Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ludziska zaczną naciskać  COS żeby zaczeli  ogarniać swoją  działkę i zaczeli być większą konkurencją dla  TMR'u  , Ondraszek i Widokowa  do poszerzenia  ile tam się da  w jednym miejscu o 10m  w innym  o  20m  wtedy  odbiorą część  klienteli Słowakom  .

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Fischer_Man napisał:

I proszę nie mówić: to olejcie Szczyrk i jeździjcie gdzie indziej. To nie Szczyrk jest problemem, tylko właściciel TMR. Przepraszam na co mam zamienić te piękne Szczyrkowskie trasy, może na jakieś 800-set metrowe łączki w Zieleńcu? Trasowo Szczyrk to zdecydowany lider i w mojej opinii nie ma alternatywy w Polsce.

Dla mnie Szczyrk  jest nr 1 narciarsko w PL, takiej różnorodności i ilości tras w PL nigdzie nie ma ,jednak ten ich "marketing" jest coraz bardziej , wręcz poniżający dla stałych klientów a brak poszanowania i choćby minimum lojalności  wobec wiernych użytkowników gopassa, jest naprawdę widoczny i nie ma co udawać że wszystko jest ok i nic się nie dzieje .

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Fischer_Man napisał:

Wielki fan Szczyrku kolega @leitner chyba mówił jakieś 2 lata temu, że sobie odpuszcza na jakiś czas TMR. Rok temu też spore grono osób powtarzało "będziecie płakać". W tym roku to już wychodzi szydło z worka, a głupota TMR chyba nie zna granic.

I proszę nie mówić: to olejcie Szczyrk i jeździjcie gdzie indziej. To nie Szczyrk jest problemem, tylko właściciel TMR. Przepraszam na co mam zamienić te piękne Szczyrkowskie trasy, może na jakieś 800-set metrowe łączki w Zieleńcu? Trasowo Szczyrk to zdecydowany lider i w mojej opinii nie ma alternatywy w Polsce.

Tylko Pan @przemo_narciarz powie, że nic się nie stało choćby dosłownie wy****li go w cztery litery.

Fiszer idź rybami się zająć. Widać w tematach tmr jesteś słaby. Napiszę raz i nie będę wracać, do Szczyrku mam 110km, mam sezonke i ilość dni spędzonych w smr szacuje na 5 może 10, jak wyjdą dwa ale fajne tez będę zadowolony. Narty mam na chopoku gdzieś tym sezonie bede pewnie w marcu z 5-10 razy i na moltku gdzie do 17.01 będę miał 18dni, ile wyjdzie do maja nie wiem pewnie dużo. Od Maja do pazdzierbika na tuxie placilem po 50e za dzień i lepiej. Wyszło lepiej nie liczyć...

Od października jeżdżę na moltku gdzie w pełni realizuję jazdę na krawędzi poza trasami. I jest wspaniale. 

Więc skończ z tym daremnym tmr i jedź do Białki.

Zanim zaczniecie żenujące wpisy proponuje popatrzeć co w beskidach chodzi, z tego co widzę to chyba pierwsi odplili.

Dajcie spokój,wystarczy wejść na ich fb zeby zobaczyć poziom...

Wy liczcie wzrost cen, a ja sobie mykne w nd albo pn. Jak narty nie wyjdą to przynajmniej się piwa napije że znajomimi. Pozdrawiam Was serdecznie.

 

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 5
  • Downvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, toppaner napisał:

Dla mnie Szczyrk  jest nr 1 narciarsko w PL, takiej różnorodności i ilości tras w PL nigdzie nie ma ,jednak ten ich "marketing" jest coraz bardziej , wręcz poniżający dla stałych klientów a brak poszanowania i choćby minimum lojalności  wobec wiernych użytkowników gopassa, jest naprawdę widoczny i nie ma co udawać że wszystko jest ok i nic się nie dzieje .

Andrzej ale czego oczekujesz jak dają Ci za 260e pl, sk, at? Bo jak dla mnie lepszego promo nie będzie nawet na zalando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj obserwowałem, z ciekawością, wpisy na fan pagu facebookowym SMR odnośnie cen, jak na nie będzie reagował Ośrodek, ale również narciarze? 

Ze strony Właściciela na początku były próby wyjaśniania, że po dwóch trasach, otworzono kolejne...ceny flexi...itd

Potem gdy negatywów było tyle, że ich ilość przerosła komunikację ON - po prostu, to wszystko skasowali 😲

Panika, brak kompetencji marketingowych? Dziwi mnie takie podejście do tematu w nowoczesnym ON. 

Jestem zaskoczony 😲 bo w dzisiejszych czasach informacja i dialog z klientami w takim stylu, świadczy o nieudolności i zwyczajnie, w długim czasie prowadzi do ich utraty i upadku firmy. 

