni dzień. Praktycznie koniec sezonu dla Szczyrku.

Ostatni tu, ale bardzo udany dzień na nartach 😎

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszugeruje trochę. Ja w SMR spędziłem 6-7 bardzo udanych dni, jako że sezonowki nie mam nasunęła mi się dziwna myśl.

BSA ogromny potencjał, fabryka i magazyn śniegu, kończy sezon tydzień przed SMR który nic nie potrafi zrobić, nawet tras naśnieżać.

Ciekawe czy naprawdę tak kalkulują skoro dla paru osób działają?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Zaszugeruje trochę. Ja w SMR spędziłem 6-7 bardzo udanych dni, jako że sezonowki nie mam nasunęła mi się dziwna myśl.

BSA ogromny potencjał, fabryka i magazyn śniegu, kończy sezon tydzień przed SMR który nic nie potrafi zrobić, nawet tras naśnieżać.

Ciekawe czy naprawdę tak kalkulują skoro dla paru osób działają?

Pewnie mało narciarzy było i stwierdzili że im się nie opłaca. Jakoś rok temu jeździłem tam w maju przy 20 stopniach i na trasie pod orczykiem było wystarczająco śniegu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Greg napisał:

Jak będzie tak ciepło dalej - to Kopa robi się całkiem bez sensu. Paradoksalnie najłatwiejszy stok był problematyczny dla słabiej jeżdżących...Miękko i grząsko - u góry bez ostrego odpychania nie da rady.

No kurde,  kto mógł się spodziewać :D taka genialna trasa wyprofilowana przez SMR za grube zyliony 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, przemo_narciarz napisał:

 

BSA ogromny potencjał, fabryka i magazyn śniegu, kończy sezon tydzień przed SMR który nic nie potrafi zrobić, nawet tras naśnieżać.


Potencjał infrastrukturalny, miałeś na myśli (?) Bo górka to jest, jak to delikatnie ująć.. taka sobie. W świadomości przeciętnych polskich narciarzy koniec marca to już dawno po sezonie. Jeszcze kilka dni temu działał Stożek, Poniwiec, Cieńków... zamykają bo brak chętnych do jazdy. Ale trochę się nie dziwię. Ja też odpuściłem jazdę w PL po tym jak pół lutego jeździłem w kaszy i muldach, a sztruks widziałem tylko przez jakąś godzinkę z rana.

Edytowane przez gruchauho
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, gruchauho napisał:


Potencjał infrastrukturalny, miałeś na myśli (?) Bo górka to jest, jak to delikatnie ująć.. taka sobie. W świadomości przeciętnych polskich narciarzy koniec marca to już dawno po sezonie. Jeszcze kilka dni temu działał Stożek, Poniwiec, Cieńków... zamykają bo brak chętnych do jazdy. Ale trochę się nie dziwię. Ja też odpuściłem jazdę w PL po tym jak pół lutego jeździłem w kaszy i muldach, a sztruks widziałem tylko przez jakąś godzinkę z rana.

Taka wolna myśl, też już dawno nie byłem. Wolę Chopok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...