Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Fischer_Man napisał:

Dziwi Cię to? 3 lata a te młoty ciągle mają jakiś problem. Ich antyprofesjonalizm bije na łeb. Ośrodek otwiera się o 8:30 a oni startują z kanapą o 10?! Potem jeszcze wpuszczają 4 osoby zamiast 6 osób. Może testują wkurwienie ludzi jak to będzie kiedy 2 bramki będą przeznaczone na ich Priority Super Platinum VIP Line?

Chwalcie ich dalej to będzie jedna bramka dla marnych klientów a 5 bramek dla VIP. 
 

I też jestem za wyższymi cenami ale w prosty czytelny sposób tzn. Sezonówka w normalnej cenie rynkowej za 1200-1500 zł bez dziwnych dopłat i dzielenia ludzi na gorsze/lepsze sorty. Ośrodek zarobi a ten co jeździ po 15-20 dni w sezonie i tak kupi bo nadal się opłaci. 

Cześć

Przepraszam, że zapytam ale ile Ty lat jeździsz na nartach?

Pozdrowienia

  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Fischer_Man napisał:

15 lat. Tak wiem za mało, za słabo i w ogóle wszystko gorzej niż Ty forumowy mistrzu. Ty i TMR jesteście najlepsi w każdej dziedzinie ludzkiej działalności, a my jesteśmy tylko forumowymi czy kamerkowymi narzekaczami. 
 

 

Cześć

Grzecznie zapytałem z ciekawości. Nie oczekiwałem komentarzy. Tym bardziej tak niemiłych. Szkoda...

Pozdrowienia

  • Haha 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, shuger napisał:

Ale fajna zabawa:

Screenshot_2019-12-29-14-27-18-1.png.e1114a0a6da08e92adf31ad92724d9c6.png

To zdjęcie jednoznacznie dowodzi, że nie masz pojęcia o prowadzeniu ośrodków narciarskich. Szczyrk to maszynka do robienia pieniędzy. Jeśli ktoś ma ciut więcej pieniędzy i nie wiążą go ferie niech robi jak @marboru. Pozostali nie mają wielu alternatyw.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fredek321 napisał:

To zdjęcie jednoznacznie dowodzi, że nie masz pojęcia o prowadzeniu ośrodków narciarskich. Szczyrk to maszynka do robienia pieniędzy. Jeśli ktoś ma ciut więcej pieniędzy i nie wiążą go ferie niech robi jak @marboru. Pozostali nie mają wielu alternatyw.

Ależ Fredek: skoro jesteś na tym forum to zapewniam Cię że znajdziesz wiele alternatyw.

W razie potrzeby napisz na priv - chętnie doradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2019 o 20:53, aurigae napisał:

Uwaga posiadacze sezonówek tzw "Slowackich". W dniach, w których sezonówka nie działa na Słowacji czyli od dziś do końca tego roku oraz 4-5 styczeń

chcąc jeździć w Szczyrku bez konieczności wizyty w Infocentrum, należy na dany dzień aktywować darmowy kupon. Kupony są dostępne na Gopasie.

SSP 2019/20 – 1D skipas za 0 PL ważne do 06.01.2020

 

Nie wiem jak u Was ,mnie te kupony znikły z konta.

Czy to oznacza że sezonówka "słowacka" działa w Szczyrku normalnie ,czyli bez konieczności doładowania jej tymi kuponami za 0zł?

Dziękuję za info.

PS.

W infocentrum nic o tym nie wiedzą i  są lekko zajęci.....  hordą  "frustratów" .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mój (nasz) pierwszy dzień w sezonie. Sezonówki (wszystkie 4 przeszły bez problemów) - miałem aktywowane kody (mamy wersję ze Słowacją i Czechami).

Na górze mają dużo śniegu. Cały czas chodzą lance (choć nie wszystkie), przy gondoli na dole, dośnieżają raczej parking. Na Pośrednim, co druga lanca włączona, armatki stoją spokojnie. Śniegu naturalnego 30-40 cm (piszę o Pośrednim). Na samej przełęczy ruch jak w dużym mieście w godzinach szczytu (spowodowane dojazdem do 2 ośrodków na przełęczy, gdzie uciekają osoby tak z Wisły - brak czynnych Klepek i Cieńkowa, jak i Szczyrku - tu brak karnetów godzinnych w SMR).   

spacer.png

Pierwsze wrażenia, trasy przygotowane bardzo dobrze. Zbójnicka Kopa - o dziwo bez kolejek, na MS też znośnie. Trasa nr 4 też dobrze przygotowana. 3 do gondoli można spokojnie zjechać i wrócić gondola na górę (to najszybszą obecnie wariant w ośrodku). 

Teraz łyżka dziegciu - co za debil wymyślił ograniczenia na żółtej kanapie. Wg. moich informacji to test systemu VIP Line. Z, w miarę luźnego ośrodka (jak na ten okres), mamy kolejkę od 20 do 40 minut stania, a na każdej kanapie 4 osoby. Tak, to ma niestety docelowo wyglądać w organizacji pracy - do tego dążą. Piszę z całą świadomością, bo może ktoś rozsądny to przeczyta i się z tego pomysłu wycofa - to nie Chopok, tu nie ma tylu wyciągów co tam.

spacer.png

I wspomniana kolejka.

spacer.png

W mojej ocenie, spokojnie są gotowi by uruchomić 3 i coś na Pośrednim. Mam nadzieję, że nastąpi to na dniach. Jutro sprawdzę 1 i być może 5. 

  • Like 13
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...