Przykre to 😕

Edytowane przez marboru
  • Like 5
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, marboru napisał:

Jestem zaskoczony

A ja nie :).

Poczekaj jeszcze chwilę, aż odpalą kilka tras, i zobaczysz, że pojawią się tutaj komentarze, że warto zapłacić, bo:

- kolejki na 30 minut zajmują 5 minut (a kto stoi 30 minut jest ciapą, która nie zna systemu),

- da się zjechać na sam dół (tylko trzeba umieć czytać śnieg, żeby odpowiednio wytyczyć tor jazdy, a kto nie chce tak jeździć, ten nie jest narciarzem).

A wystarczy wybrać mniejszy ośrodek, czasami nawet w pobliskiej Wiśle .... Wiem, że górki mniejsze, ale za to jeżdżenia więcej (zamiast stania). Dlatego ja cieszę się, że Szczyrk działa jak odkurzacz :)

  • Like 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Robur82 napisał:

Oni mają gdzieś czy klient jest w pełni zadowolony, że za małe pieniądze najeździł się, liczy się wynik finansowy- po to inwestowali

TMR to maszynka do zarabiania pieniędzy, niezwykle skuteczna. Wypowiedzi forumowych fachowców o spadku sprzedaży, odejściu klientów są po prostu śmieszne. Narciarzy może będzie ciut mniej, ale pieniędzy więcej.

Co do FB to jest ono prowadzone przez naszych rodaków, którzy do tego nie dorośli. Nie zmienia to jednak pierwszej części mojej wypowiedzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marboru napisał:

Od wczoraj obserwowałem, z ciekawością, wpisy na fan pagu facebookowym SMR odnośnie cen, jak na nie będzie reagował Ośrodek, ale również narciarze? 

Ze strony Właściciela na początku były próby wyjaśniania, że po dwóch trasach, otworzono kolejne...ceny flexi...itd

Potem gdy negatywów było tyle, że ich ilość przerosła komunikację ON - po prostu, to wszystko skasowali 😲

Panika, brak kompetencji marketingowych? Dziwi mnie takie podejście do tematu w nowoczesnym ON. 

Jestem zaskoczony 😲 bo w dzisiejszych czasach informacja i dialog z klientami w takim stylu, świadczy o nieudolności i zwyczajnie, w długim czasie prowadzi do ich utraty i upadku firmy. 

Przykre to 😕

Cześć

Mariusz bądź realistą. Ci sami, którzy tam wylewali pomyje będą za tydzień czy dwa szlifować szczyrkowskie stoki aż będą szły iskry, a niewielki ubytek - jeżeli będzie - z nawiązką nadrobią nowi. Na sąsiednim forum jeden z kolegów pisał o tzw. owczym pędzie...

Mnie to bawi wszyscy się doskonale znają i wszystko by robili lepiej a często nawet nie potrafią po polsku pisać jak należy. TMR sobie poradzi choćby nie wiadomo jak złą miał "forumową prasę" i komentarz w sieci. Zapewniam. Po pierwszym będzie tutaj kupa komentarzy jak w Szczyrku jest wspaniale i światowo.

Pozdrowienia serdeczne

PS.

A Wy wybieracie się gdzieś na krótkie narty po pierwszym?

Edytowane przez Mitek
  • Like 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw było narzekanie (delikatnie pisząc) na BSA, następnie zostało to przerzucone na TMR, gdyby zaczęło dziać coś się na Pilsku to znowu byłoby to samo. Mi też te ceny się nie podobają ale cały czas się zastanawiałem kiedy ceny pójdą w górę. Jak ktoś inwestuje to po to żeby zarobić, to nie czerwony krzyż. Jest demokracja, mamy wybór, nie podoba mi się to jadę gdzie indziej. Jestem ciekawy czy Ci narzekający gdyby byli właścicielami TMR to też tak chętnie naśnieżali by w dodatnich temperaturach?

To że TMR skasował wszystkie wpisy mnie nie dziwi, też bym tak zrobił.  Chcecie jeździć BMW a zapłacić jak za Dacie.  Poza tym większość tych co narzekają i tak tam pojedzie. 😂

Życzę fajnego nartowania, u mnie jeszcze zielono.

 

Edytowane przez waldek~
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś moim skromnym zdaniem trafnie stwierdził, że TMR nie stawia już na lokalnych mieszkańców, którzy wyskoczą na kilka godzin na narty pod warunkiem, że będą warunki i dopisze pogoda, lecz stawia na mieszkańców dużych miast jak Warszawa, którzy kupią tygodniowy karnet dla całej rodziny i przyjadą niezależnie od warunków i pogody, bo przecież wszystko już zarezerwowane i hotel przedpłacony. To dla nich system i cennik jest skonstruowany. :)

Edytowane przez Ziemowit
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fredek321 napisał:

TMR to maszynka do zarabiania pieniędzy, niezwykle skuteczna. Wypowiedzi forumowych fachowców o spadku sprzedaży, odejściu klientów są po prostu śmieszne. Narciarzy może będzie ciut mniej, ale pieniędzy więcej.

