Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, swiezak napisał:

Komuś udało się wyjaśnić w infocentrum o co chodzi z niedziałającymi sezonówkami? :/ 

Cokolwiek jeszcze w TMR działa normalnie?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek_kapica napisał:

Nie mam zbyt dużo zdjęć, ale też nie mam powodu by kłamać że ludzi nie było. 

Jak najdzie mnie ochota na bieganie po boisku, to blizej mam na orlika;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sariensis napisał:

Moja nie zadziałała od strzału, trzeba było biegać na do obsługi na pośredniej ;) .

Chyba wiem dlaczego

Klikałeś na kompie wszystko sam przy zamawianiu sezonówki

Ja poszłam inną drogą wiedząc że nie zawsze wszystko działa od strzała w TMR

Ja sobie zadzwoniłem na infolinię i wszystko mi pan prowadził przez telefon i na bieżąco korygował 

Wszystkie sezonówki rodzinne zadziałały,choć zobaczymy jak będzie w Szczyrku, oczywiście jak znajdę trochę czasu żeby zajechać 😀

Ot cała tajemnica 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marcinn napisał:

Chyba wiem dlaczego

Klikałeś na kompie wszystko sam przy zamawianiu sezonówki

Ja poszłam inną drogą wiedząc że nie zawsze wszystko działa od strzała w TMR

Ja sobie zadzwoniłem na infolinię i wszystko mi pan prowadził przez telefon i na bieżąco korygował 

Wszystkie sezonówki rodzinne zadziałały,choć zobaczymy jak będzie w Szczyrku, oczywiście jak znajdę trochę czasu żeby zajechać 😀

Ot cała tajemnica 😉

Pan z obsługi stwierdził tylko, ze musi być double checked :) , na dole działało a do gondoli już nie wpuszczało, zanim odblokowali wagon już wjechał na górę i po dziewiczym sztruksie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pasazer85 napisał:

Nie da się ukryć :) Jedni się cieszą inni narzekają... czyli de facto bez zmian,jak 10 lat temu, tylko strony się zmieniły ;) 

Coś w tym jest. Przyjechali ludzie, którzy Szczyrku unikali, za to powoli wyjeżdżają miłośnicy wersji GAT-owskiej, dziadowskiej, ale bardziej dzikiej, mniej komercyjnej.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga posiadacze sezonówek tzw "Slowackich". W dniach, w których sezonówka nie działa na Słowacji czyli od dziś do końca tego roku oraz 4-5 styczeń

chcąc jeździć w Szczyrku bez konieczności wizyty w Infocentrum, należy na dany dzień aktywować darmowy kupon. Kupony są dostępne na Gopasie.

SSP 2019/20 – 1D skipas za 0 PL ważne do 06.01.2020

 

Edytowane przez aurigae
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Coś w tym jest. Przyjechali ludzie, którzy Szczyrku unikali, za to powoli wyjeżdżają miłośnicy wersji GAT-owskiej, dziadowskiej, ale bardziej dzikiej, mniej komercyjnej.

Przyznaje jestem dziki ale myślę że w każdym jest jakaś cząstka dzikości a przez to wolności której mi w Szczyrku brakuje od kilku lat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Coś w tym jest. Przyjechali ludzie, którzy Szczyrku unikali, za to powoli wyjeżdżają miłośnicy wersji GAT-owskiej, dziadowskiej, ale bardziej dzikiej, mniej komercyjnej

Wg mnie komercja zniszczla szczyrk, wiadomo tego uniknąć sie nie dało bo bez inwestycji sam by upadł, ale ja lubiałem klimat SONu a teraz w SMR pełno rewi mody i psełdo narciarzy, bo przecież modnie jest jeździć na nartach:) 

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, christofer30 napisał:

Przyznaje jestem dziki ale myślę że w każdym jest jakaś cząstka dzikości a przez to wolności której mi w Szczyrku brakuje od kilku lat

Jedź na Pilsko i najlepiej weź skitoury... piękna góra, super trasy, nowości nie zaznasz, a skitoury na pewno gwarantują Ci fajne obcowanie z przyrodą i naturą. Bez cienia sarkazmu polecam...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, aurigae napisał:

Uwaga posiadacze sezonówek tzw "Slowackich". W dniach, w których sezonówka nie działa na Słowacji czyli od dziś do końca tego roku oraz 4-5 styczeń

chcąc jeździć w Szczyrku bez konieczności wizyty w Infocentrum, należy na dany dzień aktywować darmowy kupon. Kupony są dostępne na Gopasie.

SSP 2019/20 – 1D skipas za 0 PL ważne do 06.01.2020

 

Gdzie to znalazłeś ? Nie mam takich kuponów ani na Gopass.pl ani na Gopass.sk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Cosworth240 napisał:

Jedź na Pilsko i najlepiej weź skitoury... piękna góra, super trasy, nowości nie zaznasz, a skitoury na pewno gwarantują Ci fajne obcowanie z przyrodą i naturą. Bez cienia sarkazmu polecam...

Dzięki wiem w Korbielowie najeździłem się bardzo dużo na nartach w tym sezonie też jak będzie czas to chciałbym się przejechać na Pilsko

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2019 o 10:16, toppaner napisał:

Mam sezonówkę na cały TMR. Na swoim koncie znalazłem 5 darmowych kuponów do wykorzystania w SMR  do 06.01.ale tylko na właściciela sezonówki.

Czy ktoś się orientuje co to za bajzelek ?

Dziękuję za informacje .

Mamy rozwiązanie,  te pozaregulaminowe pomysły TMR zaczynają mnie irytować i są po prostu żałosne, mam nadzieję że wieść się po Polsce rozniesie i chciwość TMR zostanie ukarana. Dodatkowo  wprowadzenie wejść dla vip zmniejsza radykalnie przepustowość krzesełek i jest zmianą umowy w czasie jej trwania więc można oddać sezonówkę i żądać zwrotu pełnej kwoty.

2 godziny temu, aurigae napisał:

Uwaga posiadacze sezonówek tzw "Slowackich". W dniach, w których sezonówka nie działa na Słowacji czyli od dziś do końca tego roku oraz 4-5 styczeń

chcąc jeździć w Szczyrku bez konieczności wizyty w Infocentrum, należy na dany dzień aktywować darmowy kupon. Kupony są dostępne na Gopasie.

SSP 2019/20 – 1D skipas za 0 PL ważne do 06.01.2020

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, surfing napisał:

Mamy rozwiązanie,  te pozaregulaminowe pomysły TMR zaczynają mnie irytować i są po prostu żałosne, mam nadzieję że wieść się po Polsce rozniesie i chciwość TMR zostanie ukarana. Dodatkowo  wprowadzenie wejść dla vip zmniejsza radykalnie przepustowość krzesełek i jest zmianą umowy w czasie jej trwania więc można oddać sezonówkę i żądać zwrotu pełnej kwoty.

 

Też mam niestety podobne przemyślenia. Na COS i BSA też będą je wprowadzać ? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...