Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, shuger napisał:

Z resztą daleko szukać:
Jutro 6 osobowa kanapa w Istebnej Złoty Groń zaprasza.

Złoty Groń trasa ma 900 m

SMR 3B ma 1600 m 

SMR 2 ma 1200 ale tam jest miejsce które i tak często wytapia bo jest z ekspozycją na słońce

@shuger zobacz na inne ośrodki. Wszystko w Polsce jedzie na sztucznym śniegu i przy +14. Mało jest czynnych ośrodków. SMR zrobił co mógł, ale z +15 i ciepłym wiatrem żaden ośrodek nie wygra. No dobra Białka ale czy i tak +15 to dobra temperatura na narty. Chyba na zakończenie sezonu. I tak pewnie za dużo osób by nie jeździło bo jest trochę za ciepło jak na narty w grudniu 

Bardziej jest tu winna pogody niż SMR. A BSA w Biłej? Super naśnieżanie i wogóle ale co? Słabo, śniegu mało, do wyciągu nie dojedziesz. 

A tak z innej beczki ciekawe czy Góra Kamieńsk ruszy w 2020? 

Edytowane przez Mops
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, nikdob napisał:

Las bukowy byłby fajny ale ile to będzie rosło paaaaaaaaaanieeeeee.......... Bo jak rozumiem powrotu do monokultur świerkowych nie będzie na szczęście. 

Może nierealne a może nie??   https://muratordom.pl/ogrod/pielegnacja-roslin/przesadzanie-duzych-drzew-odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytania-aa-Q2YH-V1ga-aVFN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cosworth240 napisał:

Czyli, które konkretnie ośrodki?

BSA walczy, a SMR pokonał wiatr.

Porównajmy zdjęcia z soboty 14.12.2019 , BSA dalej jeździ pomimo dużych problemów z dośnieżeniem dołu i braku magazynów śniegu.

SMR sobota 14.12.2019

IMG_20191214_130818.jpg

BSA sobota 14.12.2019

IMG_20191214_143023.jpg

BSA 20.12.2019 komunikat 

KONCEPCJA DZIAŁANIA NA NAJBLIŻSZE DNI
Przedstawiamy naszą koncepcję działania:

➡️obecnie funkcjonuje zjazd do stacji dolnej (trasa nr 1 do tunelu, trasa nr 2 od tunelu oraz trasa nr 4).

➡️kolejne bardzo ciepłe dni mogą spowodować zamknięcie zjazdu do stacji dolnej.

➡️w tej sytuacji otwarty zostanie wyciąg WN1 i dostępna trasa nr 1 do trawersu i trasa nr 4.

O zmianach będziemy informować na bieżąco.

BSA dzisiaj 20.12.2019

beskidsport_cam_df0e9e-a7f18ba1c2b800c44

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fredek321 napisał:

Drugie miejsce po Białce jeśli chodzi o liczbę sprzedanych karnetów. To prawdziwa nieudolność. ;)

Pozostaje współczuć śmiałkom którzy kolejny raz utopili kasę w sezonówce ale tych i tak jest z roku na rok co raz mniej.

Na dłuższą metę nie pomogą ani bilboardy ani  nawet słono opłacane vlogi autorstwa @JC

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shuger napisał:

Pozostaje współczuć śmiałkom którzy kolejny raz utopili kasę w sezonówce ale tych i tak jest z roku na rok co raz mniej.

A ja tam jako posiadacz nie płaczę :P Początek sezonu jest jaki jest, a ja już półtora dnia w Szcyrku mam zaliczone :P A zima i tak przyjdzie więc parę dni sobie pośmigam ,a i po pracy na wieczorne zawsze będę mógł sobie wyskoczyć:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, shuger napisał:

Pozostaje współczuć śmiałkom którzy kolejny raz utopili kasę w sezonówce

Połowę tej sezonówki wyjeździłem z synami  w marcu i kwietniu.

Pojadę teraz raz, czy dwa na Słowację, plus te dwa dni w Szczyrku, jak napada wreszcie śnieg - i jestem na zero. 

