Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Stary bywalec napisał:

Byłem, zjechałem 3 razy ze Zbójnickiej i wróciłem. Jako że mam zaburzenia błędnika jazda w TOTALNEJ mgle niestety nie dla mnie. ludzi sporo ale da się wytrzymać.  Sezonówka zadziałała . Zaczynają śnieżyć aż do dołu , do gondoli . Dzisiejsza trasa była dobrze przygotowana , chyba , nie było nic widać 🙂 . Czułem że jadę po czymś miękkim ( świeży kilkucentymetrowy śnieg)  a pod spodem było twardo i równo  🙂

 

Zrobiłem dziś dokładnie to samo. Z tym, że u mnie to syn chciał już wracać. Za mocno wiało jak na jego gust. Zdziwiłem sie rano, bo spodziewałem się większych kolejk do dwóch czynnych wyciągów ;). Wyjaśniło się jak wracałem do auta, wszyscy stali w kolejce do kas :D.

W komentarzach na FB piszą, że bedzie wieczorem informacja czy na jutro przygotują trasę do gondoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marboru napisał:

Warto na koniec (z mojej strony) w dyskusji i w temacie przypomnieć o tym, że poza SMR, Pilskiem, Zieleńcem jest masa innych, mniejszych i tańszych ośrodków narciarskich.

Wybór należy do nas, a najważniejsze, to w efekcie sporo pojeździć :)

Pozdrawiam

marboru

   Moim "nieszczęściem" jest, to Szczyrk mam za "płotem" - 20 minut z domu na parking w Czyrnej (15 😁 końcem marca). Od kiedy jest "nowe" (gondola, krzesła) trzeba było się przestawić. Staram się jeździć, kiedy jest ładna pogoda (decyzję czasami podejmuję rano), czynnych jest więcej tras niż dzisiaj, pod COSem jestem grubo przed ósmą, a w Czyrnej około ósmej. W tym sezonie pewnie się wybiorę na Pilsko, może do Oravskiej Lesnej, a na początku marca do Saalbach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fredek321 napisał:

Tak, i na przykładzie sukcesu TMR-u (kolejne duże inwestycje) widać, jak bardzo są skuteczni, jak adekwatna do potrzeb użytkownika jest ich polityka cenowa i informacyjna. Narzekacze z forum to margines, marginesu.

Jak jest sporo śniegu, to ludzie rozchodzą się po górach i kolejek nie ma. Ale jak jest kiepska pogoda i tylko nieliczne wyciągi są czynne, to reszta się do nich zlatuje jak pszczoły do miodu. Naturalnym sposobem na ograniczenie popytu jest podniesienie cen, normalne i racjonalne działanie.

Narzekacze są wszędzie i klasyką jest, że frustrat pierwsze co robi to siada do klawiatury i uzewnętrznia się facebooku......, a tysiące i tak tam jadą i jeżdżą.

Rynek błędy zarządzających weryfikuje  bardzo szybko. A podniesienie cen nie jest błędem. Czy mi się to podoba? W żadnym razie. Ale takie są prawa rynku.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, shuger napisał:

Sufit świadomości został przebity w spolecznosci narciarskiej. Trwało to długo ale prawda właśnie odnosi zwycięstwo co widać i tutaj i na fb.

A my narciarze musimy trzymać się razem! Jak widać na przykładzie SMR niestety także przeciwko właścicielom. ..

Kiedyś było to nie do pomyślenia,... właściciele z życzliwością i usmiechem potrafili gratisowo przepuszczać narciarzy na dodatkowy przejazd. Jak się ma do tego smutny i zadufany  w sobie SMR wprowadzajacy horendalne stawki za przejazdy w tym wydzielając bramki VIP? Pozostawiam bez komentarza...

Fakt czas ogłosić ich koniec. Tymczasem dzisiaj kolejka po skipasy za 150 stała przez pół dnia do środka parkingu.

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fredek321 napisał:

Bo nie ma przygotowanej trasy. Przygotują trójkę pojawi się cena, pewnie też elastyczna.

Bo zakupiłem już karnety z firmy i to w bardzo dobrej cenie (26 zł) i nie wiem czy będę mógł to wykorzystać bo nigdzie nie ma informacje. Dzięki za odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, aurigae napisał:

Uwaga posiadacze sezonówek tzw "Slowackich". W dniach, w których sezonówka nie działa na Słowacji czyli od dziś do końca tego roku oraz 4-5 styczeń

chcąc jeździć w Szczyrku bez konieczności wizyty w Infocentrum, należy na dany dzień aktywować darmowy kupon. Kupony są dostępne na Gopasie.

SSP 2019/20 – 1D skipas za 0 PL ważne do 06.01.2020

 

Teraz pytanie, ilu w tych kolejkach stoi po bilet , a ilu stoi posiadaczy sezonówek aby aktywować swoją jazdę za 0zł na dni do 5 styczeń?

Wierzycie że tego typu utrudnienia dla posiadaczy sezonówek są całkiem przypadkowe? Dodam że nikt nie otrzymał nawet maila o konieczności takiej dodatkowej aktywacji (brak w regulaminie). Nie stoją w kolejce do kas tylko czytelnicy forum skionline. 

Ciekawe ile bramek będzie przeznaczone dla planowanych posiadaczy dopłaty vip, bo chodzą słuchy że 3 a reszta  dla posiadaczy zwykłego biletu.

Dzieleniem braci narciarskiej na lepszych i gorszych historycznie w Polsce kojarzy się bardzo negatywnie i  ten pomysł pewnie odbije się tmr czkawką, myślę że posiadacze dopłaty typu vip będą u nas narażeni na ostracyzm i inne złośliwości, dodatkowo wprowadzenie wejść vip jest zmniejszeniem przepustowości i  jest zarazem złamaniem umowy z posiadaczami sezonówek, bo  po wprowadzeniu vip przepustowość krzeseł spadnie do poziomie 60%

Paradoksalnie SMR chwali się że zwiększa przepustowość, a tak naprawdę zamierza ją obniżyć poprzez wprowadzenie wejść vip, dodatkowo jest jedynym ośrodkiem narciarskim bez taśm najazdowych które to gwarantują sprawne wsiadanie i brak niepotrzebnych zatrzymań krzesełek i tym samym większą przepustowość.

Dotrzymywanie umów jest ważne, a wysokie standardy etyczne mogą dać przewagę nad konkurencją, bo w biznesie jak i w kontaktach prywatnych, kluczową wartością wciąż pozostaje zaufanie.

Na szczęście jest Skrzyczne i BSA dla których zakupiłem karnet sezonowy.

1009237232_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2019-12-28102226_bmp.thumb.jpg.83d97a0bed868b4eb8ba2d8fc8ff8339.jpg

 

Edytowane przez surfing
  • Like 1
  • Thanks 3
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...