Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym roku byłam 7 stycznia i było przepięknie.. Piękna pogoda, prawie wszystko otwarte i mało ludzi. Żałuję że nie kupiłam sezonowki jak była bo po te 699 zł.... Jak będzie taka okazja to kto wie czy z niej nie skorzystam w przyszłym sezonie, bo teraz patrząc na ceny karnetów to zwyczajnie szkoda mi kasy.... 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Piotrek napisał:

Trudno mi uwierzyć, że bez wyraźnych podstaw blokują komuś karnet sezonowy, ewentualne odszkodowanie znacznie przekroczyłoby wartość karnetu.

Być może mają inne dodatkowe dowody ale ich nie ujawniają, zrobią to dopiero w sądzie gdy będzie taka potrzeba.

Wszystkie zgłoszone tu przypadki są analogiczne - w ich systemie pojawiają się zdjęcia różnych osób na tym samym karnecie. Ja wiem gdzie był mój karnet - u  mnie w rękawiczce w domu. Jak mam im udowodnić, że nie jestem wielbłądem? Firma mówi - blokuję ci karnet i co mi zrobisz?

Proszę Was zgłaszajcie komu zdarzyła się analogiczna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Gołąb Straconka napisał:

Wszystkie zgłoszone tu przypadki są analogiczne - w ich systemie pojawiają się zdjęcia różnych osób na tym samym karnecie. Ja wiem gdzie był mój karnet - u  mnie w rękawiczce w domu. Jak mam im udowodnić, że nie jestem wielbłądem? Firma mówi - blokuję ci karnet i co mi zrobisz?

Proszę Was zgłaszajcie komu zdarzyła się analogiczna sytuacja.

Będąc ostatnio w Czarnej Górze na Grapie (Tatry Super Ski) pan z obsługi zasugerował, że korzystam z czyjegoś karnetu, bo na zdjęciach wcześniej był ktoś inny. Opowiedział mi jak działa ten system i że zdarzają się w nim błędy. No i automatycznie karnet się nie blokuje - robi to obsługa. Potem zjechałem raz jeszcze i okazało się oczywiście, że wcześniej system źle zrobił zdjęcie. Trochę było spiny, ale skończyło się na chyba 40 minutowej rozmowie o systemie i kolei linowej ;) Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Udowodnić możesz w taki sposób, że jak będzie pusto, to odbijesz karnet przez bramki a oni zobaczą w systemie, że to na pewno jest Twój karnet - będą mieli wszystkie zdjęcia i wszystkie odbicia od początku ważności karnetu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Czy Waszym zdaniem są szanse naśnieżenia Bieńkuli na 17 stycznia-mam tam mieć zawody?

By móc ją naśnieżyć, musieliby rozstawić uprzednio armaty i spróbować to zrobić. W mojej ocenie w pierwszej kolejności puszczą 1, później albo Golgota albo Bieńkula (ta druga znacznie dłuższa, więc wymaga więcej sił i środków). Chyba jednak przeniosą zawody na inną trasę. 

p.s.

Jeżeli piszesz o tym poniżej, to jednak 18.01, 17.01 masz COS i tam raczej bez problemów zdążą;)

http://www.szczyrk.pl/17-19-stycznia-2020-wintergame-sport-music-festival-2020,new,m1,39.html,4406

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Czy Waszym zdaniem są szanse naśnieżenia Bieńkuli na 17 stycznia-mam tam mieć zawody?

Cześć

Na naśnieżonej to każdy głupi pojedzie. ;)

A poważniej... Bieńkulą jechałem setki razy i nigdy po sztucznym śniegu. Swego czasu był taki opad, że moja żona w środkowej (bardziej płaskiej) części po prostu stała z nartami zwróconymi w doł stoku - świeżak do pasa. Cóż za czasy...

Pozdrowienia

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gołąb Straconka napisał:

Wszystkie zgłoszone tu przypadki są analogiczne - w ich systemie pojawiają się zdjęcia różnych osób na tym samym karnecie. Ja wiem gdzie był mój karnet - u  mnie w rękawiczce w domu. Jak mam im udowodnić, że nie jestem wielbłądem? Firma mówi - blokuję ci karnet i co mi zrobisz?