Następne wyjazdy, gdziekolwiek uderzymy (BSA, Spindl, Chopoki i Szczyrki w marcowym słońcu) - mam gratis.  Czy jestem nadmiernym śmiałkiem i utopiłem?....... ;)

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shuger napisał:

Pozostaje współczuć śmiałkom którzy kolejny raz utopili kasę w sezonówce ale tych i tak jest z roku na rok co raz mniej.

No ja też w po przednim sezonie w topiłem.

Sezonówka chyba była po 220e ,byłem 52 dni w TMR ,przejechane dobrze ponad 2tys.

Przy całej mojej krytyce pazerności TMR ,to jednak ja ich biję na łeb,bo dniówka w TMR wyszła mnie nieco ciut > niż 4 e.

I tyle w temacie.

 

Edytowane przez toppaner
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Twoja głupota koleś to aż boli !

To nie głupota, raczej niskie pobudki ☹️.

Każdy chyba umie liczyć, czy mu się zakup sezonówki albo innego skipassa opłaca, czy nie. Widać niektórym się opłaca.

Pogoda jest, jaka jest - w końcu mamy wciąż kalendarzową jesień, to i ponadprzeciętne ocieplenie może się zdarzyć. To nie koniec świata.

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tanova napisał:

To nie głupota, raczej niskie pobudki ☹️.

Każdy chyba umie liczyć, czy mu się zakup sezonówki albo innego skipassa opłaca, czy nie. Widać niektórym się opłaca.

Pogoda jest, jaka jest - w końcu mamy wciąż kalendarzową jesień, to i ponadprzeciętne ocieplenie może się zdarzyć. To nie koniec świata.

Mi się nie opłaca, ale mam :) , w zeszłym sezonie byłem w Szczyrku 3-4razy z karnetem+jazdy wieczorne, ba nawet Fresh track raz sobie dokupiłem, w tym sezonie mam Polskę, Czechy i Słowację, bez wieczornych, ale na pewno tego nie wykorzystam, a co tam, w sumie Austrią mi wyszła już na plus a jadę tam znowu w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że zaraz odezwie się armia fanatycznych sezonkowiczów z obelgami na sztandarach ale jak widać w tym roku już dość skromna...🙂

Nic mi do waszych pieniedzy ale faktem jest że karmicie nimi obecną patologie w SMR wiec o tyle jest to szkodliwe z mojego punktu widzenia. Sam chętnie rozpoczynałbym sezon w Szczyrku kiedy jeszcze jest w miarę luźno no ale najpierw musiałoby być czynne...cokolwiek. ..

No ale jeśli się skasowało opłaty za cały sezon to nie ma sensu otwierać wcześnie bo niby po co?

Czekam tylko jak sobie zażyczą dodatkowe $$$  za Priority Line :D:D:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zipp1001 napisał:

Jak najbardziej słusznie, bo insynuacje bez dowodów trzeba tępić. 🙂

Martwi mnie jednak brak jakiejkolwiek reakcji Administracji na chamskie odzywki typu:

"

Cześć

Twoja głupota koleś to aż boli !

"

:(

Cześć

Rozumiem, że żeby przekazać prawdę trzeba ja owinąć w elegancki papierek?

Koledzy bez obłudy proszę.

Drogi Shuger: Ja akurat sezonówki szczyrkowej nie mam, nigdy nie miałem i jestem ostatnim człowiekiem, który by ja kupił ale wypisywane przez Ciebie tendencyjne głupoty są wysoce drażniące więc sugeruje dać sobie siana z teoriami spiskowymi  i zaglądaniem innym do kieszeni.

Pozdrowienia

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fischer_Man napisał:

Chcesz nam powiedzieć, że w XXI wieku za reklamę ośrodków narciarskich na swoim branżowym portalu, nie dostajesz żadnych benefitów? Bądźmy poważni.
Dla mnie @shuger napisał prawdę i nikomu nie chciał w niczym ubliżyć. Takie realia rynku, gdzie firmy płacą komu mogą, żeby ich ładnie pokazać.

