Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

szew137

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, shuger napisał:

Gdyby były ciężko zarobione to wielu 2 razy by się zastanawiało jak je wydać rozsądnie....

Chociaż raz muszę się z Tobą zgodzić. Ja swoje pieniądze szanuję bo ciężko na nie pracuje i dlatego w tym sezonie do SMR nie zawitałem. Dobra, raz pojechałem na wieczorną, ale to naprawdę jednorazowo. W zeszłym sezonie była piękna zima to byłem tam minimum 10 razy na dziennej i z 5 na wieczornej. W tym sezonie, biorąc pod uwagę warunki i ceny moja noga tam nie postanie. Szanuję swoje pieniądze i nie dam z siebie zdzierać więc olałem jazdę w PL i jadę w Alpy, jakby był warun to pojeździłbym również i u nas, proste.

  

3 godziny temu, Robur82 napisał:

 

A w tamtym, najpierw jechałeś w tłumie i byłeś skupipny na omijaniu ruchomych tyczek, zero frajdy z jazdy, a potem stałeś 15-30 min w koejce i od początku to samo, a jak o 14 troche przetarło się to muldy po kolana


Nie jechałem, nie musiałem być skupiony, nie stałem pół h w kolejce a o 14 to już byłem w domu ;) Na Szczyrk trzeba mieć taktykę. W tym sezonie najlepsza jest nie przyjeżdżać tam.

Edytowane przez gruchauho
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja kupiłem, za 699zł, byłem tam w tym sezonie 23razy, w którym miejscu jestem do tyłu ? 

Jak to gdzie?

Zmarnowałeś 23 dni życia ;)

No i jeszcze za sezonówkę przepłaciłeś.

 

Cytat

Czyli najlepiej jak się w Szczyrku wszystko wali bo tylko w tedy można coś pojeździć.

 

Coś w tym jest.

Byłem w tym roku w Szczyrku kilka dni i nie było tragedii, ale naprawdę super jeździło mi się tylko wtedy, jak deszcz padał :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam komunikat z ich strony, pisownia oryginalna.

 

3.02.2020

Pogoda nie rozpieszcza narciarzy i snowboardzistów

Weekendowe ocieplenie i opady deszczu spustoszyły górskie miejscowości. Również w Szczyrku warunki narciarskie uległy pogorszeniu. Kapryśna zima daje się we znaki wszystkim narciarzom i snowboardzistom. Jednak optymistycznie przedstwiają się prognozy pogody na najbliżesze dni. Od wtorku zapowiadane są intensywne opady śniegu oraz ochłodzenie z mrozem. Liczymy, że w tym czasie będziemy mogli ponownie przygotować ośrodek na dobrym poziomie, tak jak miało to miejsce w ubiegłym tygodniu.

https://www.szczyrkowski.pl/resort/szczyrk-na-zywo

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sapient napisał:

Gdzie jesteście? Pół parkingu pod gondola pustego czeka na Was. 

Chcesz pojechać do Szczyrku na narty. Wchodzisz na stronę internetową SON i patrzysz na info o otwartych trasach. Po oczach bije czerwony kolor, niczym na pochodzie pierwszomajowym w minionych czasach, zielonego niewiele (w COS tylko Ondraszek). Wchodzisz na konto gopass, odpalasz cennik "elastyczny", którego elastyczność polega na tym, że w sezonie jest taka sama cena w każdym dniu, niezależnie od tego czy w ośrodku jeździ 100 czy 5000 osób. Patrzysz na cenę i widzisz 137 zł. Ewentualnie nie masz konta gopass i wiesz że w kasie zapłacisz 150 zł. Myślisz sobie - "pocałujcie mnie w d...".

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sapient napisał:

Pod gondola pusto. 1 i 3 do dyspozycji. 

 

 

4 godziny temu, Sapient napisał:

Gdzie jesteście? Pół parkingu pod gondola pustego czeka na Was. 

3 godziny temu, tresor napisał:

Chcesz pojechać do Szczyrku na narty. Wchodzisz na stronę internetową SON i patrzysz na info o otwartych trasach. Po oczach bije czerwony kolor, niczym na pochodzie pierwszomajowym w minionych czasach, zielonego niewiele (w COS tylko Ondraszek). Wchodzisz na konto gopass, odpalasz cennik "elastyczny", którego elastyczność polega na tym, że w sezonie jest taka sama cena w każdym dniu, niezależnie od tego czy w ośrodku jeździ 100 czy 5000 osób. Patrzysz na cenę i widzisz 137 zł. Ewentualnie nie masz konta gopass i wiesz że w kasie zapłacisz 150 zł. Myślisz sobie - "pocałujcie mnie w d...".

Faktycznie super dynamiczne ceny, ale tylko w górę ;) 

159978736_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2020-02-05121449.thumb.jpg.664cf9303dcd18c2b98f339ad34489ee.jpg

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...