Proszę Was zgłaszajcie komu zdarzyła się analogiczna sytuacja.

A na czym niby ma polegać wyłapywanie oszustów, właśnie na tym, że pojawiają się zdjęcia różnych osób na tym samym karnecie.

Czyli karnet masz zablokowany?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Mitek napisał:

Cześć

Na naśnieżonej to każdy głupi pojedzie. ;)

A poważniej... Bieńkulą jechałem setki razy i nigdy po sztucznym śniegu. Swego czasu był taki opad, że moja żona w środkowej (bardziej płaskiej) części po prostu stała z nartami zwróconymi w doł stoku - świeżak do pasa. Cóż za czasy...

Pozdrowienia

No nie wiem,Szczyrk znam bardzo słąbo,ale w zeszłym roku jedyny raz na Bienkuli  startowałem i było extra,na pewno nie po naturalnym...Chce wiedzieć,bo jestem wczesniej w Innsbrucku,i zaplanować-czy do domu,czy postój na zawody...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moruniek napisał:

By móc ją naśnieżyć, musieliby rozstawić uprzednio armaty i spróbować to zrobić. W mojej ocenie w pierwszej kolejności puszczą 1, później albo Golgota albo Bieńkula (ta druga znacznie dłuższa, więc wymaga więcej sił i środków). Chyba jednak przeniosą zawody na inną trasę. 

p.s.

Jeżeli piszesz o tym poniżej, to jednak 18.01, 17.01 masz COS i tam raczej bez problemów zdążą;)

http://www.szczyrk.pl/17-19-stycznia-2020-wintergame-sport-music-festival-2020,new,m1,39.html,4406

Dokładnie o tym,wygląda,że nie dadzą rady?A FiS cały jest zasnieżony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Dokładnie o tym,wygląda,że nie dadzą rady?A FiS cały jest zasnieżony?

Tak, ale jest czynny tylko powyżej Grzebienia, gdyż chodzą tylko kanapy. Orczyk i talerzyk jak na razie, nieczynne. 

Edytowane przez moruniek
coś tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, luce napisał:

Hej,

Jak dziś wyglądały kolejki, dużo ludzi? Zastanawiam się czy jutro nie jechać, chociaż prognoza nie jest obiecująca.

pozdrawiam

Luce

Ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz, od soboty zaczynają się ferie zimowe... Następne dni z tak małą ilością osób dopiero po 23 lutego ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pasazer85 napisał:

Ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz, od soboty zaczynają się ferie zimowe... Następne dni z tak małą ilością osób dopiero po 23 lutego ;) 

No właśnie wiem tylko w zeszłym roku też byłem przed feriami w tygodniu a i tak stałem 15min w kolejce do kanapy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, luce napisał:

No właśnie wiem tylko w zeszłym roku też byłem przed feriami w tygodniu a i tak stałem 15min w kolejce do kanapy :)

Dzisiaj było tak:

-gondola na bieżąco

-niebieska kanapa na bieżąco (jeździłem do góry przeważnie sam)

-żółta kanapa max 5 min

-czarna kanapa max 5 min 

-kanapa w COS z Jaworzyny, na bieżąco 

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mitek napisał:

A poważniej... Bieńkulą jechałem setki razy i nigdy po sztucznym śniegu. Swego czasu był taki opad, że moja żona w środkowej (bardziej płaskiej) części po prostu stała z nartami zwróconymi w doł stoku - świeżak do pasa. Cóż za czasy...

Pozdrowienia

 

2 godziny temu, lski@interia.pl napisał:

No nie wiem,Szczyrk znam bardzo słąbo,ale w zeszłym roku jedyny raz na Bienkuli  startowałem i było extra,na pewno nie po naturalnym...Chce wiedzieć,bo jestem wczesniej w Innsbrucku,i zaplanować-czy do domu,czy postój na zawody...

W zeszłym roku na Bieńkuli spadło zdrowo ponad metr naturalnego śniegu, do tego ją trochę śnieżyli. W tym roku, niestety nie mamy takiego opadu. Zdjęcie z ubiegłego roku (wówczas trasa nieczynna, ale bardzo przyjemna do jazdy).

spacer.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...