1. Wiedziałem że zaraz odezwie się armia fanatycznych sezonkowiczów z obelgami na sztandarach ale jak widać w tym roku już dość skromna...🙂

2. Nic mi do waszych pieniedzy ale faktem jest że karmicie nimi obecną patologie w SMR wiec o tyle jest to szkodliwe z mojego punktu widzenia. Sam chętnie rozpoczynałbym sezon w Szczyrku kiedy jeszcze jest w miarę luźno no ale najpierw musiałoby być czynne...cokolwiek. ..

3. No ale jeśli się skasowało opłaty za cały sezon to nie ma sensu otwierać wcześnie bo niby po co?

ad.1 Obraził 60 % jeżdżących w Szczyrku narciarzy, bo tylu wykupiło sezonówki.

ad.2 Wymyślanie patologii, gdy zawiodła pogoda, być może nie widzisz związku... Tyle razy już o tym pisałem że kolejny raz już mi się nie chce. A przy tym sam sobie zaprzeczasz bo chętnie byś przyjechał, bo później są tłumy - pochwała ośrodka.

ad.3 Wmawianie cynizmu organizatorom, kiedy powód jest zupełnie gdzie indziej.

Nie, nie mam sezonówki, i mi za to nie płacą.

Ale się we mnie gotuje, jak się próbuje manipulować faktami.  

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, shuger napisał:

Pozostaje współczuć śmiałkom którzy kolejny raz utopili kasę w sezonówce ale tych i tak jest z roku na rok co raz mniej.

Na dłuższą metę nie pomogą ani bilboardy ani  nawet słono opłacane vlogi autorstwa @JC

Widzisz Stefan moja zwróciła się na początku grudnia😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś poczuł się urażony moją wypowiedzią to przepraszam bo nie taka była moja intencja.

Moim celem nie była krytyka osób a krytyka postaw i decyzji wraz z uwypukleniem konsekwencji które pewne decyzję niosą i moje stanowisko w tych kwestiach pozostaje utrzymane.

Tymczasem żeby wlać trochę pozytywnej energii z racji że zbliżają się Święta życzę wszystkim Szczyrkarzom zaglądającym do tego wątku wiele radości i jeszcze więcej śniegu! Oby powrócił do nas szybko ;)

Edytowane przez shuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Zibi28 napisał:

ad.1 Obraził 60 % jeżdżących w Szczyrku narciarzy, bo tylu wykupiło sezonówki.

ad.2 Wymyślanie patologii, gdy zawiodła pogoda, być może nie widzisz związku... Tyle razy już o tym pisałem że kolejny raz już mi się nie chce. A przy tym sam sobie zaprzeczasz bo chętnie byś przyjechał, bo później są tłumy - pochwała ośrodka.

ad.3 Wmawianie cynizmu organizatorom, kiedy powód jest zupełnie gdzie indziej.

Nie, nie mam sezonówki, i mi za to nie płacą.

Ale się we mnie gotuje, jak się próbuje manipulować faktami.  

Proponuję bo dopiero zaczyna się sezon naprawdę sporo luzu. TMR w Szczyrku to też rower i już dostali po tyłku za ciśnięcie odbioru nie przygotowanych tras. Amatorka jakich mało. Już sporo ludzi ciekawi jak to wszystko będzie funkcjonować od wiosny, jakie dadzą ceny bo w tym roku były śmiesznie niskie. Nikt się nie obraża chociaż słowo "frajerzy" padało nie raz na tych w kolorowych ciuszkach w kolejce do gondoli. Takie czasy, że klient ma prawo skrytykować za byle co i nie ma co się obrażać a już w temacie kasy za blogi, wlogi, ... to już na pewno. Nie mniej krytyka dotycząca obecnego sezonu "zimowego" jest o tyle bez sensu, że ten sezon w Beskidach właściwie się nie zaczął. Rejony Sądeckie to inna zupełnie kwestia a porównywanie do Białki to już nawet nie jest śmieszne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...