Co do FB to jest ono prowadzone przez naszych rodaków, którzy do tego nie dorośli. Nie zmienia to jednak pierwszej części mojej wypowiedzi.

Każda firma, to maszynka do zarabiania pieniędzy. Negatywne działanie jeśli chodzi o politykę cenową, a potem komunikację wcześniej, czy później prowadzi firmę do kłopotów.

Uwierz mi, że to z perspektywy Właściciela nie jest śmieszne. Śmieszna jest reakcja Pracowników firmy, że zamiast zareagować inaczej zwyczajnie usunęli komentarze...

W drugim masz rację - zrobili, to nieudolnie, na mechanice facebooka się nie orientują. Wchodząc na zdjęcie z pędzącym ratrakiem (klikając w nie) - wszystkie komentarze są nadal widoczne.

Godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Mariusz bądź realistą. Ci sami, którzy tam wylewali pomyje będą za tydzień czy dwa szlifować szczyrkowskie stoki aż będą szły iskry, a niewielki ubytek - jeżeli będzie - z nawiązką nadrobią nowi. Na sąsiednim forum jeden z kolegów pisał o tzw. owczym pędzie...

Mnie to bawi wszyscy się doskonale znają i wszystko by robili lepiej a często nawet nie potrafią po polsku pisać jak należy. TMR sobie poradzi choćby nie wiadomo jak złą miał "forumową prasę" i komentarz w sieci. Zapewniam. Po pierwszym będzie tutaj kupa komentarzy jak w Szczyrku jest wspaniale i światowo.

Pozdrowienia serdeczne

PS.

A Wy wybieracie się gdzieś na krótkie narty po pierwszym?

Mitku ja wierzę, że jednak społeczeństwo się uczy. Zapał do narciarstwa jest dla mnie widoczny na co dzień - Ludzie z mojego otoczenia wyjątkowo w tym roku zaktywizowali się, kupują narty, sprzęt i czekają na zimę by się uczyć jeździć. Mimo, że generalnie jest, to zjawisko, zarówno przy kupowaniu sprzętu, czy wyborze miejsc do nauki, czy jazdy, z rozsądkiem patrzą na każdą swoją wydaną złotówkę.

Na narty mieliśmy jechać 4 stycznia do SMR, ale jesteśmy za biedni na ten Ośrodek i nie jedziemy. Liczę na to, że moje lokalne ośrodki już ruszą, a pogoda będzie sprzyjająca do naśnieżania. Co do reszty sezonu, to pierwsze poważniejsze narty w styczniu Skisafari po SkiAmade, jak dobrze pójdzie, to w lutym kolejne Skisafari po Karyntii, marzec Dolomity? i na koniec sezonu jak dobrze się złoży, to Silveretta Montafon. Plany są ambitne :)

Edytowane przez marboru
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, toppaner napisał:

Te "marketingowe" pomysły TMR czy SMR robią się coraz bardziej żenujące.

I są wodą na młyn dla Pana sugera ,któremu jak widać nie można bez przerwy zarzucać niekompetencji,czy głupoty jak twierdzi jeden chamiaty formułowicz.

Sufit świadomości został przebity w spolecznosci narciarskiej. Trwało to długo ale prawda właśnie odnosi zwycięstwo co widać i tutaj i na fb.

A my narciarze musimy trzymać się razem! Jak widać na przykładzie SMR niestety także przeciwko właścicielom. ..

Kiedyś było to nie do pomyślenia,... właściciele z życzliwością i usmiechem potrafili gratisowo przepuszczać narciarzy na dodatkowy przejazd. Jak się ma do tego smutny i zadufany  w sobie SMR wprowadzajacy horendalne stawki za przejazdy w tym wydzielając bramki VIP? Pozostawiam bez komentarza...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marboru napisał:

Uwierz mi, że to z perspektywy Właściciela nie jest śmieszne.

Nie muszę tego brać na wiarę ;).

 

16 minut temu, marboru napisał:

Negatywne działanie jeśli chodzi o politykę cenową, a potem komunikację wcześniej, czy później prowadzi firmę do kłopotów.

Tak, i na przykładzie sukcesu TMR-u (kolejne duże inwestycje) widać, jak bardzo są skuteczni, jak adekwatna do potrzeb użytkownika jest ich polityka cenowa i informacyjna. Narzekacze z forum to margines, marginesu.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marboru napisał:

Każda firma, to maszynka do zarabiania pieniędzy. Negatywne działanie jeśli chodzi o politykę cenową, a potem komunikację wcześniej, czy później prowadzi firmę do kłopotów.

