Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, pasazer85 napisał:

Wrzuciłem zdjęcie kolejki do kanap na Solisku z godziny 10, tam wszystko jest widoczne.Jeździłem do godziny 14 i wchodziłem na kanapy z marszu, nie stojąc w kolejce. Naprawdę nie mam pojęcia co w takim układzie rozumiesz przez ,,sporo ludzi,, ( w niedziele trzeba było stać o tej porze 30-40min.)to raz. Dwa,dziś był dzień wyjątkowy bo w nocy w ośrodku była impreza sylwestrowa, wiele osób zostawiło na parkingu  swoje samochody na noc,stąd zapchany parking pod  gondolą od samego rańca...,Dzięki Bogu wystraszyło to nie tylko Ciebie, w Tym sezonie w SON byłem już 6 razy i dzisiejszy dzień był zdecydowanie najlepszy :D  Dlatego zdecydowałem olać robotę i jutro pojechać znowu 😎

PS Zgadzam się z Tobą że na COS jest super, bardzo często lepiej przygotowany stok, często mniej ludzi i wg. mnie w ogóle inna kategoria narciarzy niż w SON. Ale dzisiaj śmigałem z kolegą który się uczy, doskonali technikę i znacznie łatwiej to robić na stokach SON niż na FISie :) 

Dla poczatkujacych SON 2,3 jest znacznie lepszy od COS. Dużo jak na nowy rok, kolejek nie było, jutro może być już więcej, wielu dojdzie do siebie po sylwestrze :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się polityka TMR-u (ceny jednodniowe) podoba coraz bardziej. Dziś jazda na bieżąco, choć trochę zmasakrowane trasy pod koniec dnia, mało śniegu i trzeba uważać na kamienie.

Dziś też było widać, że "tłum sylwestrowy" nie ma priorytetu "narty". Priorytetem jest "zabawa". "Tłum" wyjechał po południu do domów!

W sumie to oczywiste.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, pasazer85 napisał:

Wrzuciłem zdjęcie kolejki do kanap na Solisku z godziny 10, tam wszystko jest widoczne.Jeździłem do godziny 14 i wchodziłem na kanapy z marszu, nie stojąc w kolejce. Naprawdę nie mam pojęcia co w takim układzie rozumiesz przez ,,sporo ludzi,, a nie był to mój pierwszy Nowy Rok w tym ośrodku( w niedziele trzeba było stać o tej porze 30-40min.)to raz. Dwa,dziś był dzień wyjątkowy bo w nocy w ośrodku była impreza sylwestrowa, wiele osób zostawiło na parkingu  swoje samochody na noc,stąd zapchany parking pod  gondolą od samego rańca...,Dzięki Bogu wystraszyło to nie tylko Ciebie, w Tym sezonie w SON byłem już 6 razy i dzisiejszy dzień był zdecydowanie najlepszy :D  Dlatego zdecydowałem olać robotę i jutro pojechać znowu 😎

PS Zgadzam się z Tobą że na COS jest super, bardzo często lepiej przygotowany stok, często mniej ludzi i wg. mnie w ogóle inna kategoria narciarzy niż w SON. Ale dzisiaj śmigałem z kolegą który się uczy, doskonali technikę i znacznie łatwiej to robić na stokach SON niż na FISie :) 

Dziś na COS-ie trasy wyglądały na dużo (naprawdę dużo) lepiej przygotowane. FIS - prima sort!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pasazer85 napisał:

A powiedzcie mi w jakim stanie są trasy 3c i 21 ? Może się jutro zapuszczę na COS :D 

3C dobra, na Ondraszku jest kilka minerałów do ominięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytając niektóre posty, dochodzę do wniosku, że narciarstwo w szerokim tego słowa znaczeniu, traktowane jako pasja, rozrywka, możliwość obcowania z Górami zostaje po części wypaczoną ideą. Skupianie się na "facebookach", kamerkach oraz innych środkach  "masowego rażenia", nie daje możliwości doświadczenia uroków i korzyści korzystania z nart. Smog, kolejki, kłopoty z skipassami i inne, nie powinny stać się jedynymi problemami w czasach absolutnego konsumpcjonizmu  Z pewnością odsunięcie się od "jedynego- słusznego" nurtu pozwoli niejednemu z nas wrócić do pewnych etycznych, pięknych  zachowań i do tego by pasją narciarską zarażać innych. Czego serdecznie życzę każdemu w Nowym Roku...

Z pozdrowieniami:

Wariat jazdy techniką Telemark, do tego stary upierdliwy grzyb.

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kptdenaturat napisał:

Witam, czytając niektóre posty, dochodzę do wniosku, że narciarstwo w szerokim tego słowa znaczeniu, traktowane jako pasja, rozrywka, możliwość obcowania z Górami zostaje po części wypaczoną ideą. Skupianie się na "facebookach", kamerkach oraz innych środkach  "masowego rażenia", nie daje możliwości doświadczenia uroków i korzyści korzystania z nart. Smog, kolejki, kłopoty z skipassami i inne, nie powinny stać się jedynymi problemami w czasach absolutnego konsumpcjonizmu  Z pewnością odsunięcie się od "jedynego- słusznego" nurtu pozwoli niejednemu z nas wrócić do pewnych etycznych, pięknych  zachowań i do tego by pasją narciarską zarażać innych. Czego serdecznie życzę każdemu w Nowym Roku...

