Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mops napisał:

@andy-wTo jest jeszcze stara Kaskada, tak? 

Masz więcej zdjęć ze starej Kaskady pod wyciągiem, z Ondraszka do dolnej stacji lub z wyciągiem Hondraski (Doliny I)? Jak masz to wstaw je proszę w temat o COSie

 

Kiedyś to się myślało do kiedy będzie czynna Golgota, teraz się myśli czy wogóle będzie czynna... 

Pamiętam w latach 80 tych las na zakręcie za ścianką  był  dużo gęstszy i solidny. Sam zakręt dużo węższy a siatka zabezpieczająca zawieszona była na wysokość co  najmniej 2 m gdyż wcześniej bywało hamowanie w lesie. Ściana bywała solidnie zamuldzona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bemek napisał:

Najbliższe okno pogodowe w Środę/Czwartek   do tego czasu  +6 'C    pozamiatane  :(   pogoda w tym sezonie to tragedia panie i panowie

Tylko dziś jest tak ciepło, jutro już będzie chłodniej. Oczywiście dzisiaj też jest trochę halnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dziś i wiatr z temp. powodują ogromne zniszczenia w pokrywie bardzo dużo przetopów i minerały na każdym kroku. Z biegiem czasu nie było dużo os ale i tak szybka degradacja tras i już od 11 robiły się muldy a w newralgicznych miejscach na ściance trasa 1,zakręt  2 i ścianki na 7 kamienie i ziemia w pełni wychodziła plus wyżłobione w śniegu "rynny" gdzie można było fiknąć jeśli się za szybko jechało. 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy tak powinien wyglądać "Najlepszy Polski" ośrodek narciarski 01.02, to jest w szczycie sezonu, w środku ferii. A dodam jeszcze, że to co najgorsze (deszcz, silny wiatr i wysoka temperatura) ma dopiero nadejść w ciągu najbliższych kilku godzin i potrwać do najbliższej środy. 

  • Thanks 1
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Wygląda jak na koniec sezonu...🙊

Niezła lipa, tej Zimy to ja wybieram rower, przynajmniej sprzęt mi się nie zniszczy z powodu kamorów na trasie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro się na to patrzy. Wygląda jakby w poprzednim sezonie napadało śniegu na 2 lata. Ciekawe co zrobią jak do połowy lutego to wszystko im spłynie. Będą walczyć czy koniec sezonu?
 

3 minuty temu, Sariensis napisał:

ja wybieram rower,

Ja wybieram narty, ale nie w PL ;) Rowerek jest przez pozostałą część roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pogodą nikt nie wygra nawet jak będzie inwestował miliony euro. Obstawiam że na 90% już po sezonie  do końca Lutego  w ciagu dnia  od  0 do 6+   średnia z nocy  -3

tyle że  te kilka ciepłych dni wytopi większość śniegu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Bemek napisał:

Z pogodą nikt nie wygra nawet jak będzie inwestował miliony euro. Obstawiam że na 90% już po sezonie  do końca Lutego  w ciagu dnia  od  0 do 6+   średnia z nocy  -3

tyle że  te kilka ciepłych dni wytopi większość śniegu .

Ja mam wrażenie, że zaczęli śnieżyć w newralgicznych miejscach dopiero wówczas, gdy prognozy pogody pokazały, iż może być niedobrze. Wyszło, jak słabą warstwę śniegu przygotowali. Z drugiej strony ta zima...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 18:01, andy-w napisał:

cennik 2013/2014 😍

SON Cennik 2013-14.jpg

Wiedzieliśmy, że ceny po modernizacji mogą wzrosnąć, ale żeby 145 zł za 1 dzień???

Rozumiem, że "Polska rośnie w siłę, a ludziom się żyje dostatniej, ale przyznam, że jakbym nie miał sezonówki, pojechałbym gdzie indziej! Dla mnie to drogo, za drogo. Już nie mówiąc o warunkach...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...