Uwierz mi, że to z perspektywy Właściciela nie jest śmieszne. Śmieszna jest reakcja Pracowników firmy, że zamiast zareagować inaczej zwyczajnie usunęli komentarze...

W drugim masz rację - zrobili, to nieudolnie, na mechanice facebooka się nie orientują. Wchodząc na zdjęcie z pędzącym ratrakiem (klikając w nie) - wszystkie komentarze są nadal widoczne.

Mitku ja wierzę, że jednak społeczeństwo się uczy. Zapał do narciarstwa jest dla mnie widoczny na co dzień - Ludzie z mojego otoczenia wyjątkowo w tym roku zaktywizowali się, kupują narty, sprzęt i czekają na zimę by się uczyć jeździć. Mimo, że generalnie jest, to zjawisko, zarówno przy kupowaniu sprzętu, czy wyborze miejsc do nauki, czy jazdy z rozsądkiem patrzą na każdą swoją wydaną złotówkę.

Na narty mieliśmy jechać 4 stycznia do SMR, ale jesteśmy za biedni na ten Ośrodek i nie jedziemy. Liczę na to, że moje lokalne ośrodku już ruszą, a pogoda będzie sprzyjająca do naśnieżania. Co do reszty sezonu, to pierwsze poważniejsze narty w styczniu Skisafari po SkiAmade, jak dobrze pójdzie, to w lutym kolejne Skisafari po Karyntii, marzec Dolomity? i na koniec sezonu jak dobrze się złoży, to Silveretta Montafon. Plany są ambitne :)

Cześć

Mariusz, proszę Cię, to jak się uczy widać na wyborach. Kupowanie sprzętu - by się uczyć - nie jest postępowaniem racjonalnym.

Mnie chodziło o styczeń bo luty to za daleka perspektywa. SMR - chyba, że przypadkiem tam trafię ale nie rozpatruję. Zniszczone trasy.

Obecnie chyba najlepiej ma się rejon Krynicy, Tylicz, wszędzie coś walczą ale żeby jechać 400km. Nie chcę mi się. Poczekamy. Na świętokrzyskie bym na razie nie liczył - obym się mylił, oby.

Do zobaczenia i pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shuger napisał:

Sufit świadomości został przebity w spolecznosci narciarskiej. Trwało to długo ale prawda właśnie odnosi zwycięstwo co widać i tutaj i na fb.

A my narciarze musimy trzymać się razem! Jak widać na przykładzie SMR niestety także przeciwko właścicielom. ..

Kiedyś było to nie do pomyślenia,... właściciele z życzliwością i usmiechem potrafili gratisowo przepuszczać narciarzy na dodatkowy przejazd. Jak się ma do tego smutny i zadufany  w sobie SMR wprowadzajacy horendalne stawki za przejazdy w tym wydzielając bramki VIP? Pozostawiam bez komentarza...

Mam nadzieję, że piszesz celem rozbawienia forumowej braci. Dowcip średni, ale zawsze. Jeśli na poważnie to przemyśl swoja wypowiedź jeszcze raz. Piszesz o horrendalnych (tak, tam jest podwójne r) stawkach. Małe porównanie. Ferie łódzkie 2x6 dni dla mnie i żony (nauczycielka) Szczyrk = 1043 zł, Pilsko = 900 złotych + 120 parking. Dostrzegasz swoja śmieszność?

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fredek321 napisał:

Mam nadzieję, że piszesz celem rozbawienia forumowej braci. Dowcip średni, ale zawsze. Jeśli na poważnie to przemyśl swoja wypowiedź jeszcze raz. Piszesz o horrendalnych (tak, tam jest podwójne r) stawkach. Małe porównanie. Ferie łódzkie 2x6 dni dla mnie i żony (nauczycielka) Szczyrk = 1043 zł, Pilsko = 900 złotych + 120 parking. Dostrzegasz swoja śmieszność?

Trzymaj kciuki żeby do tych ferii choć 1 trasę przygotowali... żebyś przypadkiem nie musiał na to Pilsko dojeżdżać busem :D Nawiasem mówiąc podziwiam za determinację i chęć spędzenia 6 dni pod rząd w Szczyrku  😨

 

SMR doskonale wie że gra się nie toczy o te pierwsze kilka sezonów bo to jest efekt nowości ale o kolejne. Z każdym rokiem liczba osób niezadowolonych które nie wrócą rośnie a fundusze inwestycyjne oczekują zwrotu nakładów... może być różnie z tym SMRem jeśli zimy będą podobne a podejście tak jak widać....

Edytowane przez shuger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...