Z pozdrowieniami:

Wariat jazdy techniką Telemark, do tego stary upierdliwy grzyb.

Jedyny słuszny wpis od przynajmniej kilku stron ...

To forum / wątki już nie jest forum narciarskim, a jedynie pier.... o niczym i przepychanką między jednymi a drugimi ...

Naprawdę ciężko wyłapać konkretne wpisy, które pozwalają czegoś się dowiedzieć ...

Też byłem wczoraj w Szczyrku, ale po co tu cokolwiek pisać ... tylko po to, żeby pobudzić hejt ...

A admin tylko zarabia na nas nie mając już żadnej kontroli nad tym co tutaj się dzieje ... no ale po co ... kasa się zgadza :) 

Edytowane przez moloo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kptdenaturat napisał:

Witam, czytając niektóre posty, dochodzę do wniosku, że narciarstwo w szerokim tego słowa znaczeniu, traktowane jako pasja, rozrywka, możliwość obcowania z Górami zostaje po części wypaczoną ideą. Skupianie się na "facebookach", kamerkach oraz innych środkach  "masowego rażenia", nie daje możliwości doświadczenia uroków i korzyści korzystania z nart. Smog, kolejki, kłopoty z skipassami i inne, nie powinny stać się jedynymi problemami w czasach absolutnego konsumpcjonizmu  Z pewnością odsunięcie się od "jedynego- słusznego" nurtu pozwoli niejednemu z nas wrócić do pewnych etycznych, pięknych  zachowań i do tego by pasją narciarską zarażać innych. Czego serdecznie życzę każdemu w Nowym Roku...

Z pozdrowieniami:

Wariat jazdy techniką Telemark, do tego stary upierdliwy grzyb.

racja, nie rozumiem zwłaszcza tego idiotycznego liczenia czasów przejazdów, ilości przejechanych kilometrów i pozostałych idiotycznych cyferek, bo jakie to ma znaczenie na nartach?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, marcinn napisał:

Jest pięknie ...

 

 

 

IMG_20200102_091433.jpg

IMG_20200102_091303.jpg

heh, tutaj zawsze, a jak dzisiaj ciasto w schronisku? My niestety  przed "6-króli" lecim na Szczecin, @tanova jak tam warunki na wydmach ;) ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcinn napisał:

Ok o której godzinie się spotykamy

ja za moment wyjeżdżam służbowo do Szczecina - narty dopiero w Sobotę może, do Szczecina to prawie jak w Alpy mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sariensis napisał:

heh, tutaj zawsze, a jak dzisiaj ciasto w schronisku? My niestety  przed "6-króli" lecim na Szczecin, @tanova jak tam warunki na wydmach ;) ?

To dokąd jedziesz? Do Szczecina czy na wydmy 😉? W każdym razie pomorsować się pewnie da, bo wreszcie temperatura rano na minusie 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tanova napisał:

To dokąd jedziesz? Do Szczecina czy na wydmy 😉? W każdym razie pomorsować się pewnie da, bo wreszcie temperatura rano na minusie 😀

do Międzyzdrojów to już blisko od was ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tanova napisał:

Trochę dalej niż z Katowic do Szczyrku 😝. Ale o tej porze roku to raczej proponowałabym Świnoujście.

Obawiam się, że nie będę miał za bardzo czasu na zwiedzanie, ale dzięki za podpowiedź, w Swinoujściu kiedyś spędziłem wakacje, było bardzo fajnie, chyba nawet ciekawiej niż wcześniej w Międzyzdrojach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fredek321 napisał:

A jak z naśnieżaniem w obu ośrodkach, jaka szansa na inne trasy?

Oba ośrodki naśnieżają :D Jak rano wjeżdżałem gondolą to nawet trasę nr 1 naśnieżali, myślę że po weekendzie otworzą :) 7 też naśnieżają, z tym ,że nie idzie im za dobrze bo na Suchym się już staw z wodą zrobił,będzie dobry podkład :P  Ale jak już wspominałem, zjechałem raz z Hali Skrzyczeńskiej i raz z Pośredniego i jakoś te trasy mnie dzisiaj przeraziły, jakoś dziwnie wyratrakowane,dużo dziur w śniegu, niedokładnie rozciągnięte kopy pod lancami, źle je widać i można niespodziewanie wystrzelić w górę  ( na trawersie trasy nr 10):/ 

W COS genialnie, @Sariensis już wiem co miałeś na myśli zachwalając wczoraj FIS 👍 Jazda po twardym,równym do godziny 14 :D Do 9 naśnieżali poniżej grzebienia i doliny :) Kaskada, oficjalnie zamknięta ale wyratrakowana, zjechałem nią raz, na ścianie trochę kamienia ,ale on tam jest zawsze :P Poniżej ścianki gładziutko jak na FIS :D 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...